تیم چگونه 435 روز پیش بدون دیدگاه

با این هک های ساده «مثبت باشید» را به شعار سال 2022 تبدیل کنید

آیا شما کسی هستید که خوشبختی را تعقیب می کنید؟ خوب، این کار را نکنید زیرا این یک هدف نیست بلکه یک طرز فکر است. در اینجا چند هک شادی آورده شده است که به شما کمک می کند تا سال 2022 را طی کنید. مثلا از طریق آموزش زبان انگلیسی ، روح خود را پرطراوت کنید.

مثبت بمانید این هک های شادی به شما کمک می کند تا عادت های خوب را در سال 2022 در خود ایجاد کنید.

خوب، چه کسی نمی خواهد شاد باشد؟ خوشبختی چیزی است که همه به آن نیاز دارند، و ما در همه جا به دنبال آن می گردیم بدون اینکه بدانیم درست در مقابل ماست. دو سال گذشته برای همه در سراسر جهان سخت بوده است، از زمان شیوع بیماری همه گیر. با کار از خانه، محدودیت‌های سفر، و ترس از ویروس، همه ما در مسیری از چالش‌ها قرار گرفته‌ایم و وقت آن است که روی خود و شادی‌مان تمرکز کنیم.

1- تجربیات را بخرید، نه چیزها را !

در سال 2022، بیایید سعی کنیم و بر ساختن خاطرات عالی که شما را خوشحال می کند تمرکز کنیم. چه کسی می گوید پول نمی تواند خوشبختی شما را بخرد؟ سعی کنید با دوستان خود به تعطیلات بروید یا به یک ماجراجویی بروید و به جای اینکه پول خود را برای چیزهای گران قیمت مادی خرج کنید، مکان های جدیدی برای غذا خوردن یا سفرهای طولانی را جستجو کنید. انجام کاری همیشه احساس بهتری نسبت به داشتن چیزی است. جملات تاکیدی مثبت جملات تاکیدی مثبت را به طور مرتب تکرار کنید، تفاوت زیادی در وضعیت ذهنی خود خواهید دید. بهترین موسسه آموزش آیلتس تهران

2- قدردانی را تمرین کنید

وقتی شکرگزار هستید هرگز نمی توانید ناراضی باشید. به چیزهای اطرافتان نگاه کنید، چیزهای زیادی برای شکرگزاری دارید. هوایی که تنفس می‌کنید، خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنید، تحصیلاتی که داشته‌اید، شغلتان، خانواده‌تان، پول (حتی اگر اندک داشته باشید)، تلفن همراهتان، و این فهرست می‌تواند ادامه پیدا کند. .

در پایان هر روز به کارهایی که انجام دادید و مواردی که در طول روز روی داده اند فکر کنید. سه بهترین اتفاقی که در طول روز افتاده را انتخاب کنید و بابت آن چیزها “متشکرم” بگویید. آن را به یک عادت همیشگی تبدیل کنید و ببینید خلق و خوی شما چقدر سریع تغییر می کند و چقدر احساس خوشحالی می کنید.

3- بهتر بخوابید

ممکن است متوجه شده باشید که وقتی به اندازه کافی نمی خوابید، تحریک پذیر، شاکی و آشفته هستید. خوب، کیفیت خواب شما تا حد زیادی می تواند خلق و خوی شما را در طول روز تعیین کند. از پیمایش آخر شب در رسانه‌های اجتماعی و تماشای سریال‌های بی‌نظیر خودداری کنید. در عوض، یک برنامه خواب ایجاد کنید و هر شب آن را دنبال کنید. به عنوان مثال، قبل از خواب چند صفحه از یک کتاب خوب بخوانید، رختخواب خود را مرتب بچینید، شمع های معطر روشن کنید و به افکار شاد فکر کنید. خواب بهتر یعنی روحیه بهتر و شاد.

4- به دیگران کمک کنید

هیچ لذتی بالاتر از کمک به دیگران نیست. برخی از ما بیش از آنچه نیاز داریم برکت داریم، در حالی که برخی دیگر حتی آنچه را که نیاز دارند ندارند. پس چرا به اشتراک نمی گذارید؟ کمک به حداقل یک نفر در هفته را هدف گذاری کنید. کمک می تواند هر چیزی باشد، بزرگ یا کوچک. به عنوان مثال، برای یک پسر فقیر در خیابان غذا بخرید یا به یک خانم مسن کمک کنید تا از جاده عبور کند. میزان شادی که بعد از کمک کردن و دلیل لبخند کسی بودن دریافت خواهید کرد بسیار ارزشمند است. و به من اعتماد کنید، به محض اینکه چند بار این کار را انجام دهید، می خواهید به کمک دیگران ادامه دهید.

5- پیروزی های کوچک را تصدیق کنید

ما اغلب پیروزی های بزرگی مانند ترفیع، خرید خانه، ازدواج، تولد یا خوش آمدگویی به عضوی جدید در خانواده را جشن می گیریم. در سال 2022، بیایید پیروزی های کوچک را نیز جشن بگیریم! پیروزی های کوچک را فقط با سپاسگزاری از آن یا انجام رقص شاد خود جشن بگیرید. هر چیزی به سادگی خوردن غذای مورد علاقه تان، ملاقات با یک دوست، یک روز خوب در محل کار، یک یکشنبه یا هوای خوب باشد. به معنای واقعی کلمه می تواند هر چیزی باشد.

وقتی شروع به تمرکز روی شاد بودن می کنید، خود فکر شاد بودن شما را خوشحال می کند. ایجاد عادات سالم می تواند به میزان زیادی به وضعیت شادی شما کمک کند. به غیر از این راه‌های کوچک، می‌توانید مدیتیشن را نیز امتحان کنید تا ذهن خود را آرام نگه دارید، ورزش کنید، وقت خود را با خانواده خود بگذرانید و کارهایی را که بیشتر از همه از آن لذت می‌برید انجام دهید. به یاد داشته باشید، شادی یک هدف نیست، یک طرز فکر است.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید