اشکان معروفی 142 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه آهنگ پیشواز رایتل را فعال کنیم

آهنگ پیشواز رایتل یا همان راینواز جزو خدمات اپراتور رایتل می‌باشد. رایتل نیز همانند اپراتورهای دیگر، سرویس آهنگ‌های پیشواز را ارائه می‌دهد. با فعال‌سازی آهنگ پیشواز رایتل، به جای صدای بوق تلفن، موسیقی انتخابی شما برای مخاطبینی که با شما تماس گرفته‌اند پخش خواهد شد که انتظار جهت پاسخ‌گویی را برای مخاطبین شما دلنشین‌تر می‌گرداند. در این مقاله به آموزش فعال کردن آهنگ پیشواز رایتل می‌پردازیم. پس اگر قصد فعال‌سازی آهنگ پیشواز رایتل را دارید، این مقاله از چگونه را دنبال کنید.

آموزش فعال‌سازی آهنگ پیشواز رایتل

با استفاده از سرویس آهنگ پیشواز رایتل می‌توانید لذت شنیدن صدای یک موسیقی به سلیقه خودتان را به جای شنیدن صدای بوق برای مخاطبین خود فراهم گردانید. سرویس راینواز رایتل، طیف وسیعی از موسیقی‌ها را در سبک‌های مختلف شامل می‌شود. درنتیجه این امکان را به شما می‌دهد تا موسیقی مورد علاقه خود را پیدا نمایید. سپس آن را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید.


1. فعالسازی از طریق سامانه پیامکی

جهت فعال‌سازی آهنگ پیشواز رایتل کافیست تا طبق راهنمای زیر، کد آهنگ پشیواز مورد نظر خود را به شماره 2030 ارسال نمایید. سپس کمی صبر کنید تا آهنگ پیشواز شما فعال گردد.

برای فعال‌سازی آهنگ پیشواز لازم است عبارت ON را به همراه کد آهنگ پیشواز مورد نظر خود به شماره 2030 ارسال نمایید. برای مثال اگر کد آهنگ پیشواز مورد نظر شما 60055 می‌باشد، عبارت ON 60055 را به شماره 2030 ارسال کنید. با ارسال این پیام، پیشواز شما با کد 60055 فعال خواهد شد.


2. فعالسازی اهنگ پیشواز رایتل از طریق کد دستوری

شما برای فعال کردن آهنگ پیشواز در اپراتور های رایتلی به جز سامانه پیامکی میتوانید از سامانه کد دستوری ستاره 210 مربع (#210*) استفاده کنید. برای فعال کردن از این طریق کافی است تا کد دستوری گفته شده را شماره گیری کنید و سپس مراحل خواسته شده را به ترتیب انجام دهید.


نکات تکمیلی

هزینه آهنگ پیشواز رایتل، 300 تومان برای هر آهنگ پیشواز در دوره 30 روزه می‌باشد. این مبلغ برای مشترکین اعتباری رایتل از اعتبار حساب آن‌ها برداشته می‌شود. برای مشترکین دائمی نیز هزینه پیشواز بر روی قبض دوره‌ای آن‌ها لحاظ می‌گردد. همچنین دقت داشته باشید آهنگ پیشواز شما پس از اتمام مدت زمان اعتبار 30 روزه، به صورت خودکار برای شما تمدید خواهد شد. درنتیجه هزینه 30 روز بعدی نیز برای شما لحاظ می‌گردد. پس اگر علاقه‌ای به تمدید شدن آهنگ پیشواز خود ندارید، لازم است تا پیش از تمدید شدن آهنگ پیشواز خود، سرویس راینواز را غیرفعال نمایید.

جمع بندی

آهنگ پیشواز یکی از سرویس‌های اپراتورهای تلفن همراه می‌باشد که با پخش کردن صدای موسیقی به جای بوق، انتظار برای برقراری تماس را برای مخاطبان خوشایندتر می‌سازد. رایتل نیز سرویس آهنگ پیشواز خود را با نام راینواز به کابران ارائه می‌کند. اگر چزو مشترکین رایتلی هستید، کافیست تا از آموزش ارائه‌شده در این مقاله استفاده نموده و آهنگ پیشواز خودتان را فعال‌سازی نمایید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *