‌اسنپ چت یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های پیام‌ رسان در سراسر دنیا می‌باشد. عمده کاربران این پیام‌رسان محبوب را نوجوانان تشکیل می‌دهند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد اسنپ چت، دارا بودن طیف عظیمی از فیلترها و افکت‌های مختلف می‌باشد که عکاسی و فیلم‌برداری را برای کاربران آن لذت بخش ساخته است. اسنپ چت نیز همانند اینستاگرام قابلیت قراردادن عکس و ویدیوهای کوتاه را به صورت استوری دارا می‌باشد که در مقاله ای دیگر به آموزش نصب اسنپ چت به صورت کامل پرداخته ایم. شاید به عنوان یکی از کاربران اسنپ چت قصد دانلود برخی از استوری‌های اسنپ چت را داشته باشید. در این مقاله از چگونه به آموزش کامل دانلود استوری‌های اسنپ چت خواهیم پرداخت. پس اگر به دنبال راهی برای ذخیره‌سازی استوری‌های اسنپ چت هستید، این مقاله از چگونه را از دست ندهید.

آموزش دانلود استوری‌های اسنپ چت:

یکی از محدودیت‌های اسنپ چت، عدم امکان دانلود مستقیم استوری‌های آن می‌باشد. یعنی شما قادر به دانلود استوری‌های اسنپ چت به صورت مستقیم نخواهید بود و برای دانلود استوری‌ها نیازمند استفاده از روش‌های غیر مستقیم هستید. برای دانلود استوری‌های مورد نظر خود نیازمند داشتن URL استوری‌ها می‌باشید. جهت کپی کردن لینک استوری‌های اسنپ چت کافیست تا از راهنمای زیر استفاده نمایید.


کپی کردن لینک استوری‌های اسنپ چت:

برای دانلود استوری‌های اسنپ چت نیازمند لینک استوری‌ها می‌باشید. برای کپی کردن لینک استوری‌ها می‌توانید از راهنمای زیر استفاده کنید.

مرحله اول: وارد برنامه اسنپ چت شده و روی گزینه Story در پایین صفحه کلیک نمایید تا وارد بخش استوری‌ها شوید.

مرحله دوم: استوری مورد نظر خود را پیدا کرده و روی آن کلیک نمایید.

مرحله سوم: بر روی گزینه Send در پایین صفحه استوری کلیک کنید.

مرحله چهارم: حال بر روی آیکون اشتراک گذاری در بالای صفحه کلیک نمایید تا لینک استوری برایتان کپی شود.


دانلود استوری‌های اسنپ چت:

برای دانلود استوری‌های اسنپ چت راه‌های مختلفی وجود دارد. شما می‌توانید از ابزارهای آنلاین یا همان سایت‌های دانلود استوری‌های خود استفاده کرده و یا از برنامه‌های دانلود استوری از اسنپ چت استفاده کنید. هرچند دقت داشته باشید که استفاده از برنامه‌های دانلود استوری از اسنپ چت روش غیر ایمنی جهت دانلود استوری‌ها می‌باشد. چراکه برای استفاده از این برنامه لازم است تا اطلاعات حساب‌ کاربری خود را در به آن‌ها دهید. درنتیجه استفاده از این برنامه‌ها توصیه نمی‌شود. در ادامه به معرفی و اموزش استفاده از روش‌های امن دانلود استوری از اسنپ چت می‌پردازیم.


1 – دانلود استوری‌های اسنپ چت از طریق expertstrick.com:

یکی از سایت‌هایی که امکان دانلود و ذخیره استوری‌های مورد نظرتان را فراهم می‌سازد، سایت expertstrick.com می‌باشد. یا استفاده از expertstrick.com می‌توانید تمامی استوری‌های مورد نظرتان را به سادگی دانلود نمایید. جهت استفاده از expertstrick.com کافیست تا از راهنمای زیر استفاده نمایید.

مرحله اول: وارد سایت expertstrick.com شده و لینک استوری مورد نظرتان را در کادر Enter Video URL Link وارد نمایید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
لینک استوری مورد نظرتان را در کادر Enter Video URL Link وارد کرده و روی Download کلیک نمایید.

مرحله دوم: حال بر روی گزینه Download Video کلیک کنید تا استوری مورد نظرتان دانلود شود.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
بر روی گزینه Download Video کلیک کنید.

دقت داشته باشید که در صفحه بالا تمامی استوری‌های بارگذاری شده پیج مورد نظر برای شما نمایش داده می‌شود. پس اگر استوری مورد نظرتان در ویدیو اول نبود، صفحه را به پایین پیمایش کنید تا استوری مورد نظر خود را بیابید.


2 – دانلود استوری‌های اسنپ چت از طریق solyptube.com:

یکی از سایت‌های دیگری که امکان دانلود استوری‌های مورد نظر را برای شما فراهم می‌آورد، سایت solyptube.com می‌باشد. با استفاده از این سایت می‌توانید استوری‌های مورد نظرتان را با قرار دادن لینک آن یافته و دانلود نمایید. برای دانلود استوری از solyptube.com کافیست تا از راهنمای زیر استفاده نمایید.

مرحله اول: وارد solyptube.com شده و لینک استوری خود را در کادر Paste Here Video Link وارد کنید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
لینک استوری خود را در کادر Paste Here Video Link وارد کرده و سپس روی گزینه Download کلیک کنید.

مرحله دوم: حال کافیست تا از لیست استوری‌های نمایش داده شده، استوری مورد نظر خود را پیدا کرده و روی گزینه MP4 در کنار آن کلیک کنید. استوری مورد نظر برای شما دانلود خواهد شد.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
برای دانلود استوری خود بر روی گزینه mp4 در کنار استوری مورد نظرتان کلیک نمایید.

3 – دانلود استوری‌های اسنپ چت از طریق Pastedownload.com:

سومین ابزار آنلاینی که برای دانلود استوری‌های اسنپ چت به شما معرفی می‌کنیم، سایت Pastedownload.com می‌باشد. سایت Pastedownload.com نسبت به سایر سایت‌های معرفی شده سرعت پایین‌تری دارد. یکی از مزایای این سایت، دسته‌بندی استوری‌ها با شماره استوری می‌باشد. برای استفاده از Pastedownload.com کافیست تا مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول: وارد سایت Pastedownload.com شده و لینک استوری را در کادر Paste Video URL Here وارد نمایید. برای این‌کار می‌توانید روی گزینه Paste نیز کلیک کنید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
لینک استوری اسنپ چتی مورد نظرتان را در کادر Paste Video URL Here وارد نموده و سپس روی Download کلیک کنید.

مرحله دوم: حال کمی صبر نمایید تا استوری مورد نظر شما پیدا شود. حال کافیست تا بر روی لینک دانلود مربوط به استوری مورد نظر خود کلیک کنید تا استوری مورد نظر دانلود گردد.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
حال روی گزینه Download در کنار شماره استوری مورد نظرتان کلیک کنید.

4 – دانلود استوری‌های اسنپ چت از طریق expertstool.com:

سایت expertstool.com نیز همانند دیگر ابزارهای آنلاین معرفی شده به شما امکان دانلود استوری‌های مد نظرتان را با استفاده از لینک استوری‌ها می‌دهد. جهت استفاده از expertstool.com می‌توانید از راهنمای زیر استفاده نمایید.

مرحله اول: وارد سایت expertstool.com شده و لینک استوری اسنپ چت مورد نظر خود را در کادر Enter Video URL Link وارد کنید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
در اولین قدم لینک استوری مد نظرتان را در کادر Enter Video URL Link وارد کرده و سپس روی DOWNLOAD کلیک کتید.

مرحله دوم: کمی صبر نمایید تا استوری مورد نظر یافت شود. سپس کافیست تا روی گزینه Download Video File کلیک کنید تا استوری مورد نظر دانلود شود.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
حال برای دریافت فایل استوری خود بر روی گزینه Download Video File کلیک نمایید.

5 – دانلود استوری‌های اسنپ چت از طریق expertsphp.com:

آخرین روشی که برای ذخیره‌سازی استوری‌های اسنپ چت خدمت شما معرفی خواهیم کرد، استفاده از سایت expertsphp.com می‌باشد. سایت expertsphp.com از سرعت نسبتا بالایی برخوردار بوده و امکان دانلود استوری‌های خود را تنها با چند کلیک برای شما محقق می‌سازد. برای استفاده از expertsphp.com مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول: وارد expertsphp.com شده و لینک استوری خود را در کادر Paste The Link URL Here وارد کنید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
لینک استوری اسنپ چتی خود را در کادر Paste The Link URL Here وارد نمایید و سپس روی DOWNLOAD کلیک کنید.

مرحله دوم: حال بر روی گزینه Download Video File کلیک کنید تا استوری شما دانلود شود.

چگونه استوری‌های اسنپ چت را دانلود کنیم
حال بر روی گزینه Download Video File کلیک کنید تا استوری انتخاب شده برایتان دانلود گردد.

دانلود وضعیت واتساپ

در این چگونه شما یاد خواهید گرفت تا وضعیت های واتساپ را دانلود و در گالری گوشی ذخیره کنید.

جمع بندی

دانلود استوری‌های اسنپ چت به صورت مستقیم از طریق خود برنامه اسنپ چت امکان‌پذیر نمی‌باشد. برای دانلود استوری‌های این پیام‌رسان لازم است تا از روش‌های غیر مستقیم استفاده نمایید. یکی از راه‌های محبوب دانلود استوری از اسنپ چت، استفاده از سایت‌های دانلود استوری اسنپ چت می‌باشد. تنها با داشتن لینک استوری‌های مورد نظر خود می‌توانید از این سایت‌ها استفاده نموده و در زمانی کوتاه و بدون نیاز به نصب برنامه‌های جداگانه، استوری‌های خود را با چند کلیک دانلود کنید. در این مقاله از چگونه به آموزش تصویری چندین روش برای دانلود استوری‌های اسنپ چت پرداخته شد. شما می‌توانید از هر یک از روش‌های معرفی شده استفاده نموده و استوری‌های خود را دانلود کنید.