تیم چگونه 192 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه موهای خود را با استفاده از اتو مو مدل دار كنیم

موهای پیچیده با یک صاف کننده می توانند به موهای کاملا فر را تبدیل شوند که مانند حلقه های زیبا به نظر برسند. کمی تمرین طول می کشد ، اما وقتی تکنیک را یاد بگیرید ، بسیار شگفت انگیز و زیبا به نظر خواهید رسید. در ادامه با ما همراه باشید تا بدانید که چگونه فرهای زیبایی را که همیشه می خواستید بدون استفاده از آهن فرفری به دست آورید.

1.موهای خود را برای فر کردن آماده کنید

۱. با موهای تمیز و خشک شروع کنید.

حتماً موهای خود را کاملاً تمیز و خشک کنید. موهای مرطوب به هیچ وجه مجعد نخواهند شد و موهای مرطوب نیز پیچیده نخواهند شد. حتی اگر شما یکی از آن نرم کننده های مو مرطوب و خشک جادویی دارید ، بهتر است موهای خشک داشته باشید. موهای کثیف نیز شکل خود را به خوبی حفظ نمی کنند ، بنابراین مطمئن شوید که آن را در 24 ساعت گذشته شسته اید.

 • اگر در ابتدا موهای خود را خشک می کنید ، از موس استفاده کنید. حجم اضافی باعث می شود موهای شما صاف به نظر برسد.

۲. از قسمت صاف اتو مو استفاده کنید.

قسمت صاف اتوی شما باید و لبه های گرد حدود 1 تا 2 اینچ (2.5 تا 5 سانتی متر) عرض داشته باشد و دارای لبه های گرد باشد ، در غیر این صورت فرهای صاف تشکیل نمی شود. یک آهن مسطح موها را فر نمیکند. در صورت داشتن چنین نوع صاف کننده مو ، نگه داشتن آن بسیار سخت تر خواهد بود. مودر جای مناسب قرار نمیگیرد.

 • اطمینان حاصل کنید که آهن مسطح با کیفیت خوب دارید. در این صورت کار سریعتر انجام می شود ، موهای خود را صاف تر کنید.
 • آهن را تا حداقل دمای مورد نیاز موهای خود گرم کنید. اگر موهای شما ریز و نازک است ، به قسمت پایین شماره گیری در زیر 300 درجه بچسبانید. اگر موهای شما ضخیم ، درشت یا موهای زبر باشد ، می توانید آن را از 350 تا 400 عدد اتو کنید.

۳. از محافظ گرما استفاده کنید.

استفاده از محافظ حرارتی یا اسپری حرارتی مانع محافظتی بین مو و آهن ایجاد می کند تا موها دچار سر و صدا نشوند. روی موهای خود اسپری کنید – نیازی به شستشو نیست ، زیرا باید سریع آن را خشک کنید.

 • اگر موهای ضخیم دارید ، قبل از حل کردن آن روی هر بخش اسپری کنید. اگر فقط آن را روی قسمت بالای موهای خود اسپری کنید ، به لایه های زیرین ضربه نمی خورد.
 • همچنین قبل از استفاده از گرما حتماً هرگونه پیچ خوردگی را در موهای خود شانه کنید.

۴. موهای خود را به بخشهایی تقسیم کنید.

بهتر است موهای خود را ابتدا کاملا صاف کنید. به طور کلی ، اگر موهای شما ضخیم تر است، بخش های بیشتری را که باید ایجار کنید.

 • در انتهای پوست سر خود ، نزدیک گوش و گردن خود شروع کنید. به همان اندازه که می توانید برای اولین “لایه” فرهای خود کار کنید موهایتان را رها کنید. یک قانون خوب این است که همزمان با بخش های 1 تا 2 اینچ کار کنید. بقیه را پین کنید.
 • پس از اتمام آن لایه ، موهای خود را جدا کرده و یک لایه دیگر را پایین می آورید. باز هم ، آنچه را که اکنون نمی توانید حلقه کنید ، کلیپس کنید. مجعد را در لایه ها نگه دارید.

۲. پیاده سازی تکنیک های مختلف برای فر کردن مو با اتو

۱. فرهای متناوب و جایگزین

فرهای متناوب وجایگزین به سادگی دو روش کمی متفاوت برای فر کردن موهای خود با یک آهن صاف هستند. هر دو را امتحان کنید تا آنچه را دوست دارید ببینید.

 • متناوب: به صورت نیمه کاره به طول مو شروع کنید ، اتو بسته شده را ببندید و آن را در یک نوبت نیم به عقب برگردانید. حالا شما باید مویی و آهنی شکل U ایجاد کرده باشید. با نگه داشتن آهن بر روی آن زاویه نیمه چرخان ، به آرامی آن را به سمت پایین شافت مو تا انتهای مو حرکت دهید. هر چه سریعتر آهن را جابجا کنید ، پیچ و تاب / لرزش کمتری نشان می دهد. اگر دوست دارید امتداد فر بزرگ باشید ، آهن خود را آهسته کنید.
 • فرها: شروع تقریباً نزدیک به پوست سر (اما به اندازه کافی نزدیک نیست که آن را به طور تصادفی بسوزانید) ، اتو بسته شده را ببندید و آن را به نوبه خود در نیمه چرخش پشت کنید. آهن را به آرامی پایین شافت مو تا انتها اجرا کنید. باز هم ، آهسته تر حرکت می کند ، پیچ و مهره را محکم تر می کند. هر چه سریعتر آهن را جابجا کنید ، موج ملایم تر می شود.

۲. به جای نیمی ، با چرخاندن سفت کن نوار کامل ، فرهای برجسته تری ایجاد کنید.

با تناوب و فرهای تند ، فقط صاف کردن موها را به صورت چرخشی نیم چرخان چرخانده اید. اگر می خواهید بیشتر ringlet-y ،و فرهای کامل داشته باشید ، یک چرخش را بطور کامل بچرخانید ، موها را روی خود بچرخانید ، نوعی حلقه ایجاد کنید.

 • دریابید که تفاوت فر کامل وفر نیمه چیست. ممکن است متوجه شوید که نیمی از آن کافی است یا اینکه نوبت سه چهارم برای شما ایده آل تر است. علاوه بر این ، ممکن است شما یک روز فر نیمه را بپسندید یک روز دیگر فر کامل، به شما بستگی دارد!

۳. با چرخاندن صاف کننده خود در زیر و روی آزمایش کنید.

وقتی آهن مسطح خود را بچرخید ، خواه یک چرخش نیم چرخ باشد یا تمام چرخش ، برای تصمیم گیری با چند مدل مو روبرو هستید: چرخش زیر و اطراف یا اطراف یا اطراف و اطراف آن. نه صحیح است ، اگرچه با تغییر زاویه ، حلقه معکوس خواهد شد. کدام یک به نظر شما بهتر می رسد؟

 • سعی کنید هماهنگ باشید. به راحتی می توانید یک طرف را از یک طرف حلقه کنید و سپس هنگامی که بازوها را به سمت سهوا سوئیچ می کنید . اگر به طور تصادفی این کار را انجام دهید ، احتمالاً تنها کسی خواهید بود که فرهای شما را در جهت های مختلف مشاهده می کند. 
 • از طرف دیگر ، جهت های متناوب نیز می تواند عالی به نظر برسد. شما فقط باید در کل از یک الگوی ثابت استفاده کنید.

۴. امواج صاف را موج دار کنید.

آهن مسطح خود را روی موهای خود ببندید و آن را به نوبه خود نیم کنید. سپس آن را روی قسمت بعدی مو بچسبانید و آن را به نصف نوبت چرخانید. این روش تقریباً مانند موج انگشت موجهای مسطح به شما می دهد. این روند را در طول موهای خود تکرار کنید.


۳. پیچش موهای شما

۱. مقداری  اسپری موی اضافه کنید.

اگر موهای شما به راحتی پیچیده نمی شود و یا مجعدی ندارد ، بلافاصله قبل از شروع مقراری موی اضافه را روی موهای خود قرار دهید. اگر می خواهید فرهای شما درست شکل خود را حفظ کنند ، دقیقاً همانطور که بلافاصله از صاف می گیرند ، قبل از آنکه موی آن را بپوشانید ، کمی از موهای مو را بر روی موها بپیچانید.

 • برای این کار حتماً از اسپری غیر هوازی استفاده کنید. آئروسل ها یک حالت چسبنده ایجاد می کنند.
 • همچنین از موهای زائد زیاد استفاده نکنید.

۲. قسمت موهایی را که می خواهید مجعد کنید ، بگیرید.

چقدر مو در هر حلقه به شما بستگی دارد ، اما در اینجا باید چند نکته را در نظر داشته باشید:

 • بخش های کوچکتر فرهای کوچکتر و محکم تر و همچنین بسیاری از آنها را ایجاد می کنند. اگر ظاهری می خواهید به رینگل ها نزدیک تر باشد ، بخش های خود را کمتر از دو اینچ عرض نگه دارید.
 • بخش های بزرگتر باعث ایجاد فرهای تند و تندتر می شوند که کمی طبیعی تر به نظر می رسند. از قسمتهایی استفاده کنید که برای فرهای بزرگ از دو اینچ گسترده تر باشند.
 • آن را مخلوط کنید. لازم نیست کاملاً به یک اندازه یا اندازه دیگر بچسبید. به عنوان مثال ، شما می توانید فرهای بزرگتر نزدیک به چهره و بالای سر خود انجام دهید تا بالابر و حجم ایجاد شود و فرهای ظریف تر و ظریف تری برای پشتیبانی ایجاد کنید. چند روش مختلف را امتحان کنید و ببینید بهترین چیز را دوست دارید.

۳. از یکی از تکنیک های فوق استفاده کنید.

روش های فوق با همان اصول اساسی مشترک هستند: موهای خود را صاف کنید و به آرامی و آن را به سمت موهای خود بکشید. گیره را به آرامی نگه دارید و موها را روی صفحات صاف نگه دارید – حرکت آنقدر سخت نیست و آنقدر راحت نیست که مو فرار کند.

 • متغیرهایی که می توانید تغییر دهید؟ از جایی که موهای خود را شروع می کنید (به سمت پوست سر یا به سمت انتهای آن) ، چقدر آهسته آهن مسطح را حرکت می دهید ، و چقدر آهن مسطح را می چرخانید. با استفاده از این سه متغیر ، ظاهر کاملی را برای خود پیدا کنید.
 • لازم نیست همه موهای خود را مجعد کنید. چند رشته استوارتر یا فقط موج دار می توانند جلوه ای طبیعی به شما دهند.

۴. پایان کار

 • برای فرهای شل تر: انگشتان خود را به آرامی از طریق موهای خود بکشید و آن را محکم کنید. شما یک ظاهر طبیعی و آرام تر خواهید یافت.
 • برای نگه داشتن بیشتر: یک ماسک سبک از موهای زائد را در تمام طول موهای خود قرار دهید تا آنها را در طول روز براق و محکم نگه دارید. اگر در منطقه واقعاً مرطوب زندگی می کنید ، از اسپری ضد رطوبت نیز استفاده کنید.
1.موهای خود را آماده کنید

۱. با موهای تمیز و خشک شروع کنید. ۲. از قسمت صاف اتو مو استفاده کنید…

۲. پیاده سازی تکنیک های مختلف

۱. فرهای متناوب و جایگزین. ۲. به جای نیمی ، با چرخاندن سفت کن نوار کامل ، فرهای برجسته تری ایجاد کنید…

۳. پیچش موهای شما

۱. مقداری  اسپری موی اضافه کنید. ۲. قسمت موهایی را که می خواهید مجعد کنید ، بگیرید. ۳. از یکی از تکنیک های فوق استفاده کنید…

منبع: چگونه

نظرات کاربران

 • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
 • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
 • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
 • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید