خدمات بانکداری الکترونیک یکی از بزرگ‌ترین پیشرفت‌های حوزه مالی می‌باشد که باعث سهولت بسیاری از امور شده است. با استفاده از بانکداری الکترونیک، اموری چون پرداخت قبوض، انتقال وجه، خریداری شارژ، دریافت مانده‌ حساب و لیست تراکنش‌ها و امور بسیار دیگری بدون نیاز به مراجعه حضوری و معطل شدن پشت باجه‌های بانک امکان‌ پذیر شده است. بانک سپه نیز از خدمات بانکداری الکترونیک پشتیبانی کرده که یکی از ساده‌ترین راه‌های بهره‌مندی از این خدمات، نصب همراه بانک سپه می‌باشد. در این مقاله از سایت چگونه به آموزش کامل نصب همراه بانک سپه خواهیم پرداخت. پس با ما همراه شوید.

آموزش نصب همراه بانک سپه

اولین قدم برای بهره‌مندی از خدمات موبایل بانک سپه، دانلود و نصب برنامه همراه بانک از وبسایت رسمی بانک سپه می‌باشد. دقت داشته باشید که حتما و حتما برنامه همراه بانک سپه را از وبسایت رسمی بانک سپه دریافت کرده و نسبت به دانلود برنامه‌های مالی از منابعی غیر از منابع رسمی و معرفی‌شده توسط توسعه‌دهنده جدا خودداری نمایید. برای دانلود و نصب همراه بانک سپه کافیست تا مراحل زیر را طی نمایید.

مرحله اول: در اولین قدم وارد بخش دانلود همراه بانک سپه به نشانی banksepah.ir/mobilebanking شوید. سپس صفحه را به پایین کشیده و بر روی یکی از روش‌های دانلود همراه بانک سپه کلیک کنید. بهتر است تا از گزینه دانلود مستقیم همراه بانک سپه استفاده نمایید.

چگونه همراه بانک سپه را نصب کنیم + آموزش نصب و راه اندازی همراه بانک سپه
بسته به سیستم عامل گوشی خود بر روی یکی از لینک‌های دانلود کلیک نمایید.

مرحله دوم: پس از دریافت برنامه بر روی آن کلیک نموده و بر روی گزینه نصب و یا install کلیک کنید تا برنامه همراه بانک سپه برای شما نصب شود.

چگونه همراه بانک سپه را نصب کنیم + آموزش نصب و راه اندازی همراه بانک سپه
بر روی گزینه install و یا نصب کلیک کنید.

مرحله سوم: حال برنامه را باز نمایید. همانطور که مشاهده می‌کنید، در این صفحه از شما یک نام کاربری و رمز عبور درخواست می‌شود. برای دریافت نام کاربری و رمز عبور خود لازم است تا به یکی از شعب بانک سپه مراجعه نموده و درخواست دریافت رمز خدمات الکترونیک را به بانک دهید.

چگونه همراه بانک سپه را نصب کنیم + آموزش نصب و راه اندازی همراه بانک سپه
نام کاربری و رمز عبور دریافت شده از بانک را در کادرهای مربوطه وارد کرده و در آخر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

مرحله چهارم: پس از دریافت رمز عبور خود کافیست تا وارد برنامه شده و نام کاربری و رمز عبور خود را در کادرهای مربوطه وارد نموده و سپس روی گزینه ورود کلیک نمایید. حال شما می‌‌توانید از خدمات بانکداری الکترونیک بانک سپه استفاده نمایید.


جمع بندی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی می‌توان بسیاری از امور را در خانه و یا هرجای دیگر به سادگی به انجام رساند. یکی از این امور، امور مالی و بانکی می‌باشد که برای همگی ما در طول هر ماه، بارها و بارها پیش می‌آید. اگر جزو مشتریان بانک سپه هستید، می‌توانید به سادگی با نصب همراه بانک، از خدمات بانکداری الکترونیک بانک سپه بهره‌مند شده و خود را از مراجعه حضوری به بانک برای امور مختلف تا حد زیادی بی‌نیاز گردانید.

آموزش های مرتبط