واتساپ، محبوب‌ترین شبکه اجتماعی پیام رسان در ایران و سراسر دنیا می‌باشد. همین امر باعث شده تا نسخه‌های غیر رسمی زیادی از برنامه واتساپ منتشر شوند. یکی از این نسخه‌های غیر رسمی، واتساپ جی بی می‌باشد. در این مقاله به آموزش مخفی کردن آنلاینی در واتساپ جی بی خواهیم پرداخت. با ما در چگونه همراه شوید.

آموزش مخفی کردن آنلاینی در واتساپ جی بی

قبل از شروع آموزش نیاز است که آخرین نسخه واتساپ جی بی را دانلود کنید که می توانید برای این کار از صفحه دانلود واتساپ جی بی ایران اپ استفاده کنید.

ممکن است نخواهید تا مخاطبین‌تان متوجه آنلاین بودن شما در واتساپ شوند. در این صورت شما می‌توانید وضعیت آنلاین بودن خود را در واتساپ جی بی مخفی نمایید. برای مخفی کردن آنلاین بودن در واتساپ جی بی کافیست تا گام‌های زیر را طی نمایید.

گام اول: وارد برنامه واتساپ جی بی شده و روی آیکون سه نقطه در بالای صفحه کلیک نمایید.

چگونه در واتساپ جی بی آنلاین بودن را مخفی کنیم
وارد برنامه شده و روی آیکون سه نقطه کلیک کنید.

گام دوم: بر روی گزینه GB Settings کلیک کنید.

چگونه در واتساپ جی بی آنلاین بودن را مخفی کنیم
روی گزینه GB Settings نمایید.

گام سوم: حال روی گزینه اول یعنی Privacy and Security کلیک کنید.

چگونه در واتساپ جی بی آنلاین بودن را مخفی کنیم
گزینه اول یعنی Privacy and Security را انتخاب کنید.

گام چهارم: در آخر نیز گزینه Freeze Last Seen را از بخش Hide Online Status فعال کنید.

چگونه در واتساپ جی بی آنلاین بودن را مخفی کنیم
گزینه Freeze Last Seen را فعال کنید.

پس از فعال کردن این گزینه، یکبار از واتساپ جی بی خود خارج شده و دوباره برنامه را باز کنید تا تغییرات اعمال شود.


مزایای استفاده از برنامه واتساپ جی بی

برنامه واتساپ جی بی یکی از نسخه‌های غیر رسمی واتساپ می‌باشد که امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد. همانطور که می‌دانید، واتساپ محدودیت‌هایی از جمله محدودیت در شخصی سازی تنظیمات و حجم فایل‌های ارسالی دارد. واتساپ جی بی تا حد زیادی این محدودیت‌ها را رفع کرده و امکان شخصی سازی بسیار بالایی را برای شما فراهم می‌سازد. شما با استفاده از برنامه GBwhatsApp میتوانید دیلیت اکانت واتساپ را هم انجام دهید.

در واتساپ جی بی نه تنها می‌توانید ویدیوهایی با حجم بیشتر را ارسال و دریافت کنید، بلکه می‌توانید تنظیماتی کاربردی از جمله مخفی کردن آنلاینی در واتساپ جی بی، حالت روح و تنظیم دانلود خودکار فایل‌های رسانه‌ای بر حسب حجم و نوع را تنظیم نمایید.

برای دانلود این برنامه کافیست تا واتساپ جی بی را در گوگل جست و جو کرده و برنامه را دانلود نمایید.


جمع بندی

واتساپ جی بی به یکی از پرطرفدارترین نسخه‌های فرعی واتساپ تبدیل شده‌ و هر روزه نیز به تعداد کاربران واتساپ جی بی افزوده می‌شود. اگر جزو آن دسته افرادی هستید که نمی‌خواهید کسی از وضعیت آنلاین بودن شما مطلع شود، می‌توانید به راحتی آنلاین بودن خود را در واتساپ جی بی مخفی کنید. برای اینکار کافیست تا به راهنمای تصویری و گام به گام بالا مراجعه نمایید.