اشکان معروفی 134 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه ویدیوهای YouTube Kids را دانلود کنیم

یوتیوب کیدز یکی از سرویس‌های نسبتا جدید یوتیوب می‌باشد که به کودکان اختصاص دارد. در دنیای امروزی، کنترل کودکان در فضای مجازی به کار بسیار دشواری تبدیل شده‌است. به همین دلیل والدین به دنبال روشی جهت کنترل نمودن فعالیت‌های کودکان خود هستند. یوتیوب کیدز یک سوریس مخصوص به کودکان بوده و می‌توان آن را یوتیوب مخصوص کودکان معرفی کرد. در یوتیوب کیدز، تنها محتواهای ویدیویی مخصوص به کودکان قرار دارد. هرچند تحریم بودن یوتیوب کیدز سبب شده تا دسترسی به این سرویس کاری سخت و البته ناایمن برای کودکان باشد. به همین دلیل به شما والدین گرامی پیشنهاد می‌دهیم تا ویدیوهای یوتیوب کیدز را دانلود نموده و فایل‌های دانلود شده را در اختیار فرزندان خود قرار دهید. در این مقاله از چگونه به آموزش دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز به صورت کاملا تصویری با استفاده از روش‌های مختلف خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

آموزش دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز

از آنجایی که یوتیوب کیدز همانند یوتیوب، تحریم می‌باشد، درنتیجه دسترسی به محتواهای این سرویس نیازمند تحریم گذر می‌باشد. از آنجایی‌که استفاده از تحریم گذر در گوشی و یا تبلت کودکان به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود، پس بهتر است تا ویدیوهای یوتیوب kids را با استفاده از یکی از روش‌هایی که در ادامه معرفی خواهیم نمود، دانلود نموده و در اختیار فرزند خود قرار دهید.

برای دانلود ویدیوهای یوتیوب kids لازم است تا در اولین قدم، لینک ویدیو مورد نظر خود را کپی نمایید. برای اینکار کافیست تا مراحل زیر را بپیمایید.

مرحله اول: وارد یوتیوب کیدز به نشانی YouTubeKids.com شده و روی ویدیو مورد نظر کلیک کنید.

وارد یوتیوب کیدز شده و روی ویدیو مورد نظرتان کلیک کنید.

مرحله دوم: حال کافیست تا URL صفحه را از بالای مرورگر خود کپی نمایید. این URL همان لینک ویدیو شما می‌باشد. دقت داشته باشید که عبارت kids را همانند تصویر زیر از روی URL حذف کرده و سپس URL را کپی نمایید.

کپی کردن لینک در یوتیوب کیدز 2
لینک ویدیو را از بالای صفحه کپی نمایید. پیش از کپی کردن لینک ویدیو، عبارت Kids را از لینک پاک نمایید.

حال می‌توانید از هریک از روش‌های زیر برای دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز استفاده نمایید.

دانلود ویدیو از یوتیوب در اندروید

آموزش دانلود فیلم های یوتیوب در گوشی های اندرویدی

1 – دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز از طریق yt5s.com:

یکی از روش‌های دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز، استفاده از سوریس yt5s.com می‌باشد. این سرویس به شما این امکان را می‌دهد تا ویدیوهای یوتیوب kids را در کیفیت‌های مختلف برای فرزند خود دانلود نمایید. برای استفاده از سرویس yt5s.com جهت دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز کافیست تا مراحل زیر را طی نمایید:

مرحله اول: وارد سایت yt5s.com و لینک ویدیو یوتیوب کیدز را در کادر Search or Paste YouTube Link Here وارد نمایید. سپس روی گزینه Start کلیک نمایید. دقت داشته باشید که عبارت kids در لینک وارد شده، حذف شده باشد.

دانلود ویدیوهای یوتیوب KIDS
لینک ویدیو را در کادر search or paste YouTube link here وارد کنید. سپس روی Start کلیک نمایید.

مرحله دوم: حال روی کادر وسط صفحه کلیک کرده و کیفیت مورد نیاز خود را انتخاب کنید. سپس روی گزینه Get Link کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از یوتیوب کیدز 4
روی کادر کنار عبارت Get link کلیک نموده و کیفیت مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس روی Get link کلیک کنید.

مرحله سوم: کمی صبر نمایید تا صفحه زیر برایتان ظاهر شود. سپس روی گزینه Download کلیک کنید تا ویدیو شما با کیفیت انتخابی‌تان دانلود شود.

دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز 5
برای دانلود ویدیو خود بر روی Download کلیک کنید.

دانلود ویدیوهای یوتیوب در آیفون

برای دانلود فیلم های یوتیوب در گوشی های آیفونی میتوانید از این مقاله استفاده کنید.

2 – دانلود ویدیوهای یوتیوب kids از طریق ssyoutube.com:

یکی دیگر از روش‌های دانلود ویدیوهای یوتیوب kids، استفاده از ssyoutube.com می‌باشد. سایت ssyoutube.com محیط کاربرپسندی داشته و استفاده از آن بسیار ساده می‌باشد. کافیست تا مراحل زیر را طی نمایید تا ویدیوهای یوتیوب کیدز مورد نظرتان را دانلود نمایید.

مرحله اول: وارد سایت ssyoutube.com شده و لینک ویدیو یوتیوب کیدز را درون کادر Paste your video link here وارد نمایید. دقت داشته باشید که لینک وارد شده فاقد عبارت kids باشد. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

دانلود ویدیوهای یوتیوب KIDS 6
لینک ویدیو مورد نظر را در کادر Paste your video link here وارد نمایید. سپس روی Download کلیک کنید.

مرحل دوم: حال کافیست تا برحسب کیفیت مدنظرتان بر روی یکی از لینک‌های دانلود کلیک نمایید. همچنین برای مشاهده کیفیت‌های دیگر نیز می‌توانید روی گزینه Show More کلیک نمایید.

دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز 7
برحسب کیفیت مورد نظر خود بر روی یکی از گزینه‌های Download کلیک کنید. همچنین جهت مشاهده کیفیت‌های بیشتر، روی گزینه Show more کلیک کنید.

3 – دانلود ویدیوهای یوتیوب kids از طریق videodownloaderpro.net:

سایت videodownloaderpro.net یکی از ابزارهای آنلاینی می‌باشد که برای دانلود ویدیوهای یوتیوب kids به کمک شما می‌آید. کار با videodownloaderpro.net همانند دو سایت پیشین بوده و تفاوت چندانی با آن‌ها ندارد. کافیست تا طبق راهنمای زیر جلو رفته تا ویدیوهای یوتیوب کیدز مورد نظرتان را دانلود نمایید.

مرحله اول: وارد سایت videodownloaderpro.net شده و لینک ویدیو یوتیوب کیدز خود را وارد کادر وسط سایت نمایید. سپس روی آیکون ذره‌بین کلیک کنید.

دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز 8
لینک ویدیو را در کادر وسط صفحه وارد نموده و روی آیکون ذره‌بین کلیک کنید.

مرحله دوم: حال روی یکی از لینک‌های دانلود نمایان شده کلیک نمایید تا ویدیو شما دانلود شود.

دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز 9
حال بسته به کیفیت مورد نیاز خود روی یکی از گزینه‌های Download کلیک کنید. برای نمایش گزینه‌های بیشتر نیز می‌توانید روی More کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از پینترست

آموزش کامل دانلود ویدیو از شکبه اجتماعی پینترست

4 – دانلود ویدیوهای یوتیوب کیدز از طریق en.y2mate.is:

آخرین روشی که برای دانلود ویدیوهای یوتیوب kids به شما معرفی خواهیم کرد، استفاده از ابزار آنلاین en.y2mate.is می‌باشد. با مراجعه به en.y2mate.is می‌توانید ویدیوهای یوتیوب کیدز خود را در کیفیت‌های مختلف دانلود کنید. جهت استفاده از en.y2mate.is، از راهنمای زیر استفاده نمایید.

مرحله اول: وارد سایت en.y2mate.is شده و لینک ویدیو خود را در کادر Paste YouTube Link وارد نمایید. سپس روی گزینه Start کلیک کنید.

دانلود ویدیوهای یوتیوب KIDS 10
لینک ویدیو یوتیوب کیدز خود را در کادر Paste YouTube link وارد کرده و روی گزینه Start کلیک کنید.

مرحله دوم: حال روی یکی از گزینه‌های Convert در کنار کیفیت مورد نظرتان کلیک نمایید. کمی صبر نمایید تا گزینه دانلود برای شما نمایش داده شود. حال کافیست تا روی گزینه Download کلیک کنید تا ویدیو شما دانلود گردد.

دانلود ویدیو از یوتیوب KIDS 11
حال روی یکی از گزینه‌های Convert کلیک کنید و صبر نمایید تا گزینه Download برایتان ظاهر شود. با کلیک بر روی گزینه Download، ویدیو شما شروع به دانلود شدن می‌کند.

جمع بندی

محتوای یوتیوب کیدز شامل ویدیوهای آموزشی، خلاقیت و همچنین انیمیشن‌های مختص به کودکان می‌باشد. شما می‌توانید ویدیوهای یوتیوب کیدز را با استفاده از روش‌های فوق برای فرزند خود دانلود کرده و پخش نمایید.

از مزایای عمده دانلود ویدیوهای یوتیوب kids می‌توان به عدم نیاز به اینترنت و تحریم گذر برای پخش ویدیوها و همچنین دسترسی راحت و سریع به ویدیوهای دانلود شده، اشاره کرد.


مطالب مرتبط

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید