اشکان معروفی 274 روز پیش 3 دیدگاه

چگونه به کسی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده ‌است پیام بدهیم

یکی از سوالاتی که ذهن اغلب کاربران اینستاگرامی را مشغول می‌سازد این است که چگونه می‌توان به کسی که ما را بلاک کرده است، پیام بدهیم؟ ممکن است متوجه شوید که یکی از دوستان اجتماعی شما بطور ناگهانی بلاک‌تان کرده باشد. در این هنگام اولین سوالی که ذهن ما را مشغول می‌سازد، دلیل این کار می‌باشد. اما چگونه می‌توان دلیل اینکار را از آن شخص جویا شد؟ در این مقاله از سایت چگونه به این موضوع پرداخته و راه‌های پیام دادن به کسی که شما را بلاک کرده است را معرفی خواهیم نمود. با ما همراه شوید.

آیا راهی برای پیام دادن به کسی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده است، وجود دارد؟

اینستاگرام بلاک

در ابتدای این مقاله به این سوال خواهیم پرداخت که آیا راهی برای ارسال پیام به کسی که ما را بلاک کرده است وجود دارد یا نه؟ در پاسخ به این سوال لازم است تاکید کنیم که هیچ راهی برای ارسال پیام از طریق اینستاگرام به کسی که حساب شما را بلاک کرده است وجود ندارد. به این معنا که شما با آن حساب قادر به ارسال پیام به آن شخص نخواهید بود، مگر اینکه شخص مورد نظر حساب کاربری شما را از حالت بلاکی خارج کند.

هرچند شما می‌توانید از راه‌های دیگری برای ارسال پیام به این شخص استفاده نمایید.

راه‌های ارسال پیام به شخصی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده است:

برای ارسال پیام به شخصی که شما را بلاک کرده است، راه‌های مختلفی وجود دارد.  

1 – ارسال پیام از طریق حساب کاربری دیگر:

اگر حساب اینستاگرام شما توسط شخصی بلاک شده است می‌توانید یک حساب کاربری جدید ساخته و از آن برای ارسال پیام به شخص مورد نظر استفاده نمایید. کافیست تا در اینستاگرام حساب جدیدی ایجاد کرده و سپس وارد صفحه شخصی که شما را بلاک کرده است، شده و پیام خود را به او ارسال نمایید.

2 – استفاده از حساب اینستاگرام دوستانتان:

ممکن است شخص مورد نظر پیام‌های ارسالی از طریق حساب جدید شما را چک نکند، چراکه حساب جدید شما شبیه حساب‌های جعلی می‌باشد. در این‌صورت می‌توانید از حساب اینستاگرام یکی از دوستان خود برای ارسال پیام به شخص مورد نظرتان استفاده نمایید. شانس خوانده شدن پیام شما با استفاده از این روش بیشتر از روش پیشین می‌باشد.

3 – ارسال پیام از طریق سایر شبکه‌های اجتماعی:

اگر آیدی یا شماره شخصی که شما را در اینستاگرام بلاک کرده است را دارید، می‌توانید از طریق این شبکه‌ها به آن شخص پیام دهید. همچنین اگر شخص مورد نظرتان در قسمت بیو صفحه خود لینک شبکه‌های اجتماعی دیگری را قرار داده باشد، می‌توانید از آن مسیر با شخص مورد نظر ارتباط برقرار کنید.

از کجا بفهمیم که کسی ما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟

شما نمی‌توانید به صورت مستقیم متوجه بلاک شدن حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید، هرچند با کمی دقت می‌توانید متوجه بلاک شدن یا نشدن خود شوید.

 اگر کسی شما را در اینستاگرام بلاک کرده باشد، عکس پروفایل آن شخص برای شما نمایش داده نخواهد شد. هرچند ممکن است آن شخص عکس پروفایل خودش را برداشته باشد. درنتیجه برای اطمینان از این موضوع می‌توانید حساب کاربری آن شخص را با اینستاگرام یکی از دوستان‌تان چک کرده تا از این موضوع مطمئن شوید. اگر عکس پروفایل شخص مورد نظر با گوشی دوستتان نمایش داده شد، آن شخص شما را بلاک کرده است. همچنین اگر کسی شما را مسدود کرده باشد، دیگر قادر به مشاهده پست‌ها و استوری آن شخص نخواهید بود.

جمع بندی

زمانی‌ که شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کند، شما دیگر قادر به پیام دادن به آن شخص با همان اکانت نخواهید بود. درنتیجه جهت ارسال پیام به آن شخص نیاز به یک حساب اینستاگرام دیگر دارید. این حساب می‌تواند یک حساب کاربری جدید و یا حساب کاربری یکی از دوستان‌تان باشد. همچنین درصوتی‌که آیدی سایر شبکه‌های اجتماعی آن شخص را دارید، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی دیگر با آن شخص ارتباط برقرار نمایید.

اگر موفق به پیام دادن به شخص مورد نظرتان شدید، از لحن و زبانی ملایم استفاده کرده و سعی کنید تا دلیل بلاک شدن خود را متوجه شوید. همچنین به عنوان یک توصیه مهم در نظر داشته باشید که سعی در تبرئه خود نداشته و درصورتی‌که واقعا دچار اشتباهی شده‌اید، اشتباه خود را پذیرفته و این موضوع را به طرف مقابل خود نشان دهید.

سوالات متداول

آیا با ساخت اکانت دیگر میتوانیم به فردی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده است پیام دهیم؟

بله، فقز باید دقت کنید که با ایمیل و شماره دیگری این کار را انجام دهید. زیرا اینستاگرام شماره و ایمیل شما را بلاک میکند.

چگونه میتوانیم به افرادی که مارو در اینستاگرام بلاک کردن پیام بدهیم؟

در این چگونه به طور کامل روش هایی را که امکان ارسال پیام به افرادی که ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند را بررسی کرده ایم.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

 • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
 • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
 • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
 • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. فاطمه گفت:

  با سلام من می خواستم کسی رو امتحان کنم و یک اکانت دیگه باز کردم با اون اکانتم پیام دادم واون شخص منو بلاک کرد بعدش متوجه شدم که همه حسابهامو بلاک کرده من چطور می تونم از بلاکی در بیام تا اونم متوجه نشه که من بودم

 2. شهاب گفت:

  یعنی واقعا آموزشتون آدمو حیرت زده میکنه

  1. Rez گفت:

   😂😂آره خیلی جالب و مفید بود 😂😂

شاید دوست داشته باشید