اشکان معروفی 33 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه از ردیت Reddit ویدیو دانلود کنیم + آموزش دانلود ویدیو از ردیت

شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) را می‌توان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های تبادل نظر و پخش اخبار در بین مردم جهان معرفی کرد. ردیت که لقب صفحه اول اینترنت را نیز بر روی خود گذاشته است جزو یکی از تاثیرگذارترین پلتفرم‌ها در پخش اخبار و همچنین شایعات در تمامی حوزه‌ها از فیلم و موسیقی گرفته تا اخبار اقتصادی می‌باشد. همچنین این پلتفرم محلی برای تبادل نظر و گفت‌وگو درباره موضوعات کاملا متنوع می‌باشد. دانلود ویدیو از ردیت همانند اغلب شبکه‌های اجتماعی دیگر به صورت مستقیم امکان‌پذیر نمی‌باشد، درنتیجه کاربران برای دانلود ویدیوهای مورد نیاز خود از ردیت دچار مشکل می‌شوند. در این مقاله از چگونه به آموزش دانلود ویدیو از ردیت به روش‌های مختلف خواهیم پرداخت. پس اگر قصد دانلود ویدیو از ردیت را دارید، این مقاله از چگونه را از دست ندهید.

آموزش دانلود ویدیو از ردیت

دانلود مستقیم ویدیوهای ردیت برای کاربران این شبکه پرطرفدار امکان‌پذیر نمی‌باشد، درنتیجه برای دانلود ویدیو از ردیت باید از روش‌های غیر مستقیم استفاده کرد. یکی از ساده‌ترین و کم دردسرترین روش‌های دانلود ویدیو از ردیت، استفاده از ابزارهای آنلاین دانلود ویدیو از ردیت می‌باشد. استفاده از این روش به دلیل سادگی و عدم نیاز به نصب برنامه، محبوب‌ترین روش دانلود ویدیوهای ردیت می‌باشد.

همچنین برای دانلود ویدیوهای ردیت می‌توانید از برنامه‌ها و یا ربات‌های تلگرامی نیز استفاده نمایید، هرچند ساده‌ترین راه دانلود ویدیو از ردیت، استفاده از ابزارهای آنلاین می‌باشد.

دقت داشته باشید که برای دانلود ویدیوهای ردیت نیازمند داشتن لینک ویدیوها می‌باشید. درنتیجه پیش از معرفی روش‌های دانلود ویدیو از ردیت به آموزش کپی کردن لینک ویدیوها از ردیت می‌پردازیم.

آموزش کپی کردن لینک ویدیوهای ردیت:

برای کپی کردن لینک ویدیوهای ردیت می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: وارد ردیت به نشانی reddit.com شده و بر ویدیو مورد نظرتان را پیدا کنید.

مرحله دوم: در پایین پست ویدیویی مورد نظر بر روی گزینه Share کلیک کرده و گزینه Copy Link را انتخاب کنید تا لینک ویدیو کپی شود.

دانلود ویدیو از ردیت 1
بر روی گزینه Share در پایین ویدیو کلیک کرده و سپس گزینه Copy Link را انتخاب نمایید.

سایت givefastlink یکی از ابزارهای آنلاین دانلود ویدیو از ردیت می‌باشد که در دانلود ویدیو از یوتیوب هم از آن استفاده کردیم. این ابزار نیز همانند سایر ابزارهای آنلاین معرفی شده امکان دانلود ویدیوهای ردیت را برای شما میسر می‌سازد. برای دانلود ویدیوهای ردیت از طریق givefastlink کافیست تا مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول: وارد سایت givefastlink.com شده و لینک ویدیوی خود را در کادر Paste a social URL وارد کنید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

لینک ویدیو مد نظر خود را وارد کادر Paste a Social URL نموده و روی گزینه Download کلیک کنید.

مرحله دوم: کمی صبر نمایید تا لینک‌های دانلود ساخته شوند. سپس بسته به کیفیت مد نظر خود بر روی یکی از لینک‌های دانلود کلیک نمایید. حال کافیست تا کمی صبر نمایید تا ویدیوی ردیتی شما به صورت خودکار دانلود شود.

دانلود ویدیو از ردیت 9
حال بر روی یکی از لینک‌های دانلود ارائه شده کلیک کنید.

2– دانلود ویدیوهای ردیت از طریق redditsave.com:

سایت redditsave.com یکی از ابزارهای آنلاین تخصصی برای دانلود ویدیو از ردیت می‌باشد که برای استفاده از آن کافیست تا لینک ویدیو مورد نظر خودتان را داشته باشید. مراحل دانلود ویدیوهای ردیت توسط redditsave.com به ترتیب زیر می‌باشد.

مرحله اول: وارد سایت redditsave.com شده و لینک ویدیوی ردیتی خود را در کادر Please enter a valid reddit URL وارد نمایید. سپس روی گزینه Download کلیک کنید.

دانلود ویدیو از ردیت 2
لینک ویدیو ردیتی خود را در کادر Please enter a reddit URL وارد کرده و بر روی Download کلیک کنید.

مرحله دوم: حال بر روی یکی از دو گزینه دانلودی که در اختیار شما قرار داده می‌شود، استفاده کنید. برای دانلود ویدیو با کیفیت HD بر روی Download HD version و برای دانلود با کیفیت SD بر روی SD Version کلیک کنید.

دانلود ویدیو از ردیت 3
بر روی گزینه Download کلیک نمایید.

بهترین روش های دانلود ویدیو از پینترست با کیفیت بالا

پیشنهاد مرتبط

3– دانلود ویدیوهای ردیت از طریق savemp4.red:

یکی دیگر از ابزارهای دانلود ویدیو از ردیت، سایت savemp4.red می‌باشد. تنها ایرادی که می‌توان به این سایت وارد کرد، عدم امکان دانلود ویدیوهای ردیتی با کیفیت‌های مختلف می‌باشد. شما می‌توانید از طریق مراجعه به سایت savemp4.red، به سادگی ویدیوهای ردیتی مورد نظر خود را به سادگی هرچه تمام دانلود نمایید. برای اینکار کافیست تا مراحل زیر را یک به یک طی نمایید.

مرحله اول: وارد سایت savemp4.red شده و لینک ویدیوی خود را در کادر Paste Reddit Post URL And Press Go وارد نموده و روی گزینه GO کلیک کنید.

دانلود ویدیو از ردیت 4
لینک ویدیو را در کادر Paste Reddit post Url And Press Go وارد کرده و روی گزینه GO کلیک کنید.

مرحله دوم: حال بر روی گزینه Download MP4 کلیک کنید تا ویدیوی ردیتی شما دانلود شود.

دانلود ویدیو از ردیت 5
بر روی گزینه DOWNLOAD MP4 کلیک نمایید.

معرفی سایت دانلود ویدیو از اینستا با امکان دانلود ویدیو با کیفیت بالا


4– دانلود ویدیوهای ردیت از طریق viddit.red:

یک راه دیگر برای دانلود ویدیوهای ردیت، مراجعه به viddit.red می‌باشد. سایت viddit.red یکی از بهترین ابزارهای دانلود ویدیوهای ردیت می‌باشد. با استفاده از این سایت می‌توانید ویدیوهای ردیت را در کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید. استفاده از viddit.red برای دانلود ویدیوهای ردیت به سادگی مراحل زیر می‌باشد.

مرحله اول: وارد سایت viddit.red شده و لینک ویدیوی ردیت مورد نظر خود را در کادر Insert Post Link Here & Hit Submit وارد کرده و روی گزینه SUBMIT کلیک نمایید.

لینک ویدیو را در کادر Insert Post Link here & hit SUBMIT قرار دهید. سپس روی SUBMIT کلیک کنید.

مرحله دوم: حال بر روی یکی از لینک‌های دانلود ارائه شده در زیر کادر ویدیو کلیک کنید تا ویدیوی شما با کیفیت انتخابی‌تان دانلود شود.

حال برای دانلود ویدیو خود کافیست تا بر روی یکی از کیفیت‌های ارائه شده در زیر تصویر ویدیو کلیک نمایید.

جمع بندی

دانلود ویدیوهای ردیت به صورت مستقیم به مانند دانلود ویدیو از توییتر غیرممکن است، درنتیجه کاربران ردیت جهت دانلود ویدیوهای مورد نیاز خود باید از روش‌های غیر مستقیم استفاده نمایند. از میان روش‌های دانلود ویدیو از ردیت، استفاده از سایت‌های دانلود ویدیوهای ردیت بهترین و متداول‌ترین روش می‌باشد. در این مقاله، بهترین سایت‌های دانلود ویدیو از ردیت خدمت شما معرفی شده و آموزش استفاده از آن‌ها نیز برای شما قرار داده شد. شما می‌توانید به راحتی با کپی کردن لینک ویدیوی ردیتی خود و مراجعه به سایت‌های معرفی شده، ویدیوهای ردیتی خود را تنها با چند کلیک، دانلود نمایید.

سوالات متداول

دانلود ویدیو از ردیت رایگان است؟

بله. تمامی روش های گفته شده در این چگونه کاملا رایگان بوده و شما میتوانید به راحتی ویدیو های دلخواه خود را از ردیت دانلود کنید.

ویدیو های دانلود شده از ردیت با چه کیفیتی ذخیره میشوند؟

شما با استفاده از سایت givefastlink و سایر سایت های دیگه میتوانید ویدیو های خود را با بالاترین کیفیت دانلود کنید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *