اسنپ چت یکی از شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان می‌باشد که طیف وسیعی از کاربران نوجوان و جوان را به خود جذب کرده‌است. اسنپ چت را می‌توان یک پیام‌رسان اجتماعی معرفی کرده اما چیزی که باعث محبوبیت آن شده، دارا بودن فیلترها و افکت‌های متنوع عکس و ویدیو می‌باشد. کتاربران اسنپ چت این امکان را دارند تا با استفاده از فیلترهای اسنپ چت از خودشان عکس و فیلم گرفته و با دیگران به اشتراک بگذارند.

نصب Snapchat بسیار آسان است اما در حین حال لازم است تا برخی نکات را در زمان نصب آن در نظر داشته باشید. در این مقاله از چگونه به آموزش نصب اسنپ چت می‌پردازیم و تمامی نکات پیرامون آن را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

حال بپردازیم به آموزش نصب اسنپ چت.

آموزش نصب اسنپ چت در اندروید و آیفون :

برنامه اسنپ چت را می‌توانید با استفاده از لینک‌های زیر از گوگل پلی و اپ استور به سادگی دانلود کنید.

البته ممکن است برخی از کاربران نتوانند اسنپ چت را بطور مستقیم دانلود کنند، چراکه اسنپ چت برخی از کشورها را تحریک کرده است. پس برای دانلود اسنپ چت می‌بایست در ابتدا دیتای گوگل پلی را پاک کرده و سپس با استفاده از یک تحریم گذر اقدام به دانلود این برنامه کنید. هرچند شما می‌توانید به سادگی این برنامه را از سایت‌های معتبر ایرانی نیز دانلود نمایید. سپس مراحل زیر را پیش بگیرید.

ویدیو مراحل نصب اسنپ چت 2022 (مشاهده سریع در یوتیوب)

مراحل اولیه نصب اسنپ چت :

مرحله اول : برنامه را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید.

مرحله دوم : برای ساختن اکانت در اسنپ چت، تحریم گذر خود را روشن کنید. چراکه ساختن اکانت کاربری و استفاده از این برنامه نیاز به تحریم گذر دارد.

آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat
وارد برنامه شده و بر روی گزینه Sign Up کلیک کنید.

مرحله سوم : حال وارد برنامه شوید و بر روی گزینه Sign Up کلیک نمایید.


آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat
بر روی گزینه Continue کلیک کرده و مجوزهای درخواستی برنامه را تایید کنید.

مرحله چهارم : حال بر روی گزینه Continue کلیک کنید و دسترسی‌هایی که برنامه از شما می‌خواهد را با کلیک بر روی گزینه اجازه دادن یا Allow، فعال نمایید.


آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat
نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید. نیازی به وارد کردن نام اصلی خودتان نیست.

مرحله پنجم : در این مرحله از نصب اسنپ چت، نام خود را در کادر FIRST NAME و نام خانوادگی خود را در کادر LAST NAME وارد کنید. نیازی نیست که حتما نام و نام خانوادگی واقعی خودتان را وارد کنید.

سپس بر روی گزینه Sign Up & Accept کلیک نمایید.


تنظیمات حساب کاربری در اسنپ چت :

آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat
تاریخ تولدتان را وارد کنید

مرحله ششم : در این بخش از ساختن حساب، اسنپ چت از شما می‌خواهد تا تاریخ تولدتان را وارد کنید. توجه داشته باشید که کاربران اسنپ چت به دو دسته زیر 13 سال و بالای 13 سال طبقه بندی می‌شوند. پس اگر بالای 13 سال سن دارید، سال تولدتان را به درستی تنظیم نمایید. برخی از محتواهای اسنپ چت برای کاربران زیر 13 سال، محدود شده است.

از تقویم پایین صفحه برای تنظیم تاریخ تولدتان استفاده کرده و سپس بر روی Continue کلیک کنید.


آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat

مرحله هفتم : اسنپ چت به طور خودکار نام کاربری برای شما ساخته و در این قسمت نمایش می‌دهد. دقت داشته باشید که نام کاربری یا همان username شما در اسنپ چت غیر قابل تغییر می‌باشد. پس اگر قصد دارید تا از نام کاربری دیگری برای حساب خود استفاده کنید، در همین صفحه بر روی گزینه Change my username، کلیک کرده و نام کاربری جدید خود را وارد کنید.

بر روی گزینه Continue کلیک کرده تا وارد مرحله بعدی ثبت نام خود شوید.


تنظیم گذرواژه و شماره تلفن :

آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat
یک گذرواژه 8 کاراکتری برای حساب خود تنظیم کنید

مرحله هشتم : در این مرحله از نصب اسنپ چت باید برای حساب کاربری که ایجاد نمودید، یک گذرواژه انتخاب کنید. گذرواژه انتخابی باید حداقل 8 کاراکتر داشته باشد. (سعی کنید برای افزایش امنیت بیشتر پسورد، ترکیبی از اعداد و حرف را در آن استفاده کنید.) پس از تنظیم گذرواژه خود روی گزینه Continue کلیک کنید.


آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat
شماره همراه خود را برای دریافت کد تایید وارد کنید و یا از گرینه Sign Up with email instead استفاده کنید.

مرحله نهم : در این بخش، اسنپ چت از شما یک شماره همراه می‌خواهد. پیشنهاد ما به شما این است که به جای استفاده از شماره همراه خود، ایمیل خود را در اسنپ چت وارد کنید.

وارد کردن شماره تلفن : اگر قصد دارید تا با شماره همراه خود، حساب کاربری‌تان را باز نمایید، در بخش Mobile NUMBER، شماره‌تان را وارد کرده و سپس بر روی گزینه Continue کلیک کنید. حال منتظر بمانید تا اسنپ چت کد تایید را به شماره شما ارسال کند و سپس آن شماره را درون اسنپ چت وارد کنید.

وارد کردن ایمیل : اگر قد دارید تا یا ایمیل خودتان، حساب کاربری ایجاد کنید، بر روی گزینه Sign up with email instead کلیک کنید و سپس آدرس ایمیل خود را در کادر EMAIL، وارد نمایید.

آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat
ایمیل خود را به درستی درون کادر وارد کنید.

در نهایت نیز بر روی Continue، کلیک کنید.


آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat
در این صفحه می‌توانید مخاطبین خود را به لیست دوستان‌تان در اسنپ چت اضافه کنید. اگر قصد اینکار را ندارید از گزینه Continue استفاده کنید.

مراحل پایانی نصب اسنپ چت :

مرحله دهم : در این مرحله، اسنپ چت به شما پیشنهاد می‌دهد که از مخاطبین تلفن همراه خود، دوستان‌تان را انتخاب کنید. اگر قصد دارید تا افرادی را به لیست دوستان خود اضافه کنید، بر روی Continue کلیک کرده و در غیر این صورت بر روی گزینه Skip در بالای صفحه کلیک نمایید.

مرحله آخر : تبریک می‌گوییم. شما موفق به نصب اسنپ چت و ایجاد حساب کاربری خود شدید. در این صفحه با کلیک بر روی گزینه TURN ON، اجازه دسترسی اسنپ چت به حافظه تلفن همراهتان را بدهید. اسنپ چت از این دسترسی برای ذخیره مستقیم عکس‌ها و ویدیوهایتان در حافظه داخلی تلفن همراه شما استفاده می‌کند و امکان اشتراک گذاری عکس‌هایتان را در اسنپ چت برای شما ساده‌تر می‌گرداند.


اسنپ چت، یک برنامه با چندین کاربری :

آموزش نصب اسنپ چت + مراحل فعال سازی و استفاده از Snapchat

اسنپ چت به دلیل امکانات جالب درون برنامه‌ای خود، کاربران زیادی پیدا کرده است. شما می‌توانید در اسنپ چت پیام ارسال کنید، استوری بگذارید و ویدیوهایی که گرفته‌اید را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید از فیلترهای متنوعی که در این برنامه وجود دارد در عکس‌ها و ویدیوهایتان استفاده کنید.

دیلیت اکانت اسنپ چت

جمع بندی :

همانطور که مشاهده نمودید، نصب اسنپ چت و ایجاد حساب کاربری در آن کار ساده‌ای می‌باشد. اگر کاربر سیستم عامل اندورید می‌باشید، این نکته را به یاد داشته باشید که نصب شدن اسنپ چت ممکن است کمی زمانبر شود. اگر نصب این برنامه طول کشید، از صفحه نصب بیرون نیامده و صبر کنید تا نصب آن کامل شود. همچنین پیش از نصب آن، برنامه‌های باز تلفن همراهتان را ببندید تا فرآیند نصب هرچه سریعتر انجام شود.

ممنونیم که تا انتهای آموزش نصب اسنپ چت همراه ما بودید، اگر به دنبال نصب تیک تاک در ایران هستید و علاقمند به نصب توییتر روی گوشی تلفن همراه خود هستید میتوانید به صفحه مربوط به هر کدام در این سایت مراجعه کنید.

سوالات متداول

آیا برای نصب برنامه اسنپ چت باید از فیلتر شکن استفاده کنیم؟

بله، شما به هنگام راه اندازی اسنپ چت باید از برنامه های تغییر ای پی استفاده کنید.

آیا میتوان نصب اسنپ چت را بدون شماره نصب کرد؟

خیر، شما میتوانید به هنگام نصب Snapchat از ایمیل هم استفاده کنید و لزوم به استفاده از شماره در هنگام ثبت نام نیست.

آیا وارد کردن سن در اسنپ چت مهم است؟

بله، شما در هنگام ثبت نام در اپلیکیشن اسنپ چت باید سن خود را به صورت دقیق وارد کنید زیرا برخی محتوا های این برنامه برای افراد زیر 13 سال محدود شده است.