سپیده ولی الله 21 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه درآمد دلاری یوتیوب را نقد کنیم + نحوه دریافت در ایران

یکی از راه‌های کسب درآمد در این روزها به ویژه برای جوان‌ها و نو‌جوان‌‌ها کانال یوتیوب و تولید محتوای ویدیویی است. اگر این راه درآمدی برای‌تان جذاب است به شما پیشنهاد می‌کنیم مقاله آموزش کسب درآمد دلاری از یوتیوب در ایران را مطالعه کنید. بزرگترین چالش ایرانی‌ها در کسب درآمد از یوتیوب نقد کردن درآمد دلاری‌شان است و ما قصد داریم در این چگونه به شما راه‌های نقد کردن درآمد دلاری یوتیوب را آموزش بدهیم.

راه‌های نقد کردن درآمد یوتیوب           

همانطور که احتمالا می‌دانید به دلیل قوانین و تحریم‌های بانکی که وجود دارند نقد کردن درآمد از یوتیوب در ایران مشکل است اما راه‌هایی برای آن وجود دارد. به خاطر داشته باشید که اگر سرویس و حساب گوگل ادسنس نداشته باشید نمی‌توانید از یوتیوب پول برداشت کنید، در واقع یوتیوب واریزی برای شما انجام نخواهد داد. پس باید کانال خود را برای کسب درآمد دلاری به حساب گوگل ادسنس متصل کنید. برای ایجاد و وریفای کردن حساب گوگل ادسنس شما نیاز به ادرس و شماره تلفن خارجی دارید زیرا در ایران امکان ایجاد حساب گوگل ادسنس وجود ندارد. اگر دوست نزدیک یا آشنای مورد اعتمادی در خارج از کشور دارید می توانید از او بخواهید تا حسابی با نام و اطلاعات خود ایجاد کند و در اختیار شما قرار دهد.


نقد کردن درآمد دلاری یوتیوب برای ایرانیان

روش اول: روش اول درخواست از دوستان: آموزش های مربوط به ساخت و وریفای کردن گوگل ادسنس را مشاهده کنید و از اطلاعات دوستان یا بستگان خود در خارج از ایران برای گرفتن تاییدیه کمک بگیرید. این روش دو مشکل اساسی دارد: اول اینکه بخاطر هزینه های مالیاتی که آن ها متحمل می شوند ممکن است درخواست شما را قبول نکنند و دوم اینکه پول به حساب آن ها واریز می شود و باز شما برای دریافت آن پول از خارج از کشور به حساب بانکی نیاز دارید.


روش دوم: نقد کردن درآمد دلاری از طریق شرکت‌های واسطه که به آن‌ها MCN  نیز می‌گویند. شرکت‌های واسطه‌ای یا ام سی ان که هم در ایران و هم خارج از ایران مستقر هستند به راحتی می‌توانند با دریافت کارمزد و مالیات مشخصی، درآمد دلاری حاصل از کانال یوتیوب‌تان را نقد و به صورت ریالی در اختیارتان قرار می‌دهند. برای اطمینان خاطرتان به این نکته را توضیح می دهیم که فعالیت شرکت‌های MCN از نظر گوگل کاملا قانونی بوده و تنها کافیست از خود شرکت‌ها با توجه به سابقه حضورشان و اطلاعاتی که درباره‌شان وجود دارد مطمئن شوید. از جمله شرکت‌های ایرانی که در نقد کردن درآمد دلاری یوتیوبرهای ایرانی زیادی به آن‌ها مراجعه می‌کنند شرکت ایرانی کارت را می‌توانیم نام ببریم. این شرکت  کاملا مورد اعتماد بوده و فرایند نقد کردن آن سریع است.

نکات مهم پایانی راجب نقدر کردن درآمد از یوتیوب

  • تا زمانی که تعداد سابسکرایبرهای شما به عدد ۱۰۰۰ نرسد و در ۱۲ ماه گذشته حداقل ۴۰۰ ساعت محتوای ویدیویی تولید نکرده باشید نمی‌توانید درآمدی از یوتیوب کسب کنید.
  • تسویه حساب یوتیوب براساس قوانین ذکر شده تنها از زمانی انجام پذیر خواهد بود که مجموع دریافتی شما به ۱۰۰ دلار رسیده باشد.

هرگز سعی نکنید چه در بحث دریافت درآمد و چه در باقی موارد  یوتیوب را گول بزنید به عنوان مثال بیایید و دانلود ویدیو از یوتیوب انجام دهید و همان ویدیو را در کانال خود بارگزاری کنید. هرگز از راه‌های غیرمقول به دنبال دور زدن قوانین یوتیوب نباشید. یوتیوب قوانین و نظارت سختگیرانه‌ای دارد و متوجه می‌شود رفتار مشکوک کاربر می‌شد و ممکن است برای همیشه کانال خود را از دست بدهید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *