سرویس آوای انتظار یا همان آهنگ پیشواز همراه اول جزو یکی از سرویس‌های غیر رایگان یا پولی همراه اول می‌باشد که در زمان انتظار برای پاسخ‌گویی مشترک، موسیقی را برای آن‌ها پخش می‌نماید. این سرویس برای برخی به صورت خودکار فعال شده و یا ممکن است خود شما پیش‌تر اقدام به فعال‌سازی این سرویس نموده باشید. به هرحال اگر قصد دارید تا آهنگ پیشوار همراه اول خود را غیرفعال نمایید، این مقاله را از سایت چگونه دست ندهید. در این مقاله به آموزش حذف آهنگ پیشواز همراه اول خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

آموزش حذف آهنگ پیشواز همراه اول:

اگر قصد دارید تا آهنگ پیشواز همراه اول خود را حذف کنید، می‌توانید از یکی از سه روشی که در ادامه توضیح داده‌ایم استفاده نمایید.

1 – حذف آهنگ پیشواز همراه اول از طریق پیامک به 8989:

یکی از روش‌های حذف موسیقی پیشواز یا آوای انتظار در همراه اول، ارسال عدد 5 به شماره 8989 می‌باشد. دقت داشته باشید که اگر در گوشی خود از دو سیم‌کارت استفاده می‌نمایید، عدد 5 را از طریق سیم‌کارت همراه اول خود به شماره 8989 ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، غیرفعال‌سازی آهنگ پیشواز شما برایتان پیامک خواهد شد.

چگونه آهنگ پیشواز همراه اول را حذف کنیم
عدد 5 را توسط سیم کارت همراه اول خود به شماره 8989 ارسال نمایید.

2 – غیرفعال کردن آهنگ پیشواز همراه اول از طریق تماس با 9990:

یکی دیگر از روش‌های غیرفعال‌سازی سرویس آوای انتظار همراه اول، تماس با شماره 9990 می‌باشد. برای استفاده از این روش کافیست تا با سیم‌کارت همراه اول خود شماره گویا 9990 را شماره‌گیری کرده و سپس کلید 2 را فشار دهید تا وارد منوی سرویس‌های ویژه شوید. حال کلید 2 را فشار دهید تا سرویس‌های ویژه را دریافت نمایید. مجددا کلید 2 را فشار دهید تا وارد منوی غیرفعال‌سازی شوید. در نهایت نیز باز کلید 2 را فشار دهید تا آهنگ پیشواز شما غیرفعال گردد.

چگونه آهنگ پیشواز همراه اول را حذف کنیم
یا استفاده از سیم کارت همراه اول خود با شماره 9990 تماس گرفته و سپس چهار مرتبه کلید 2 را فشار دهید.

3 – غیرفعال کردن آهنگ پیشواز همراه اول از طریق کد دستوری *10*223#

آخرین روش برای غیرفعال نمودن سرویس پیشواز همراه اول، استفاده از کد دستوری *10*223# می‌باشد. با شماره‌گیری این کد دستوری، سرویس آوای انتظار سیم‌کارت همراه اول شما با موفقیت غیرفعال خواهد شد.

چگونه آهنگ پیشواز همراه اول را حذف کنیم
کد دتسوری بالا را با سیم کارت همراه اولی خود شماره گیری نمایید تا پیشواز شما غیرفعال گردد.

جمع بندی:

آهنگ پیشواز همراه اول یکی از سرویس‌های اپراتور همراه اول می‌باشد که انتظار مشترکینی که با شما تماس گرفته‌اند را دلنیشن‌ می‌گرداند. با این‌حال ممکن است به دلایلی چون هزینه‌های سرویس پیشواز و یا عدم علاقه به موسیقی پیشواز خود، قصد حذف این سرویس را داشته باشید. در این مقاله از چگونه به آموزش غیرفعال کردن سرویس پیشواز همراه اول به سه روش مختلف پرداختیم.