تیم چگونه 27 روز پیش بدون دیدگاه

آموزش دانلود استوری اینستاگرام با کیفیت بالا با 4 روش ساده

استوری یکی از پرمخاطب ترین بخش های شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد که کاربران روزانه عکس و ویدیوهای بسیاری را در آن به اشتراک می گذارند. اگر برای شما هم پیش آمده است که خواستید ویدیوها و تصاویری که در استوری مخاطبانتان دیدید را دانلود و آن ها را بر روی گوشی خود ذخیره کنید یا در اینستاگرام به اشتراک بگذارید، در ادامه همراه چگونه با مقاله دانلود استوری از اینستاگرام باشید.

توجه کنید که برای دانلود استوری از اینستاگرام باید پیچی که قصد دانلود از آن را دارید عمومی باشد. همچنین با توجه به شرایط فعلی اینستاگرام در ایران، نیاز است که وی پی ان یا فیلتر-شکن خود را روشن کنید.

1- دانلود استوری از اینستاگرام با سایت PokoInsta.com

پوکو اینستا یکی از نام آشنا ترین دانلودر های اینستاگرام است که می توانید علاوه بر دانلود ویدیو از اینستاگرام از آن برای دانلود استوری از اینستاگرام هم نیز استفاده کنید. شما برای ذخیره سازی استوری های اینستاگرام با کمک سایت Pokoinsta کافی است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

1. ایدی پیچ را کپی پیدا کنید.

در ابندا شما باید آیدی پیچی که قصد دانلود استوری های آن را دارید، داشته باشید. برای این کار کافی است تا وارد پروفایل شخص مورد نظر شوید و آیدی پیچ آن را دقیق یاداشت کنید. همچنین میتوانید وارد پروفایل پیچ مورد نظر شوید و با زدن سه نقطه بالا و انتخاب Copy Profile URL آدرس پروفایل را کپی کنید.


2. وارد Pokoinsta شوید.

مرورگر دلخواه خود را باز کنید و به سایت Pokoinsta.com بروید. در صفحه باز شده تب استوری را انتخاب کنید. همچنین میتوانید با زدن روی لینک زیر به طور مستقیم به صفحه دانلود استوری از اینستاگرام بروید.

https://pokoinsta.com/download-story-instagram


3. ایدی را وارد کنید.

وارد صفحه دانلودر اینستاگرام که شدید، در کارد مشخص لینک پروفایل یا آیدی را وارد کنید و سپس روی دکمه Download بزنید. توجه کنید که حتما باید کپچا را پر کنید.

توجه داشته باشید که اگر تعداد استوری های پیج مورد نظرتان زیاد است باید بعد از زدن دکمه دانلود مدتی منتظر بمانید.


4. استوری را ذحیره کنید.

کمی صبر کنید. سایت بعد از چند ثانیه تمامی استوری های پیج مورد نظر را برای شما به نمایش میگذارد و شما می توانید هر کدام را که میخواهید به دلخواه دانلود و ذخیره کنید.

2- دانلود استوری از اینستاگرم با toolzu

یکی دیگر از دانلودر های اینستاگرم که قرار است به معرفی آن بپردازیم toolzu میباشد که قبلا با استفاده از این ابزار دانلود عکس پروفایل اینستاگرام را انجام داده بودیم. در ادامه مراحل گفته شده را به ترتیب انجام دهید تا بتوانید استوری مورد نظر خود را با استفاده از سایت toolzu ذخیره کنید.

1. آدرس پروفایل را کپی کنید.

اینستاگرام خود را باز کنید و به صفحه پروفایل کسی که قصد دانلود استوری آن را دارید بروید. روی سه نقطه بالا کلیک کنید و در منو باز شده Copy Profile URL را بزنید تا لینک پروفایل کپی شود.


2. به سایت toolzu بروید.

مرورگر خود را باز کنید و به سایت toolzu.com بروید. از منو بالا Services را انتخاب کنید و از قسمت Instagram به بخش Story بروید. همچنین میتوانید با زدن روی لینک زیر مستقیم به صفحه مورد نظر بروید.

https://toolzu.com/downloader/instagram/stories


3. ادرس پروفایل را وارد کنید.

وارد سایت که شدید در کادر مشخص هم میتوانید ایدی پیچ یا ادرس پروفایل را که در ابتدا کپی کردید را وارد کنید و سپس روی گزینه Download کلیک کنید.


4. استوری را دانلود کنید.

سایت در حال پردازش درخواست شما میباشد. بعد از چند ثانیه لیست استوری ها برای شما باز میشود و شما میتوانید استوری مورد نظر خودتان را دانلود و ذخیره سازی کنید.

3- سایت دانلود استوری از اینستاگرام inflact.com

سومین ابزاری که قرار است در اینجا با آن آشنا شویم inflact است که برخلاف دانلود استوری از اینستاگرام از آن برای دانلود ریلز از اینستاگرام میتوان استفاده کرد. حالا در اینجا قرار است با کمک inflact.com اقدام به دانلود استوری از اینستاگرام کنیم.

1. URL پیچ را بر دارید.

اینستاگرام خود را باز کنید و ایدی پیچی که قصد دانلود کردن استوری های آن را دارید بردارید (مثال:varzesh3@). همچنین شما میتوانید با زدن روی سه نقطه و انتخاب Copy Profile URL لینک پروفایل را کپی کیند.


2. سایت inflact.com را باز کنید.

مرورگر گوشی یا کامپیوتر خود را باز کنید و به سایت inflact.com بروید. و تب Stories را انتخاب کنید. به طور مستقیم میتوانید با زدن روی لینک زیر به صفحه دانلودر استوری اینستاگرام بروید.

https://inflact.com/downloader/instagram/stories/


3. کادر را پر کنید.

آدرس پروفایل یا آیدی پیجی که قصد دانلود استوری های آن را دارید Paste کنید و سپس روی گزینه Download Stories کلیک کنید.


4. دریافت استوری

کمی صبر کنید تا سایت پردازش خود را تکمیل کند. تبریک! حالا شما میتوانید استوری های پیچ مورد نظر خود را دریافت و ذخیره کنید.

4- ذخیره استوری اینستاگرام با اسکرین شات یا رکورد ویدیو

یکی دیگر از روش های مرسوم برای ذخیره سازی استوری های اینستاگرام استفاده از ابزار های رکوردر برای ذخیره سازی استوری ها می باشد.

1.عکس در استوری

اگر استوری که قصد ذخیره سازی آن را دارید عکس باشد میتوانید با اسکرین شات گرفتن از روی آن اقدام به ذخیره سازی عکس استوری کنید و آن را در صورت نیاز در مکان های دیگر استفاده کنید.

دانلود عکس از اینستاگرام

2. ویدیو در استوری

اگر در استوری اینستاگرام ویدیو ای باشد و قصد ذخیره سازی آن را داشته باشید کمی داستان فرق میکند. برای این کار شما به یک رکوردر صفحه نیاز دارید که ما به شما در اینجا دو برنامه XRecorder و AZ Screen Recorder را معرفی میکنیم. برای ذخیره سازی استوری در اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول: در ابتدا یک از برنامه هایی که معرفی کرده ایم را به انتخاب از گوگل پلی یا اپ استور دانلود و نصب کنید.

مرحله دوم: وارد برنامه رکوردر شوید و دکمه رکورد را بزنید.

مرحله سوم: وارد اینستاگرام شوید و استوری مورد نظر خود را باز کنید و تا انتها آن را مشاهده کنید.

توجه کنید که در این روش عکس و ویدیو شما با کیفیت اصلی ذخیره نمیشوند و شما برای ذخیره با کیفیت بالا باید از سایت دانلود استوری از اینستاگرام که در بالا به آن ها اشاره کرده ایم استفاده کنید.

جمع بندی

اینستاگرام را میتوان یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی دنیا دانست که در ایران هم از جایگاه خاصی برخوردار است و توانسته کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند.

بخش استوری در اینستاگرام با توجه به قابلیت هایی که دارد مورد استقبال اکثر کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته است و به همین منظور تقاضا برای دانلود استوری از اینستاگرام رو به افزایش است. همانطور که در چگونه ای دیگر به آموزش دانلود ریلز اینستاگرام پرداختیم در این چگونه هم سعی کردیم بهترین روش های ذخیره سازی استوری اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

توجه داشته باشید که اگر قصد دیلیت اکانت دائمی اینستاگرام را دارید همه اطلاعات شما پس از حذف اکانت پاک خواهد و شما نمیتوانید به آنها دسترسی داشته باشید. به همین منظور اگر استوری ای دارید که برای شما مهم است میتوانید آن را از قسمت بایگانی دانلود و ذخیره کنید.

سوالات متداول
آیا برای دانلود استوری باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

تمامی روش های گفته شده در این چگونه برای دانلود استوری از اینستاگرام کاملا رایگان بوده و شما هیچ هزینه در قبال دانلود و ذخیره سازی استوری پرداخت نخواهید کرد.

برای دانلود استوری از اینستاگرام نیاز به نصب اپلیکیشن است؟

خیر، در این چگونه سعی کردیم روش هایی را برای ذخیره استوری های اینستاگرام به شما بگوییم که نیازی به اپلیکیشنی نداشته باشید.

در روش های گفته شده ذحیره عکس و ویدیو از استوری با چه کیفیتی دریافت میشود؟

در تمامی روش های گفته شده در آموزش دانلود استوری از اینستاگرام، ویدیو ها و عکس ها با بالاترین کیفیت قابل دانلود و ذخیره سازی هستند.

آیا برای دانلود استوری از اینستاگرام محدودیت زمانی وجود دارد؟

بله، شما برای اینکه بتوانید استوری های پیچی را ذخیره کنید باید قبل از آن که مدت 24 ساعت آن تمام شود، اقدام به دانلود و ذخیره سازی استوری کنید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *