در یک نگاه

Instagram یک اپلیکیشن برای دستگاه های iOS ، Android و Windows Phone است که به کاربران امکان می دهد عکس ها را در انجمن اینستاگرام یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و بارگذاری کنند. جذب دنبال کننده بیشتر برای افزایش حضور در اینستاگرام شما ضروری است ، اما از کجا شروع کردن می تواند دشوار باشد. این مقاله را برای نکاتی درباره ایجاد عکسهای خوب ، تعامل با جامعه و افزایش حضور خود در اینستاگرام به طور کلی بخوانید.

۱. فعالیت های کلیدی

۱.ببینید چه چیزی روند افزایشی دارد ، و از آن اکانت بسازید.

به دنبال موج های پرطرفدار روز یا همان ترند ها بگردید و برای آن ها اکانت ایجاد کنید.


چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۲. اکانت های مشابه را دنبال کنید.

اینستاگرام یک جامعه است و در صورت شرکت در آن انجمن ، مشابه های خود را دنبال خواهید کرد. این یعنی تعامل فراتر از آپلود کردن عکس. افرادی را که در حال ارسال عکس هایی هستند که مورد علاقه شما هستند ، پیدا کنید و حساب های آنها را دنبال کنید. با این کار می توانید جدیدترین عکسهای آنها را در فید خود مشاهده کنید.

 • جستجوی سریع برای هشتگ های مربوطه در اینستاگرام را انجام دهید تا لیستی از عکس ها و اکانتهای مشابه آنچه که ارسال می کنید ، بدست آورید. به عنوان مثال ، اگر تصاویر سفر زیادی را ارسال می کنید ، جستجوی چیزی مانند #instatravel
 • فقط هر کسی را که می بینید فالو نکنید یا فید شما بیش از حد بارگیری می شود تا پردازش شود. خود را محدود کنید تا فقط آن حساب هایی را که جالب ترین آنها را دنبال می کنید ، دنبال کنید.
 • اینستاگرام شما را برای دنبال کردن حدود 120 نفر در ساعت محدود می کند.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۳. تصاویر را لایک کنید و نظر دهید.

هنگامی که شروع به فالو کردن برخی از افراد می کنید ، مدتی دوست دارید نظرات مثبتی در مورد عکسهای آنها بگذارید این امر نه تنها باعث می شود فرد دیگر، احساس خوبی داشته باشد بلکه ممکن است افراد دیگر نام یا نظر شما را ببینند و نمایه شما را بررسی کنند. اگر همچنان فعال باشید ، این می تواند به یک جریان پایدار از فالویینگهای جدید منجر شود.

 • هنگام اظهار نظر در مورد عکس ها ، وقت خود را برای نوشتن پیام طولانی تر اختصاص دهید و در صورت امکان از ایموجی استفاده کنید. این انگیزه برای آنها بسیار جذاب خواهد بود تا وقت بیشتری را برای جستجوی نمایه خود بگیرند.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۴. به نظرات در مورد عکس های خود پاسخ دهید.

تعامل با دنبال کنندگان خود برای حفظ آنها و ایجاد اجتماع خود بسیار مهم است. به هر گونه اظهار نظر جالب پاسخ دهید و از دنبال کنندگان خود برای هرگونه تعارف تشکر کنید. اگر یکی از آنهاسؤال جالبی می پرسند ، وقت خود را برای پاسخ صحیح به آن اختصاص دهید.

 • حتی اگر یک نظر به پاسخ کتبی نیازی نداشته باشد ، ممکن است ارزشمند باشد که نظر را دوست داشته باشد تا تصدیق کند که شما آن را دیده اید و از آن قدردانی می کنید.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۵. از دنبال کنندگان خود سؤال کنید.

برای پرسیدن سوالات به دنبال کنندگان خود از عنوان عکس استفاده کنید. با این کار بخش نظرات شما فعال تر می شود و بینندگان بیشتری را به سمت عکس شما جذب می کند.

 • در نظر داشته باشید که یک تماس برای اقدام انجام دهید ، مانند “اگر این مسئله را خنده دار پیدا کردید” دوبار ضربه بزنید یا “داستان خود را در نظرات به اشتراک بگذارید”. این به تعامل آنها با عکسهای شما کمک می کند.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۶. حساب Facebook خود را وصل کنید.

اکنون اینستاگرام متعلق به فیس بوک است و در صورت عدم وصل کردن حساب خود ، بسیاری از دنبال کنندگان بالقوه را از دست می دهید. پس از اتصال همه پست های اینستاگرام خود ، به فیس بوک نیز هجوم می آورید.

 • می توانید حساب های خود را از طریق منوی تنظیمات اینستاگرام متصل کنید.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۷. بیو خود را کامل کنید.

بیوگرافی اینستاگرام شما یک بخش اغلب فراموش شده اما بسیار مهم حساب کاربری اینستاگرام شماست. به مردم بگویید شما کی هستید و چرا باید شما را فالو کنند. همچنین یک هشتگ دارای یک زن و شو در رابطه با محتوای شما قرار دهید.

 • بیو شما مکان خوبی برای برقراری تماس برای اقدام است.
 • برای جلب توجه بیو خود، از چندین خط و ایموجی استفاده کنید.

۲. استفاده از هشتگ

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۱.جستجوی هشتگ های معروف برای موقعیت.

هشتگ ها کلمات و عبارت های کوتاهی هستند که تصویر را توصیف و طبقه بندی می کنند. هشتگ به افراد در جستجوی تصویر شما کمک می کند و می تواند تصویر شما را به روندهای فعلی اضافه کند. استفاده از هشتگ برای دستیابی به مخاطبان بزرگتر بسیار مهم است.

 • اینستاگرام ابزاری عالی برای یافتن محبوب ترین برچسب های روند است.
  هشتگ های برتر اینستاگرام معمولاً #love #photooftheday #amazing #smile #look #picoftheday #food #instad roj #girl #iphoneonly #instagood #bestoftheday #instacool #instago #all_shots #webstagram #colorful #style
 • می توانید با جستجوی “برچسب های لایک” در فروشگاه برنامه ، برچسب های مربوطه را با استفاده از وب سایت هایی مانند www.tagsforlikes.com پیدا کنید یا برنامه های گوشی خود را بارگیری کنید.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۲. چند تصویر در هر تصویر اضافه کنید.

چند مورد از مهمترین هشتگ را که می توانید در تصویر خود پیدا کنید اضافه کنید. سعی کنید حداکثر تعداد هشتگ را به سه مورد محدود کنید. هشتگ ها را با استفاده از آنها در جمله زیر مخفی کنید.به عنوان مثال “من واقعاً این # دختر را دوست دارم” یا آنها را درست در انتهای عنوان قرار داده ام.

 • اینستاگرام شما را برای حداکثر 30 هشتگ در هر پست محدود می کند.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۳. برچسب خود را بسازید.

اگر دنبال کننده مناسبی دارید ، می توانید هشتگ های خود را ایجاد کنید. این می تواند نام شرکت شما یا شعاری باشد که در بسیاری از عکس های شما اعمال می شود. این امر به مارك كردن حساب اینستاگرام شما كمك می كند و منجر به حضور بیشتر جامعه می شود. از این برچسب در تمام عکسهایی که ارسال می کنید و همچنین در بیوگرافی حساب های Instagram خود استفاده کنید.

 • می توانید به جای فاصله ، از حروف بزرگ برای جدا کردن کلمات در هشتگ استفاده کنید. به جای “فقط این کار را بکنید” می توانید از #JustDoIt استفاده کنید

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۴. تگ لوکیشن بزنید.

کاربران اینستاگرام به مکانهایی که آنها می شناسند علاقه دارند. از این گذشته ، هنگامی که عکس های جغرافیایی را ارسال می کنید ، اینستاگرام عکس های دیگری را از آن مکان به شما ارائه می دهد.

 • سایر کاربران در حال ارسال عکس از همان مکان ممکن است تصاویر شما را ببینند و آنها را به حساب شما دنبال کنند ، در معرض دید بیشتر و دنبال کنندگان محلی بالقوه جدید به شما می دهند.
 • از مکان یابی عکس خود در مکانی که عکس گرفته نشده جلوگیری کنید. جغرافیایی نادرست می تواند منجر به اظهارنظرهای منفی در پست های شما یا سایر اشکال عکس العمل منفی شود
 • برای امنیت خود از جغرافیایی در خانه یا محل کار خودداری کنید. به یاد داشته باشید که این جغرافیا ها برای عموم قابل مشاهده است.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۵. از هشتگ های تعامل استفاده کنید.

. اگر می خواهید سعی کنید لایک ها ، نظرات و یا دنبال کنندگان خود را تقویت کنید می توانید از برخی از محبوب ترین مواردی مانند ، اظهار نظر یا دنبال کردن هشتگ های معاملاتی مانند # follow4follow # like4like # comment4comment # f4f # l4l # c4c #followback #likeback # commentback #teamfollowback #alwaysfollowback و غیره. فقط مطمئن شوید که در واقع بخشی از معامله خود را نگه دارید و دوست دارید ، نظر دهید یا کاربر را به عقب دنبال کنید.

 • برخی افراد این کار را یک تاکتیک “کثیف” می دانند ، و اگر شما اغلب این موارد را برچسب بزنید ممکن است بعضی از دنبال کنندگان را از دست بدهید.
 • اگرچه این تاکتیک ممکن است منجر به رنبال کننده ی جدید شود ، آگاه باشید که آنها فقط می توانند شما را دنبال کنند تا در عکس های خود بیشتر دوست داشته باشند و نه اینکه از علاقه واقعی برخوردار شوید.
 • حتماً از طرف معامله خود پیروی کنید تا از اظهار نظرهای ناخوشایند جلوگیری کنید.

۳. پست کردن مطالب به یادماندنی

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۱. عکس های منحصر به فرد و جالب بگیرید.

در حالی که ممکن است این امر واضح به نظر برسد ، یکی از بهترین راهها برای گرفتن دنبال کننده در اینستاگرام ، صرفاً گرفتن عکس های خوب است. اینستاگرام با تصاویری از وعده های غذایی و…، بنابراین خود را با عکس های خوب تنظیم کنید.

 • سعی کنید عکس هایی بگیرید که با مخاطب شما ارتباط برقرار کند. اگر مخاطبان شما بتوانند با تصاویری که می گیرید ارتباط برقرار کنند ، به احتمال زیاد شما را دنبال می کنند.
 • یک عکس خوب نیازی نیست که یک عکس “کامل” باشد. به نظر می رسد عکس های خوب انسانی است و نواقص آن می تواند به این احساس بیفزاید.
 • سلفی” را محدود کنید. همه دوست دارند هر از چندگاهی یک سلفی بگیرند ، اما نباید اجازه دهید این تصاویر بر محتوای شما حاکم شوند. اکثر دنبال کنندگاننمی خواهند عکس سلفی شما را ببینند ، آنها می خواهند عکس های شما را کامل ببینند. ارسال عکسهای سلفی ثابت می تواند به عنوان خودشیفتگی به وجود بیاید و بتواند دنبال کنندگان را از آن دور کند. استثناء این امر ، هرچند غم انگیز است ، اگر جذاب باشد. با ارسال تصاویر جذاب از خود می توانید تعداد زیادی از دنبال کنندگان را بدست آورید. حتی پس از آن ، اجازه ندهید که بر محتوای شما مسلط شود!

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۲. فیلترها را اضافه کنید.

اینستاگرام به دلیل گزینه های فیلتر محبوبیت پیدا کرد. این فیلترها رنگ عکس شما را تنظیم می کنند و به آن “واقعی تر” می بخشند. در اینستاگرام فیلترهای متنوعی در دسترس است ، بنابراین نترسید که چندین مورد را امتحان کنید تا زمانی که یکی از آنها را پیدا کنید که با عکس شما خوب کار کند.

 • از استفاده از همان فیلترهای بارها و بارها خودداری کنید ، یا تصاویرتان بیش از اندازه احساس می شوند.
 • اگر تصویر به اندازه کافی بدون فیلتر قابل توجه است ، هشتگ محبوب در اینستاگرام #nofilter است. استفاده کنید!
 • اگر می خواهید فیلتر خوبی پیدا کنید ، ویرایشگر عکس شخص ثالث مانند Google Photos را امتحان کنید که دارای فیلترهای مختلف زیادی است که در اینستاگرام در دسترس نیست.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۳. زیرنویس ها را روی هر عکس قرار دهید.

یک عنوان خوب می تواند یک عکس خوب را به یک عکس شگفت انگیز تبدیل کند. زیرنویس ها به جلب توجه بینندگان کمک می کنند ، و اگر می توانید آنها را با عنوان خود بخندانید یا لبخند بزنید ، افراد بیشتری را به عنوان دنبال کننده حفظ خواهید کرد. جوک ها یا زیرنویس های زیبا به ویژه محبوب هستند.


چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۴. از برنامه هایی برای کنترل ویرایش گسترده استفاده کنید.

در حالی که می توانید ویرایش جزئی در اینستاگرام انجام دهید ، برنامه های متنوعی برای iOS و Android وجود دارد که می توانند ابزارهای بیشتری را در اختیار شما قرار دهند. از این برنامه ها برای روشن تر ، تیرگی ، برش ، اضافه کردن متن و جلوه ها و موارد دیگر استفاده کنید.

 • برنامه های ویرایش محبوب شامل ویرایشگر Photo توسط Aviary ، Afterlight ، Bokehful و Overgram می باشد.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۵. ایجاد کلاژ.

یک راه عالی برای نشان دادن پیشرفت یا مجموعه ای از تصاویر ، ایجاد یک کولاژ برای ارسال در اینستاگرام است. چندین برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید از جمله PicStitch ، InstaCollage ، InstaPicFrame و حتی برنامه کولاژ خود اینستاگرام به نام Layout.


چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۶. عکس های خود را در زمان خوبی ارسال کنید.

اینستاگرام یک سرویس فوق العاده محبوب است و احتمالاً فیدهای دنبال کنندگان شما دائماً به روز می شوند. اگر می خواهید بیشترین تعداد افراد ممکن برای دیدن عکس های شما باشند ، باید در زمان مناسب آنها را ارسال کنید. بهترین زمان برای ارسال عکس ها در هنگام صبح و بعد از پایان ساعات کار عادی برای مخاطبان شما است.

 • عکس های اینستاگرام به طور معمول حدود 4 ساعت در فید یک شخص به طول می انجامد ، بنابراین از ارسال در وسط شب خودداری کنید یا ممکن است دنبال کنندگان شما هرگز در واقع تصویر را نبینند.
 • با استفاده از وب سایت هایی مانند IconoSquare می توانید بهترین زمان برای ارسال عکس برای مخاطبان خود را پیدا کنید

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۷. ارسال در یک جریان ثابت.

همه عکسهای خود را به یکباره نکشید. اگر چندین عکس دارید که می خواهید به اشتراک بگذارید ، آنها را برای چند روز پخش کنید. اگر تصاویر زیادی را به طور هم زمان ارسال کنید ، احتمالاً دنبال کنندگان شما شروع به پرش از روی آنها خواهند کرد. از طرف دیگر ، اگر اغلب به اندازه کافی پست نگذارید ، در حفظ دنبال کنندگان و ترسیم در موارد جدید مشکل خواهید داشت.


۴. خرید دنبال کنندگان

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۱. خطرات را درک کنید.

خرید دنبال کننده مخالف شرایط خدمات اینستاگرام است و می تواند منجر به ممنوعیت دائمی حساب شما شود. علاوه بر این ، در بعضی موارد غیرقانونی است و در صورت گرفتار شدن می توانید به مجازاتهای جدی منجر شود. اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید ، این کار را با احتیاط انجام دهید.

 • نکته دیگری که باید بخاطر بسپارید این است که در حالی که خریدن دنبال کننده ها ممکن است باعث افزایش سریع شما شود ، اشکالاتی نیز وجود دارد. این دنبال کنندگان به احتمال زیاد هیچ وقت با عکسهای شما در تعامل نیستند و نظراتی را به جا نمی گذارند

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۲. یک فروشنده خوب پیدا کنید.

وب سایت های زیادی وجود دارند که دنبال کننده پول برای آنها هستند. اگر برای دنبال کنندگان بیشتر ناامید هستید ، خرید برخی ممکن است به خارج کردن حساب اینستاگرام شما کمک کند.

 • اطمینان حاصل کنید که قبل از حل و فصل در یک بررسی ، بررسی خدمات را بخوانید.
 • یک فروشنده را پیدا کنید که پی پال را بپذیرد.
 • ضمانت برگشت پول را بررسی کنید.
 • شرایط و ضوابط و همچنین هرگونه خط مشی رازداری را با دقت بخوانید.

چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۳. تعداد دنبال کننده هایی را که می خواهید خریداری کنید ، انتخاب کنید.

 اکثر خدمات به شما امکان می دهند بسته های مختلفی را انتخاب کنید ، از 100 تا 1 میلیون دنبال کننده. بسته ای را انتخاب کنید که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد.


چگونه فالوئرهای اینستاگراممان را زیاد کنیم

۴. اکانت خود را بر روی عمومی تنظیم کنید.

شما نمی توانید دنبال کننده ها را برای یک حساب خصوصی خریداری کنید زیرا حساب های خصوصی میزان دنبال کننده آنها را مخفی می کنند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که اکانت خود را برای عموم قابل مشاهده گذاشته اید. با ضربه زدن بر روی “ویرایش نمایه” می توانید تنظیمات را از صفحه نمایه خود تغییر دهید.

منبع : Wikihow

۱. فعالیت های کلیدی

۱.ببینید چه چیزی روند افزایشی دارد ، و از آن اکانت بسازید. ۲. اکانت های مشابه را دنبال کنید. ۳. تصاویر را لایک کنید و نظر دهید…

۲. استفاده از هشتگ

۱.جستجوی هشتگ های معروف برای موقعیت. ۲. چند تصویر در هر تصویر اضافه کنید. ۳. برچسب خود را بسازید…

۳. پست کردن مطالب به یادماندنی

۱. عکس های منحصر به فرد و جالب بگیرید.۲. فیلترها را اضافه کنید. ۳. زیرنویس ها را روی هر عکس قرار دهید…