چند سالی از معرفی سرویس آهنگ پیشواز می‌گذرد و برخی از اپراتورها اقدام به فعال‌سازی آهنگ پیشواز برای مشترکین خود نموده‌اند. آهنگ پیشواز رایتل و یا راینواز با پخش آهنگ انتخابی شما، انتظار را برای افراد پشت خط شما دلنشین‌تر می‌سازد. با این‌ حال برخی ممکن است قصد حذف آهنگ پیشواز رایتل خود را داشته باشید. در این مقاله از چگونه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه آهنگ پیشواز رایتل خود را حذف نمایید. با ما همراه شوید.

حذف آهنگ پیشواز رایتل:

آهنگ پیشواز رایتل یا همان راینواز یکی از سرویس‌های رایتل می‌باشد که به جای بوق انتظار، آهنگ انتخابی شما را برای افرادی که با شما تماس می‌گیرند، پخش می‌نماید. شنیدن صدای آهنگ پیشواز به مراتب لذت بخش‌تر از شنیدن صدای بوق تلفن همراه می‌باشد. با این حال ممکن است به دلیل هزینه آهنگ پیشواز و یا تکراری شدن آهنگ پیشواز خود قصد حذف آهنگ پیشواز رایتل خود را داشته باشید. در این صورت کافیست تا طبق راهنمای زیر عمل نموده و آهنگ پیشواز خود را لغو نمایید.

آموزش لغو آهنگ پیشواز یا راینواز رایتل:

جهت لغو سرویس آهنگ پیشواز سیم‌کارت‌های رایتل خود کافیست تا عبارت OFF RBT را به شماره  2020 ارسال نمایید. دقت داشته باشید که اگر گوشی شما دو سیم‌کارته می‌باشد، عبارت OFF RBT را حتما با سیم‌کارت رایتل خود به شماره 2020 ارسال نمایید.

چگونه آهنگ پیشواز رایتل را حذف کنیم
عبارت OFF RBT را توسط سیم کارت رایتل خود به شماره 2020 ارسال نمایید.

با ارسال این پیامک، آهنگ پیشواز سیم‌کارت رایتل شما با موفقیت غیرفعال خواهد شد.

جمع بندی

سرویس آهنگ پیشواز یکی از سرویس‌های اپراتورهای همراه است که با پخش کردن موسیقی جای صدای بوق، انتظار برای برقراری تماس را برای مخاطبان بهتر و دلنشین‌تر می‌گرداند. سرویس آهنگ پیشواز خود رایتل با نام راینواز به کابران رایتلی ارائه می‌شود. حال ممکن است بنا به دلایلی چون عدم علاقه به پخش موسیقی انتظار، هزینه سرویس راینواز و یا نپسندیدن موسیقی راینواز خود، قصد حذف این سرویس را داشته باشید. در این مقاله از چگونه به آموزش حذف آهنگ پیشواز رایتل پرداختیم. اگر قصد غیرفعال کردن راینواز خود را دارید، کافیست تا از آموزش بالا استفاده نموده و سرویس راینواز خود را حذف نمایید.