اشکان معروفی 263 روز پیش بدون دیدگاه

چگونه دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل را غیر فعال کنیم

کالاف دیوتی موبایل یکی از جذاب‌ترین بازی‌های اکشن آنلاین موبایلی می‌باشد که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده‌است. با اینکه بازی کالاف دیوتی جزو جذاب‌ترین بازی‌های موبایلی می‌باشد، این بازی حجم بسیار بالایی دارد که بخش زیادی از آن به دلیل وجود اسکین‌ها و مپ‌های بازی می‌باشد که به صورت خودکار پس از نصب بازی، دانلود می‌شوند. در این مقاله از چگونه قصد داریم تا نحوه غیرفعال کردن دانلود خودکار کالاف دیوتی را آموزش دهیم. با ما همراه شوید.

دانلود خودکار کالاف دیوتی چیست؟

زمانی‌که شما بازی کالاف دیوتی را اجرا می‌کنید، کالاف دیوتی به دانلود فایل‌های اضافی خود خواهد پرداخت. این فایل‌ها شامل اسکین‌های مختلف و مپ‌ها می‌باشد. احتمالا این موضوع توجه شما را جلب کرده باشد که در ابتدای بازی همه بازیکنان با یک اسکین برای شما نمایش داده می‌شوند اما پس از چند روز شاهد اسکین‌های متفاوتی در بازی خواهید بود. این بدان دلیل است شما در زمان دانلود دیتای بازی، تنها فایل‌های اصلی بازی را دانلود کرده‌اید که چیزی در حدود 2 گیابایت حجم دارد. سایر فایل‌های اضافی همانند اسکین‌ها جزو دیتای اصلی بازی نبوده و پس از نصب بازی به صورت جداگانه و خودکار برای شما دانلود خواهند شد.

اگر دانلود خودکار را غیر فعال نکنید، خواهید دید که حجم اصلی بازی چیزی در حدود 9 گیگابایت خواهد شد که به مرور زمان دانلود شده‌است.

دانلود اتوماتیک کالاف دیوتی سبب می‌شود تا حجم اینترنت شما سریعا تمام شده و همچنین فضای داخلی گوشی شما نیز پر شود. پس بهتر است تا دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل خود را غیر فعال نمایید. در ادامه به آموزش فیر فعال کردن دانلود اتوماتیک کالاف دیوتی موبایل می‌پردازیم.


آموزش غیرفعال کردن دانلود خودکار کالاف دیوتی

برای غیرفعال کردن دانلود خودکار کالاف دیوتی خود کافیست تا مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول: وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شده و سپس روی آیکون دانلود کلیک نمایید. این آیکون را در تصویر زیر نشان داده‌ایم.

دانلود خودکار کالاف دیوتی 1
بر روی آیکون نشان داده شده کلیک کنید.

مرحله دوم: تیک گزینه Ask Before Downloading را در بالای صفحه علامت بزنید.

دانلود خودکار کالاف دیوتی 2
تیک گزینه Ask Before Downloading را فعال نمایید.

مرحله سوم: روی آیکون سطل زباله در بالای صفحه کلیک کنید.

دانلود خودکار کالاف دیوتی 3
بر روی آیکون سطح زباله کلیک کنید.

مرحله چهارم: حال کافیست تا در این صفحه تیک گزینه Auto Download را غیر فعال کنید.

غیرفعال کردن آپدیت کالاف
تیک گزینه Auto Download را غیرفعال کنید.

با انجام این چهار مرحله می‌توانید دانلود اتوماتیک کالاف دیوتی موبایل خود را غیر فعال نمایید.


روش جایگزین برای دانلود بخش‌های مورد نظر در کالاف دیوتی

ممکن است این سوال برایتان مطرح شود که اگر دانلود اتوماتیک کالاف دیوتی موبایل را فیر فعال کنیم، چگونه از مپ‌های دیگر استفاده کنیم؟

شما برای استفاده از مپ‌های دیگر کالاف دیوتی موبایل و یا دانلود اسکین‌ها می‌توانید روی مپ مورد نظرتان کلیک کرده و آن را به صورت دستی دانلود نمایید.

با استفاده از این روش می‌توانید از حجم اینترنت خود به صورت بهینه‌تری استفاده کرده و تنها بخش‌های مورد نظرتان را دانلود نمایید.


جمع بندی

دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل، حجم زیادی از اینترنت را مصرف کرده و باعث پر شدن حافظه گوشی می‌شود. همچنین حجم بالای دیتای دانلود شده سبب می‌شود تا سرعت اجرای بازی افت پیدا کند. بخصوص اگر حافظه خالی گوشی شما کم باشد، افت سرعت برای شما محسوس‌تر خواهد بود.

بنابراین بهتر است تا دانلود خودکار کالاف دیوتی را غیر فعال نموده و بخش‌های مورد نیاز خود را به صورت دستی دانلود نمایید. در این مقاله به آموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار کالاف دیوتی موبایل به صورت کاملا تصویری پرداختیم. کافیست تا مراحل گفته شده را انجام دهید تا آپدیت کالاف دیوتی شما غیرفعال شود.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید