اشکان معروفی 45 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه از Mixcloud (میکس کلود) دانلود کنیم

اگر جزو طرفداران دو آتیشه موسیقی‌ها و میکس‌های غربی هستید، به احتمال زیاد با سرویس Mixcloud (میکس کلود) آشنایی دارید. Mixcloud یکی از سرویس‌های استریم و پخش موسیقی و پادکست می‌باشد که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به سادگی میکس‌های خود را اشتراک‌گذاری کرده و پلی لیست‌های خود را در این سرویس قرار دهند. پس اگر جزو علاقه‌مندان موسیقی و میکس می‌باشید، Mixcloud می‌تواند تجربه بسیار خوشایندی برای شما خلق نماید. همچنین اگر به اجراهای رادیویی و پادکست علاقه دارید نیز می‌توانید از پادکست‌های Mixcloud استفاده نمایید. در این مقاله از چگونه به معرفی و آموزش روش‌های کاملا کاربردی برای دانلود از Mixcloud خواهیم پرداخت. پس با ما همراه شوید.

آموزش دانلود از Mixcloud

تقریبا همگی ما دوست داریم بدون دردسر و نیاز به اتصال به اینترنت، موسیقی‌ و میکس‌های مورد علاقه خود را گوش دهیم. هرچند اغلب سرویس‌های پخش موسیقی فاقد امکان دانلود مستقیم موسیقی‌ها می‌باشند که ما در آموزش مشابه برای دانلود از ساندکلود از روش های غیر مستقیم استفاده کرده ایم. Mixcloud نیز از این قائده مستثنی نبوده و اگر قصد دانلود از میکس کلود را داشته باشید، باید از روش‌های غیر مستقیم دانلود از Mixcloud استفاده نمایید.

سایت givefastlink.com یکی از سرویس‌های دانلود فایل می‌باشد که امکان دانلود از میکس کلود را به مانند دانلود از یوتیوب نیز فراهم ساخته است. شما می‌توانید از این سرویس برای دانلود از Mixcloud استفاده کنید. کافیست تا مراحل زیر را طی کنید تا در چند ثانیه لینک دانلود فایل‌های مورد نظر شما از Mixcloud برایتان ساخته شود.

مرحله اول: کپی کردن لینک از Mixcloud بسیار ساده بوده و کافیست تا بر روی موسیقی و یا میکس مورد نظر خود کلیک نمایید. سپس لینک آن صفحه را کپی نمایید. شما می‌توانید از این لینک برای دانلود فایل صوتی مورد نظر خود از طریق هر یک از روش‌های زیر استفاده نمایید.

دانلود از Mixcloud 1
موسیقی مورد نظر خود را در میکس کلاد باز کرده و سپس لینک صفحه را از بالای مرورگر خود کپی نمایید.

مرحله دوم: وارد سایت givefastlink.com شده و لینک فایل صوتی خود را در کادر Paste a Social URL وارد کنید. سپس بر روی گزینه Download کلیک کنید.

دانلود از Mixcloud 12
لینک کپی شده از میکس کلود را در کادر Paste a Social URL وارد کنید. پس از آن روی گزینه Download کلیک کنید.

مرحله سوم: حال کافیست تا روی لینک قرمز رنگ پایین تصویر کاور فایل صوتی خود کلیک کنید تا فایل صوتی مورد نظر شما دانلود شود.

دانلود از Mixcloud 13
حال بر روی لینک قرمز رنگ پایین کاور فایل صوتی کلیک کنید تا فایل صوتی شما دانلود شود.

2 – دانلود از Mixcloud با استفاده از mixclouddownloader.net:

یکی از روش‌های دانلود از میکس کلود استفاده از سرویس mixclouddownloader.net می‌باشد. این سرویس برای شما این امکان را مهیا می‌سازد تا به سادگی با در دست داشتن لینک فایل صوتی مورد نظر خود، آن را از Mixcloud دانلود نمایید. برای استفاده از این روش کافیست تا مراحل زیر را یک به یک طی نمایید.

مرحله اول: وارد سایت mixclouddownloader.com شده و لینک فایل صوتی خود را در کادر Paste The URL here وارد نمایید. سپس بر روی آیکون دانلود کلیک کنید.

دانلود از Mixcloud 2
لینک فایل صوتی مورد نظر را در کادر Paste The URL here وارد کنید. سپس روی آیکون دانلود کلیک نمایید.

مرحله دوم: حال بر روی گزینه Download link کلیک نمایید تا فایل صوتی مورد نظر شما از Mixcloud دانلود شود.

دانلود از Mixcloud 3
بر روی گزینه Download لینک کلیک نمایید. اگر فایل صوتی دانلود نشد، انگشت خود را بر روی گزینه Download link نگه دارید.

اگر فایل برای شما دانلود نشد، بر روی گزینه Download link انگشت خود را نگهداشته و بر روی گزینه Download link کلیک کنید.

دانلود از Mixcloud 4
روی گزینه Download link کلیک کنید.

همچنین اگر از دسکتاپ استفاده می‌کنید، بر روی گزینه Download link راست کلیک کرده و بر روی گزینه Save link as کلیک کنید تا دانلود برای شما آغاز گردد.


3 – دانلود از Mixcloud با استفاده از dlmixcloud.com:

یکی دیگر از روش‌های دانلود از Mixcloud، استفاده از سایت dlmixcloud.com می‌باشد. این سایت امکان دانلود تمامی فایل‌های صوتی Mixcloud را برای شما مهیا می‌سازد. کافیست تا مراحل زیر را بپیمایید تا فایل صوتی شما دانلود شود.

مرحله اول: وارد سایت dlmixcloud.com شده و لینک فایل صوتی خود را در کادر Enter Mixcloud URL وارد نمایید. سپس بر روی گزینه DOWNLOAD FROM MIXCLOUD کلیک کنید.

دانلود از Mixcloud 5
لینک فایل صوتی خود را وارد کادر Enter MixCloud URL نموده و روی DOWNLOAD FROM MIXCLOUD کلیک کنید.

مرحله دوم: کمی صبر کنید تا لینک دانلود آماده شود. سپس بر روی گزینه DOWNLOAD MIX کلیک کنید تا فایل صوتی شما دانلود شود.

دانلود از Mixcloud 6
حال روی گزینه DOWNLOAD MIX کلیک کنید.

برای دانلود از میکس کلود می‌توانید از سایت savelink.info استفاده کنید. با استفاده از سایت savelink.info و دردست داشتن لینک فایل‌های صوتی خود از Mixcloud می‌توانید بدون محدودیت و در سریع‌ترین زمان، موسیقی‌خای مورد نظرتان را دانلود نمایید. کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: وارد سایت savelink.info شده و لینک فایل صوتی خود را در کادر وسط صفحه وارد کنید. سپس بر روی آیکون سه نقطه کنار کادر کلیک نمایید.

لینک کپی شده را در کادر وسط صفحه وارد نموده و روی آیکون سه نقطه کلیک کنید.

مرحله دوم: حال کمی صبر کنید تا لینک دانلود آماده شود. سپس صفحه را به پایین اسکرول کرده و انگشت خود را بر روی گزینه Right Click and Save link as نگه دارید. حال گزینه Download link را انتخاب کنید تا فایل صوتی شما دانلود شود.

حال کافیست تا انگشت خود را روی گزینه Right Click and Save Link As نگه داشته و سپس گزینه Download Link کلیک نمایید.

همچنین اگر از دسکتاپ استفاده می‌کنید، بر روی گزینه Right Click and Save link as راست کلیک کرده و بر روی گزینه Save link as کلیک نمایید.


5 – دانلود از Mixcloud با استفاده از locoloader.com:

Locoloader.com یکی از سرویس‌های دانلود فایل صوتی از Mixcloud می‌باشد. این سایت بسیار کاربرپسند بوده و استفاده از آن به سادگی مراحل زیر می‌باشد.

مرحله اول: وارد سایت locoloader.com شده و لینک فایل صوتی خود را در کادر Paste a Mixcloud link here وارد کنید. سپس بر روی آیکون کنار کادر کلیک نمایید.

دانلود از Mixcloud 10
لینک فایل صوتی کپی شده را در کادر Paste a Mixcloud link here قرار دهید. سپس روی آیکون کنار کادر کلیک کنید.

مرحله دوم: حال کافیست تا روی گزینه Download کلیک کنید تا فایل صوتی شما از Mixcloud دانلود شود.

دانلود از Mixcloud 11
روی گزینه Download کلیک نمایید.

جمع بندی:

Mixcloud (میکس کلود) یکی از سرویس‌های پرطرفدار استریم و پخش موسیقی می‌باشد. این سرویس سازوکاری مشابه با دیگر سرویس‌های پخش آنلاین موسیقی چون SoundCloud و Spotify دارد و دانلود مستقیم از آن امکان‌پذیر نمی‌باشد. درنتیجه برای داناود فایل‌های صوتی از Mixcloud ناگزیر به استفاده از روش‌های غیرمستقیم و ابزارهای آنلاین دانلود موسیقی از میکس کلاد هستید.

در این مقاله از چگونه به معرفی بهترین و ساده‌ترین روش‌های دانلود از میکس کلود پرداختیم. شما با استفاده از هرکدام از روش‌های گفته شده می‌توانید در چند قدم ساده، فایل‌های صوتی مورد نظرتان را از Mixcloud دانلود نمایید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید