تیم چگونه 167 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه پیامک تبلیغاتی ایرانسل را قطع کنیم + قطع دائمی پیامک تبلیغاتی ایرانسل

قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل یا هر اپراتور دیگری میتواند هزینه سیم کارت شما را کمتر کند. اگر شما هم از اپراتور ایرانسل استفاده میکنید حتما از یک سری پیامک های تبلیغاتی که برای شما ارسال میشود کلافه و خسته شده اید. فرقی نمیکند از سیم کارت های دائمی یا اعتباری ایرانسل استفاده میکنید؛ همه ی این دو نوع سیم کارت شامل پیامک های تبلیغاتی میباشد و گاهی این سرویس ها هزینه بردار هستند. برای اینکه بتوانید قطع دائمی پیامک تبلیغاتی ایرانسل را انجام دهید در ادامه همراه ما در این چگونه باشید تا روش روش قطعی لغو پیامکی اپراتور ایرانسل را یاد بگیرید.


غیرفعال کردن پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق سامانه پیامکی

جهت غیر فعال کردن سرویس دریافت پیام های تبلیغاتی با ارسال عدد 2 به شماره 5005 می توانید این سرویس را غیر فعال کنید.

توجه کنید برای ثبت درخواست دریافت پیامک تبلیغاتی، شما می بایست از خط خود، عدد 1 را به شماره پیامکی 5005 ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، شرکت ایرانسل پیامکی جهت فعال شدن این سرویس برای شما ارسال خواهد کرد.


قطع دائمی پیامک تبلیغات ایرانسل از طریق ارتباط با اپراتور

در این روش ما میتوانید با خط ایرانسل خود با شماره 700 تماس گرفته و پس از ارتباط با اپراتور درخواست خود برای عدم دریافت پیامک تبلیغاتی را اعلام نمایید.

همچنین شما میتوانید از طریق شماره ۷۰۰ (از خط ایرانسل) و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط) با مرکز تماس ایرانسل ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را ثبت کنید تا پیامک های تبلیغاتی برای شما فعال گردد.


قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل با کد دستوری #800*

شما برای آگاهی از اینکه چه سرویس هایی فعالی دارید میتوانید از این سامانه استفاده کنید. این سامانه بصورت یکپارچه برای تمامی اپراتور ها فعال میباشد و شما میتوانید برای قطع دائمی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل از آن استفاده کنید.

برای این کار شما کافی است شماره #800* (ستاره 800 مربع) را شماره گیری کنید.

در منویی که باز میشود سه گزینه پیش رو دارید:

  1. قطع پیامک تبلیغاتی
  2. قطع خدمات محتوایی
  3. استعلام خدمات فعال

شما میتوانید ارسال عدد یک کل پیام های تبلیغاتی خود را حذف کنید.

توصیه میکنیم قبل از اینکه این کار را انجام دهید یک استعلام با ارسال عدد 3 انجام دهید تا از سرویس های فعال خود مطلع شوید.

بعد از چند دقیقه پیامکی برای شما ارسال میشود که حاوی سرویس های فعال شماست که در آن توضیحات سرویس و نحوه لغو آن را به طور کامل توضیح داده است. شما برای حذف سرویس مورد نظر کافی است دستور عملی که در پیامک گفته شده است را انجام دهید.


جمع بندی

همه پیامک های تبلیغاتی هزینه ای برای شما ندارن و صرفاً جهت تبلیغ ارسال میشوند؛ اما تعدادی از سرویس های پیامکی هستند که هزینه ارسال را از حساب شما کم میکنند. در این چگونه سعی کردیم تمامی روش های قطع پیامک تبلیغاتی اپراتور ایرانسل را به شما آموزش دهیم تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را قطع کنید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید