همگی‌مان نام IMDB را بارها شنیده‌ایم. IMDB یا Internet Movie Database، یک دیتابیس آنلاین می‌باشد که تقریبا هر اطلاعات سینمایی را می‌توان در آن یافت. در IMDB می‌توانید تریلرهای تمامی فیلم‌ها و سریال‌های خارجی را پیدا کنید. اگر قصد دانلود ویدیو از IMDB را دارید، در این مقاله از سایت چگونه همراه ما باشید.

دانلود ویدیو از IMDB:

یکی از قابلیت‌های IMDB، ویدیوهای معرفی فیلم‌ها و سریال‌ها می‌باشد که به آن تریلر نیز می‌گویند. در IMDB می‌توانید تریلر فیلم‌ها و سریال‌ها را مشاهده کنید اما امکان دانلود مستیقم آن در سایت IMDB ندارید. در نتیجه اگر قصد دانلود تریلرهای ای ام دی بی را داشته باشید، باید از روش‌هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد استفاده نمایید.


1. دانلود ویدیو از IMDB توسط سایت freevideodownload.net

سایت freevideodownload.net یکی از سایت‌های دانلود ویدیو از IMDB می‌باشد. استفاده از این سایت بسیار آسان بوده و با مطالعه راهنمای زیر می‌توانید هر ویدیویی را از IMDB دانلود کنید. برای ورود به بخش دانلود ویدیو از IMDB این سایت بر روی این لینک کلیک نمایید.

مرحله اول: لینک ویدیوی مورد نظرتان را کپی کنید. برای کپی کردن لینک ویدیوهای IMDB وارد وبسایت IMDB شده و تریلر مورد نظر خود را باز نمایید.سپس بر روی آیکون اشتراک گذاری که در تصویر زیر مشخص شده، کلیک نمایید. در آخر نیز روی گزینه Copy Link کلیک نمایید تا لینک ویدیو IMDB شما کپی شود.

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم

مرحله دوم: با کلیک بر روی لینک زیر وارد بخش دانلود ویدیوهای IMDB سایت freevideodownload.net شده و لینک کپی شده را در کادر paste a video URL کنید. برای اینکار می‌توانید از گزینه Paste from clipboard استفاده کنید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

https://freedownloadvideo.net/imdb-video-downloader

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم
لینک ویدیو را در کادر Paste a Video URL وارد کرده و سپس روی گزینه Download در پایین کادر کلیک کنید.

مرحله سوم: صبر نمایید تا ویدیوی شما برای دانلود آماده شود. سپس صفحه سایت را به پایین پیمایش کنید و همانند تصویر زیر روی یکی از فرمت‌های نشان داده شده کلیک نمایید تا ویدیو شما با آن فرمت و کیفیت دانلود شود.

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم
صفحه را به پایین پیمایش کرده و روی کیفیت مورد نظر کلیک کنید تا ویدیوی شما در آن کیفیت دانلود شود.

2. دانلود ویدیو از IMDB توسط سایت writeforreaders.com

سایت writeforreaders.com نیز یکی دیگر از سایت‌های دانلود ویدیو از IMDB می‌باشد که می‌توانید ویدیوهای مورد نظرتان را به راحتی از آن دانلود کنید.

مرحله اول: لینک ویدیوی را با مراجعه به صفحه ویدیو، طبق عکس زیر کپی کنید.

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم

مرحله دوم: از طریق لینک زیر وارد بخش دانلود ویدیوهای IMDB سایت writeforreaders.com شده و لینک کپی شده را درون کادر Enter IMDB Video URL جایگذاری کنید. سپس روی گزینه DOWNLOAD کلیک نمایید.

https://www.writeforreaders.com/imdb-video-downloader-online/

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم
لینک ویدیو را درون کادر Enter IMDB Video URL وارد کرده و روی Download کلیک کنید.

مرحله سوم: در آخر نیز همانند تصویر زیر روی آیکون دانلود کلیک کنید تا ویدیو شما دانلود شود.

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم
حال روی آیکون دانلود نشان داده شده در تصویر کلیک کنید تا ویدیوی شما دانلود شود.

3. دانلود ویدیو از IMDB توسط سایت expertstool.com

سایت expertstool.com یکی از سایت‌های مشهور دانلود ویدیو می‌باشد. استفاده از این سایت نیز کماکان مشابه دو سایت معرفی شده می‌باشد. برای ورود به بخش دانلود ویدیوهای IMDB این سایت بر روی این لینک کلیک نمایید.

مرحله اول: لینک ویدیو IMDB خود را مطابق عکس زیر کپی کنید.

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم

مرحله دوم: از طریق لینک زیر به بخش دانلود ویدیوهای IMDB وارد شوید و لینک کپی شده را درون کادر نشان داده شده وارد کنید. سپس روی گزینه Download کلیک کنید.

https://www.expertstool.com/imdb-video-downloader/

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم
لینک ویدیو را درون کادر نشان داده شده وارد نموده و روی Download کلیک کنید.

مرحله سوم: با کلیک بر روی گزینه DOWNLOAD VIDEO FILE می‌توانید ویدیو مد نظرتان را دانلود نمایید. اگر همانند تصویر زیر بیش از یک گزینه برای دانلود ویدیو وجود داشت، کیفیت‌ها و فرمت‌های مختلفی برای دانلود ویدیو مد نظرتان وجود دارد. پس کیفیت و فرمت مورد نظرتان را انتخاب کنید.

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم
برای دانلود ویدیوی خود بر روی یکی از لینک‌های دانلود کلیک کنید.

4. دانلود ویدیو از IMDB توسط سایت pastedownload.com

برای دانلود ویدیوهای IMDB می‌توانید از سایت pastedownload.com استفاده کنید. این سایت سرعت کمتری نسبت به سایت‌های قبلی دارد اما با این حال یکی از بهترین سایت‌ها برای دانلود ویدیوهای IMDB می‌باشد.

مرحله اول: ویدیو مورد نظر خود را باز کنید و لینک ویدیو را کپی کنید.

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم

مرحله دوم: با استفاده از لینک زیر وارد بخش دانلود ویدیوهای IMDB سایت pastedownload.com شده و لینک ویدیو را درون کادر Paste video URL here وارد کنید. برای جایگذاری لینک ویدیو می‌توانید از گزینه PASTE نیز استفاده کنید. سپس روی گزینه DONLOAD کلیک کنید.

https://pastedownload.com/imdb-downloader/

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم
لینک ویدیو را در کادر Paste Video url here وارد کرده و روی Download کلیک کنید.

مرحله سوم: صبر کنید تا ویدیو شما برای دانلود آماده شود. آماده شدن ویدیو در سایت pastedownload.com کمی زمانبر است. زمانی که ویدیوی شما آماده شد روی یکی از گزینه‌های DOWNLOAD کلیک نمایید تا ویدیو شما دانلود شود.

چگونه از IMDB ویدیو دانلود کنیم
با کلیک روی یکی از لینک‌های دانلود مطابق با تصویر بالا، ویدیوی خود را دانلود نمایید.

IMDB، بزرگ‌ترین دیتابیس فیلم و سریال:

اگر خوره فیلم و سریال داریدIMDB  بهشت شما است. در IMDB می‌توانید تریلر فیلم‌ها و سریال‌های روز دنیا را مشاهده کرده و فیلم و سریال‌ مناسب خودتان را بیابید.

IMDB به دلیل دسته بندی‌ها و فیلترهایی مناسبی که دارد، به کاربران در پیدا کردن فیلم‌ها و سریال‌های مناسب سلیقه‌شان کمک می‌کند.

همچنین می‌توانید در IMDB، تمامی مشخصات مربوط به فیلم‌ها و سریال‌ها را پیدا کنید. از تاریخ عرضه عمومی گرفته تا ژانر، امتیاز و تعداد قسمت‌ها و فصل‌ها، همگی در IMDB یکجا برای شما جمع شده است.

یکی دیگر از امکانات جذاب IMDB، پیدا کردن فیلم و سریال بر اساس بازیگران آن می‌باشد. شما با انتخاب یک بازیگر می‌توانید تمامی فیلم‌ها و سریال‌های منتشر شده آن بازیگر را در IMDB پیدا کنید. به لطف این قابلیت شما می‌توانید با دانستن نام یکی از بازیگران یک فیلم، آن فیلم را به راحتی پیدا کنید.

جمع بندی:

IMDB مشهورترین سایت معرفی فیلم و سریال در سراسر دنیا می‌باشد. در این سایت می‌توانید تریلر تمامی فیلم‌های خارجی را پیدا کرده و با کیفیتی مناسب به صورت انلاین تماشا کنید.  

همچنین اگر قصد دانلود تریلرها را داشتید می‌توانید از هر یک از سایت‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم، استفاده کنید. اگر به هر دلیلی یکی از سایت‌های معرفی شده از دسترس خارج شد، به سایت‌های دیگر معرفی شده مراجعه کرده و ویدیوهای مد نظرتان را به سادگی دانلود کنید.

لینک های مرتبط: