اشکان معروفی 58 روز پیش بدون دیدگاه

دانلود ویدیو از 9GAG با کیفیت بالا + آموزش تصویری

9GAG یک پلتفرم‌ آنلاین و شبکه اجتماعی می‌باشد که مخصوصا جهت به اشتراک گذاشتن میم‌ و محتواهای تولیدشده توسط کاربر یا User Generated Post ایجاد گشته است. 9GAG به هدف سرگرمی و برای اشتراک گذاشتن میم‌ها و محتواهای کمدی ساخته شده اما در حال حاضر می‌توان انواع پست‌های مختلف را در این شبکه اجتماعی مشاهده نمود. همچنین سیستم دسته‌بندی موضوعات در 9GAG سبب شده تا هر شخصی به سادگی بتواند محتوا مورد علاقه خود را بیابد. در این مقاله از چگونه به آموزش دانلود ویدیو از 9GAG خواهیم پرداخت. اگر جزو طرفداران شبکه اجتماعی 9GAG هستید، این مقاله را از دست ندهید.

آموزش دانلود ویدیو از 9GAG:

9GAG یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار در بین میم‌بازان می‌باشد و می‌توان در 9GAG، میم‌های جالبی که توسط کاربران ایجاد شده را پیدا نمایید. البته همانطور که بیا‌ن‌شد، محتواهای 9GAG محدود به میم و ترول نبوده و محتواهای زیادی را می‌توان در دسته‌های مختلف در این پلتفرم پیدا کرد، هرچند عمده محتوا درون 9GAG، محتواهای طنز می‌باشند.

دانلود ویدیو از 9GAG بصورت مستقیم امکان‌پذیر می‌باشد و می‌توان ویدیوهای 9GAG را از طریق اپلیکیشن و یا وبسایت 9GAG دانلود نمود. با این‌حال ممکن است دانلود ویدیوهای 9GAG برای همه امکان‌پذیر نباشد و به دلیل تحریم بودن این سرویس، کاربران سرعت نت بالایی برای دانلود ویدیوهای 9GAG را نداشته باشند. در این صورت می‌توان از روش‌های دانلود غیر مستقیم ویدیوهای 9GAG استفاده کرد. این روش‌ها نیازی به استفاده از تحریم‌گذر نداشته و می‌توان تمامی ویدیوهای 9GAG را با داشتن لینک آن‌ها، به سادگی دانلود نمود.

کپی کردن لینک ویدیو از 9GAG:

برای کپی‌ کردن لینک ویدیوهای 9GAG کافیست تا ویدیو مورد نظر را باز کرده و بر روی گزینه اشتراک‌گذاری کلیک کنید. سپس روی گزینه Copy Link کلیک نمایید تا لینک ویدیو در کلیپ بورد شما کپی شود.

کپی کردن لینک 9GAG
بر روی آیکون نشان‌ داده شده با فلش قرمز کلیک کرده و گزینه Copy Link را انتخاب کنید.

در ادامه به معرفی و آموزش انواع روش‌های دانلود ویدیوهای 9GAG می‌پردازیم.

1 – دانلود ویدیوهای 9GAG بصورت مستقیم:

برای دانلود ویدیوهای رسانه 9GAG بصورت مستقیم می‌توان وارد وبسایت 9GAG شده و ویدیو مورد نظر خود را باز نمایید. سپس مطابق تصویر زیر بر روی آیکون 3 نقطه کلید کرده و گزینه Download Media را انتخاب نمایید تا ویدیو شما از 9GAG دانلود شود.

ذخیره ویدیو از 9GAG
بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید و روی گزینه Download Media ضربه بزنید.

2 – دانلود ویدیو از 9GAG از طریق expertstool.com:

یکی از روش‌های غیر مستقیم برای دانلود ویدیوهای 9GAG، مراجعه به سایت expertstool.com می‌باشد. سرویس expertstool.com امکان دانلود ویدیوهای شبکه‌های اجتماعی مختلفی چون 9GAG را فراهم آورده و استفاده از آن بسیار ساده می‌باشد. یکی از ویژگی‌های expertstool.com ، امکان پخش آنلاین ویدیو می‌باشد. برای دانلود ویدیو از 9GAG از طریق expertstool.com کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: وارد سایت expertstool.com شده و لینک ویدیو 9GAG خود را در کادر Enter Video URL Link وارد نمایید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از 9GAG 3
لینک ویدیو 9GAG را در کادر Enter Video URL Link وارد کنید و روی Download کلیک نمایید.

مرحله دوم: صفحه را به پایین اسکرول کرده و سپس بر روی گزینه Download در پایین عکس کاور ویدیو خود کلیک نمایید. همچنین با کلیک بر روی عکس کاور ویدیو می‌توانید ویدیو خود را بصورت مستقیم پخش نمایید.

دانلود ویدیو از 9GAG 4
بر روی لینک دانلود سبز رنگ کلیک کنید.

3 – دانلود ویدیوهای رسانه 9GAG از طریق givefastlink.com:

یکی از سرویس‌های دانلود ویدیوهای 9GAG، سایت givefastlink.com می‌باشد. این سایت نیز امکان دانلود ویدیوهای 9GAG را به مانند دانلود ویدیو از یوتیوب به صورت رایگان برای شما فراهم خواهد کرد. کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید تا ویدیوهای 9GAG شما دانلود شوند.

مرحله اول: وارد givefastlink.com شوید و لینک ویدیو را در کادر وسط صفحه وارد کنید. برای اینکار می‌توانید بر روی گزینه Paste کلیک نمایید. سپس روی گزینه Download ضربه بزنید.

مرحله دوم: حال کافیست تا همانند تصویر زیر بر روی لینک دانلود سبز رنگ در بخش 9GAG Video کلیک نمایید تا ویدیو شما دانلود شود.

دانلود ویدیو از 9GAG 5
پس از وارد کردن لینک ویدیو در کادر و زدن گزینه Download، روی لینک دانلود سبز رنگ کلیک نمایید.

4 – دانلود ویدیو از 9GAG از طریق thedownvideo.com:

یکی دیگر از راه‌های دانلود ویدیو از 9GAG، استفاده از سرویس thedownvideo.com می‌باشد. سرویس thedownvideo.com همانند دو سرویس پیشین امکان دانلود ویدیوهای 9GAG را تنها در دو مرحله برای شما ممکن می‌سازد. راهنمای کار با thedownvideo.com به شرح زیر می‌باشد.

مرحله اول: وارد سایت thedownvideo.com شوید. لینک ویدیو را در کادر وسط صفحه جای‌گذاری کرده و سپس روی آیکون نارنجی رنگ دانلود در سمت راست کادر کلیک نمایید.

مرحله دوم: حال کافیست تا بر روی لینک دانلود آبی رنگ ظاهر شده در صفحه کلیک کنید تا دانلود ویدیو شما آغاز شود.

دانلود ویدیو از 9GAG 6
برای دانلود ویدیو بر روی لینک آبی کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از پینترست

بهترین روش های ذخیره ویدیو از شکبه اجتماعی پینترست

5 – دانلود ویدیوهای 9GAG از طریق freedownloadvideo.net:

استفاده از ابزار آنلاین freedownloadvideo یکی دیگر از راه‌های دانلود ویدیوهای 9GAG است که در آموزش دانلود ویدیو از IMDB از آن استفاده کردیم. این سایت رابط کاربری بسیار ساده‌ای داشته و همچنین امکان تبدیل فرمت ویدیوهای 9GAG را نیز به شما خواهد داد. برای استفاده از freedownloadvideo.net می‌توانید از راهنمای زیر استفاده نمایید.

مرحله اول: وارد سایت freedownloadvideo.net شوید. سپس لینک ویدیو خود را در کادر Paste a Video URL قرار دهید. برای اینکار می‌توانید بر روی گزینه Paste from clipboard کلیک نمایید. در آخر نیز روی گزینه Download کلیک کنید.


مرحله دوم: حال بر روی لینک دانلود سبز رنگ کلیک کنید تا ویدیو 9GAG برای‌تان دانلود شود. برای تغییر فرمت ویدیو نیز می‌توانید روی گزینه آبی رنگ Batch Download in کلیک کنید.

دانلود ویدیو از 9GAG 7
جهت دانلود ویدیو 9GAG روی لینک سبز کلیک کنید.

6 – دانلود ویدیوهای 9GAG از طریق acethinker.com:

از روش‌های دیگری که می‌توان برای دانلود ویدیو از 9GAG معرفی نمود، ابزار آنلاین acethinker.com می‌باشد. سایت acethinker.com نیز همانند سایر روش‌های معرفی شده، روشی مناسب و سریع برای دانلود ویدیوهای 9GAG می‌باشد. جهت استفاده از acethinker.com کافیست تا مراحل زیر را طی نمایید.

مرحله اول: سایت acethinker.com را باز کرده و لینک ویدیو را در کادر Paste a URL here قرار دهید. پس از آن روی گزینه Download کلیک کنید.


مرحله دوم: حال همانند تصویر زیر بر روی لینک دانلود نشان‌ داده شده در کادر قرمز کلیک کنید.

همانند تصویر بر روی لینک درون کادر قرمز کلیک کنید.

دانلود ویدیو از توییتر

ذخیره ویدیو های توییتر به صورت کاملا رایگان با کیفیت بالا

7 – دانلود ویدیوهای 9GAG از طریق savefrom.to:

آخرین روشی که برای دانلود ویدیو از 9GAG به شما دوستداران رسانه 9GAG معرفی می‌کنیم، سرویس savefrom.to می‌باشد. این سرویس نیز همانند سایر سرویس‌های دانلود ویدیوهای 9GAG معرفی شده از عملکرد خوبی برخوردار است. استفاده از savefrom.to برای دانلود ویدیوهای 9GAG به مراحل زیر خلاصه می‌شود.

مرحله اول: همانند روال همیشه سایت savefrom.to را باز کرده و لینک ویدیو را در کادر وسط صفحه جای‌گذاری نمایید. سپس روی گزینه Download کلیک کنید.


مرحله دوم: حال صفحه را به پایین اسکرول کنید تا به لینک‌های دانلود برسید. سپس روی یکی از لینک‌های دانلود قرار داده شده در بخش Normal Video کلیک کنید تا ویدیو شما از 9GAG دانلود شود. همچنین اگر قصد دانلود بخش صوتی ویدیوها را داشتید، می‌توانید بر روی لینک‌های دانلود قرار گرفته در بخش Audio Only کلیک کنید.

برای دانلود ویدیو خود روی لینک‌های نارنجی و برای دانلود بخش صوتی ویدیو روی یکی از لینک‌های آبی کلیک کنید.

نکات تکمیلی دانلود ویدیو از 9GAG

ابزارهای معرفی‌شده برای دانلود ویدیو از 9GAG جزو بهترین ابزارها بوده و همگی آن‌ها تست‌شده می‌باشند. با این‌حال ممکن است در برخی از مواقع برخی از این ابزارها به دلیل ترافیک بالا در دسترس نباشند. در این مواقع می‌توانید از سایر روش‌های دانلود ویدیوهای 9GAG استفاده کنید. همچنین اگر سرعت نت شما بالا می‌باشد، می‌توانید از روش اول یعنی دانلود ویدیوهای 9GAG بصورت مستقیم استفاده نمایید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید