اشکان معروفی 512 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه از لایکی Likee، ویدیو دانلود کنیم

لایکی (Likee) یک برنامه بسیار پرطرفردار در زمینه اشتراک گذاری ویدیوهای کوتاه می‌باشد. این برنامه را می‌توان هم خانواده برنامه تیک تاک معرفی کرد. با توجه به محدودیت‌هایی که برنامه تیک تاک برای ایرانیان دارد، لایکی جایگزین بسیار مناسبی است. در لایکی می‌توان ویدیوهای کوتاهی مناسب برای هر نوع سلیقه‌ای یافت و ساعت‌ها با آن سرگرم شد. ممکن است در بین گشت و گذار خود در لایکی از برخی از ویدیوهای آن خوشتان بیاید و قصد دانلود آن ویدیو از لایکی را داشته باشید.

در این مقاله، آموزش تصویری دانلود ویدیو از لایکی به چند شیوه مختلف را برایتان آماده کرده‌ایم. پس اگر قصد دانلود ویدیو از لایکی را دارید، تا انتهای این مقاله از سایت چگونه همراه ما باشید.


محدودیت در دانلود ویدیو از Likee

لایکی به صورت پیشفرض امکان دانلود ویدیوهایش را به کاربران می‌دهد. اما برای دانلود مستقیم ویدیو از لایکی دو محدودیت عمده وجود دارد.

  • تمامی ویدیوهای لایکی قابلیت دانلود مستقیم را ندارند.
  • ویدیوهای دانلود شده از لایکی به همراه واترمارک و آیدی آپلود کننده ویدیو می‌باشند.

درباره محدودیت اول باید اشاره کنیم که لایکی به حریم خصوصی کاربران اهمیت زیادی می‌دهد. در نتیجه کاربران در زمان آپلود ویدیوهایشان می‌توانند امکان دانلود مستقیم آن را غیر فعال کنند. در نتیجه کسی قادر به دانلود ویدیوهای آن شخص از لایکی نخواهد بود.

همچنین ویدیوهایی که به صورت مستقیم از لایکی دانلود می‌شوند، دارای واتر مارک و آیدی آپلود کننده ویدیو هستند این اتفاق در دانلود ویدیو از تیک تاک هم اتفاق می افتد.

برای برنخوردن به این دو محدودیت لازم است تا ویدیوهای مورد نظرتان را از روش‌های غیر مستقیم که در ادامه همین مقاله معرفی خواهیم کرد، استفاده نمایید.


دانلود مستقیم ویدیو از لایکی:

همانطور که در مقاله دانلود ویدیو از ریلز اینستاگرام یاد گرفتیم، دانلود مستقیم ویدیو از لایکی بسیار ساده است. کافیست تا ویدیو مورد نظرتان را در لایکی باز کرده و با چند کلیک ساده، آن را دانلود کرده و در گالری خود ذخیره سازی نمایید.

البته همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، دانلود مستقیم ویدیو از لایکی برای تمامی ویدیوها امکان پذیر نمی‌باشد. برای دانلود مستقیم ویدیو از Likee همانند راهنمای زیر عمل نمایید. اگر گزینه Save برایتان ظاهر نشد، یعنی شما قادر به دانلود مستقیم آن ویدیو نیستید.

مرحله اول: وارد برنامه لایکی شده و ویدیو مورد نظرتان را پیدا کنید.

مرحله دوم: روی ویدیو کلیک کنید و سپس روی آیکون نشان داده شده در تصویر زیر ضربه بزنید.

بر روی آیکون اشتراک گذاری کلیک نمایید.

مرحله سوم: همانند تصویر زیر بر روی گزینه Save کلیک کرده و صبر نمایید تا ویدیو شما دانلود شود. این پروسه ممکن است کمی طول بکشد.

برای ذخیره شدن ویدیو بر روی گزینه Save کلیک کنید.

مرحله چهارم: زمانی که پیام Video Saved را دریافت نمودید، ویدیو شما بطور کامل دانلود شده است. حال می‌توانید ویدیو دانلود شده را در گالری‌تان پیدا کرده و آن را با دیگران اشتراک گذاری نمایید.


دانلود ویدیو از اینستاگرام

دانلود ویدیو از لایکی بدون واترمارک:

اگرقصد دارید تا ویدیوهای مدنظرتان را بدون واترمار لایکی دانلود کنید، می‌توانید از راه‌هایی که در پایین گفته شده است، استفاده کنید.

برای دانلود ویدیوهای لایکی نیاز به لینک ویدیوهای مدنظرتان دارید. برای یافتن لینک ویدیوی مربوطه طبق راهنمای زیر پیش بروید.

کپی کردن لینک ویدیوهای لایکی:

مرحله اول: وارد برنامه لایکی شده و ویدیو مورد نظرتان را بازک کنید.

مرحله دوم: روی آیکون نشان داده شده در تصویر زیر کلیک کنید.

روی آیکون نشان داده شده کلیک کنید.

مرحله سوم: حال روی گزینه Copy link کلیک نمایید تا لینک ویدیوی مربوطه، کپی شود.

برای کپی کردن لینک ویدیو بر روی گزینه Copy Link کلیک نمایید.

1 – برنامه Video Downloader For Likee – Like:  

این برنامه، یکی از برنامه‌های دانلود ویدیو از لایکی می‌باشد که برای سیستم عامل اندورید عرضه شده است. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

کار با برنامه Video Downloader For Likee – Like بسیار آسان می‌باشد. شما با پیمودن چند مرحله کوتاه می‌توانید تمامی ویدیوهای لایکی را به راحتی با همین برنامه دانلود نمایید.

مرحله اول: در ابتدا لینک ویدیو مدنظرتان را طبق آموزشی که در بالا قرار دادیم کپی کنید.

مرحله دوم: وارد برنامه Video Downloader For Likee – Like شده و لینک کپی شده درون کادر Paste Link قرار دهید. برای اینکار می‌توانید از گزینه PASTE که در سمت راست کادر قرار دارد، استفاده نمایید.

دانلود ویدیو از لایکی 8
روی گزینه Paste لینک کلیک کنید تا لینک کپی شده درون کادر جایگذاری شود. اگر دانلود بصورت خودکار اجرا نشد، روی گزینه DOWNLOAD کلیک نمایید.

مرحله سوم: ویدیو مدنظرتان به صورت خودکار دانلود خواهد شد. اگر دانلود خودکار اجرا نشد، روی گزینه DOWNLOAD کلیک نمایید تا ویدیوی شما دانلود شود.

برای مشاهده ویدیوهای دانلود شده می‌توانید به گالری خود مراجعه کنید.

2 – برنامه Video Downloader for like – without watermark:

یکی دیگر از برنامه‌های دانلود ویدیو از لایکی، برنامه Video Downloader for like – without watermark می‌باشد. این برنامه را می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید.

استفاده از این برنامه نیز مشابه با برنامه قبلی می‌باشد. برای دانلود ویدیوهای خود کافیست تا طبق مراحل زیر پیش بروید.

مرحله اول: لینک ویدیوی خود را مانند آموزش بالا از لایکی کپی کنید.

مرحله دوم: وارد برنامه Video Downloader for like – without watermark شده و لینک ویدیو را در کادر paste Link جایگذاری کنید. برای اینکار می‌توانید از گزینه Paste در سمت راست کادر استفاده نمایید. سپس روی گزینه Download کلیک کرده و منتظر بمانید تا مراحل دانلود ویدیوی شما به پایان برسد.

دانلود ویدیو از لایکی 5
روی گزینه PASTE کلیک کرده و سپس روی گزینه DOWNLOAD کلیک نمایید.

ویدیوهای دانلود شده از طریق گالری و یا آیکون Download در برنامه قابل دسترسی هستند.


3 – سایت botdownloader.com:

سایت botdownloader.com یکی از سایت‌های بسیار مناسب و کارآمد برای دانلود ویدیوهای لایکی می‌باشد. این سایت بسیار کاربر پسند بوده و هرکسی می‌تواند به راحتی از آن استفاده کند.

برای دانلود ویدیوهای خود از سایت botdownloader.com از راهنمای زیر استفاده کنید.

مرحله اول: در ابتدا همانند قبل، لینک ویدیوی خود را از لایکی کپی کنید.

مرحله دوم: وارد سایت botdownloader.com شده و لینک کپی شده را درون کادر Paste Your Link Here، قرار دهید. سپس روی یکی از گزینه‌های WATERMARK یا NO WATERMARK، کلیک کنید.

لینک ویدیو را داخل کادر وارد کرده و یکی از گزینه‌های NO WATERMARK یا WATERMARK را انتخاب کنید.

گزینه WATERMARK برای دانلود ویدیو به همراه واترمارک و گزینه NOWATERMARK برای دانلود ویدیو بدون واترمارک می‌باشد.


مرحله سوم: سپس بر روی گزینه Force Download مطابق با شکل زیر کلیک کنید. به یاد داشته باشید که از گزینه Download استفاده نکنید چراکه اگر اینترنت قوی نداشته باشید، به احتمال زیاد ویدیو شما دانلود نمی‌شود. پس برای دانلود ویدیو خود کافیست تا بر روی گزینه Force Download کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از لایکی 11
برای دانلود روی گزینه Force Download کلیک کنید.

استفاده از این سایت برای کاربران IOS و دسکتاپ، توصیه می‌شود. اگر سیستم عامل گوشی شما اندروید می‌باشد، هم می‌توانید از برنامه‌های معرفی شده استفاده کنید و هم از طریق سایت botdownloader.com، ویدیوهای مد نظرتان را دانلود نمایید.


آموزش دانلود ویدیو از پینترست

لایکی، یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اشتراک گذاری ویدیو:

لایکی را می‌توان در جایگاه دوم برنامه‌های اشتراک گذاری ویدیو، پس از تیک تاک قرار داد. امکانات ویژه لایکی و آپدیت‌های سازنده آن، این برنامه را برای مخاطبان نوجوان و جوان بسیار محبوب ساخته است.

با لایکی می‌توانید ویدیوهای کوتاه تولید کرده و با افکت‌ها، موسیقی، استیکر و فیلترها، آن را ادیت کرده و آن را با تمام دنیا به اشتراک بگذارید. عده زیادی با همین برنامه توانسته‌اند مخاطبین زیادی از تمامی دنیا برای ویدیوهایشان پیدا کنند.

جمع بندی:

اگر وجود واترمارک در ویدیوها برایتان خیلی مهم نیست، بهتر است تا ویدیوهای مورد نظرتان را به صورت مستقیم از لایکی دانلود کنید و چنانچه امکان دانلود ویدیو غیر فعال شده بود، از روش‌های دیگری که آموزش دادیم استفاده نمایید.

اما اگر برایتان مهم است که ویدیوی دانلود شده فاقد واترمارک باشد، از روش‌های معرفی شده برای دانلود ویدیوها خود استفاده کنید. دقت داشته باشید که سرعت دانلود در برنامه‌های دانلود ویدیو از لایکی پایین می‌باشد. پس لازم است تا کمی صبر نمایید تا ویدیوهایتان به صورت کامل دانلود شود. همچنین لازم است تا به هنگام استفاده از این برنامه‌ها و سایت‌های دانلود ویدیو از لایکی، از تحریم گذر استفاده کنید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید