شبکه اجتماعی ok.ru، یکی از شبکه‌های اجتماعی می‌باشد که بیشتر مخاطبین و محتوای آن مربوط به کشور روسیه و کشورهای سابق شوروی می‌باشد. هرچند کاربران ok.ru به این کشورها منهتی نشده و رسانه ok.ru کاربرانی از سراسر جهان دارد. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش دانلود ویدیو از ok.ru بپردازیم. با ما در چگونه همراه شوید.

آموزش دانلود ویدیوهای ok.ru:

امکان دانلود مستقیم ویدیو از ok.ru فراهم نمی‌باشد. به‌ همین دلیل، کاربران این سایت نمی‌توانند ویدیوهای مورد علاقه خود را از خود سایت ok.ru دانلود نمایند. هرچند راه‌هایی برای دانلود ویدیو از ok.ru وجود دارد که موضوع بحث این مقاله می‌باشد.

برای دریافت ویدیو از ok.ru، سایت‌ها و برنامه‌های زیادی به مانند سایت های دانلود ویدیو از پینترست وجود دارند، اما اغلب این سایت‌ها، کیفیت لازم را نداشته و خیلی از اوقات از دسترس خارج می‌شوند. در این بخش به معرفی برترین سایت‎‌های دانلود ویدیو از ok.ru پرداخته و آموزش استفاده از هریک از این سایت‌ها را برای شما همراهان همیشگی چگونه فراهم آورده‎ایم.

شما برای استفاده از سایت ok.ru باید از تحریم گذر استفاده کنید.

1 – دانلود ویدیو از OK با استفاده از Flydownloader

اگر از شبکه اجتماعی ok.ru استفاده میکنید حتما شده که یکبار ویدیو هایی که در آن دیدید را دانلود کنید. شما در ok.ru امکان دانلود مستقیم ویدیو ها را ندارید و باید این کار را به صورت غیر مستقیم انجام دهید. flydownloader این کار را برای شما به صورت رایگان انجام میدهد و شما برای دانلود ویدیو از ok.ru باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

مرحله اول: وار سایت یا اپلیکیشن ok شوید و لینک ویدیویی را که میخواهید آن را دانلود کنید با زدن روی گزنیه link بالای صفحه لینک را کپی کنید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم

مرحله دوم: حالا کافی است وارد سایت flydownloader.com شوید.


مرحله سوم: حالا کافیست لینک ویدیو را که کپی کرده بودید را در کادر مشخص شده وارد کنید و سپس گزینه Download را بزنید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم

مرحله چهارم: حالا کافی کمی صبر کنید، سایت لینک ویدیو را در اختیار شما میگذارد تا بتوانید ویدیو را دانلود و ذخیره کنید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم

یکی از برترین سایت‌های دانلود ویدیو از ok.ru، سایت givefastlink.com، می‌باشد. سایت givefastlink.com که یک دانلودر قدرتمند شبکه های اجتماعی است، امکان دانلود ویدیو از ok.ru را برای کاربران به صورت کاملا رایگان فراهم کرده است. برای استفاده از givefastlink.com لازم است تا گام‌های زیر را بردارید:

مرحله اول: برای کپی کردن لینک ویدیوها مورد نظر خود از ok.ru کافیست تا وارد سایت ok.ru شده و ویدیوی مورد نظرتان را پیدا کنید. سپس روی ویدیو کلیک کنید تا ویدیو باز شود.

حال بر روی گزینه Link در بالای صفحه پخش ویدیو کلیک کنید.

در آخر نیز روی گزینه Copy link کلیک نمایید تا لینک ویدیوی شما کپی شود.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
روی LINK کلیک کنید.
چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
روی Copy link کلیک نمایید تا لینک ویدیو مورد نظر کپی شود.

مرحله دوم: وارد سایت givefastlink.com شده و لینک ویدیوی کپی شده را وارد کادر Paste a social URL نمایید. برای وارد کردن لینک می‌توانید روی گزینه Paste URL در پایین کادر کلیک کنید. سپس روی گزینه Download کلیک نمایید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
لینک کپی شده را در Paste a Social URL وارد کرده و روی Download کلیک کنید.

مرحله سوم: پس از اینکه صفحه زیر برایتان باز شد، می‌توانید ویدیوی مورد نظر خود را با کیفیت‌های ارائه شده، دانلود کنید. برای دانلود ویدیوی خود روی یکی از کادرهای مستطیل سبز رنگ کلیک کنید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
حال بر روی کیفیت مورد نظرتان کلیک کنید تا ویدیو شما دانلود شود.

3 – دانلود ویدیو از ok.ru با استفاده از سایت pastedownload.com

یکی دیگر از ابزارهای دانلود ویدیو از ok.ru، سایت pastedownload.com، می‌باشد. سایت pastedownload.com سرعت بالایی داشته و در سریع‌ترین زمان، ویدیوی شما را برای دانلود آماده می‌سازد. برای دانلود ویدیوهای خود از pastedownload.com کافیست تا طبق راهنمای زیر پیش بروید:

مرحله اول: وارد سایت pastedownload.com شده و لینک ویدیو کپی شده را در کادر Paste video url here، وارد کنید. برای اینکار می‌توانید از گزینه Paste در گوشه کادر استفاده نمایید. سپس روی گزینه Download، کلیک نمایید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
لینک ویدیو را در کادر Paste video url here کپی کرده و سپس روی Download کلیک کنید.

مرحله دوم: در صفحه باز شده می‌توانید ویدیوی خود را با کیفیت مورد نظرتان دانلود کنید. جهت دانلود ویدیوی خود کافیست تا روی یکی از گزینه‌های Download کلیک کنید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
روی یکی از گزینه‌های Download کلیک نمایید.

4 – دانلود ویدیوهای ok.ru با سایت okvid.download

این سایت برخلاف دو سایت معرفی شده، صرفا برای دانلود ویدیو از ok.ru، فراهم شده است. برای دانلود ویدیوهای ok.ru مورد نظر از سایت okvid.download، مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول: در ابتدا وارد okvid.download شده و لینک ویدیو ok.ru را در کادر insert ok.ru video link here & hit GO وارد کنید. سپس روی گزینه GO کلیک کنید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
لینک ویدیو ok.ru کپی شده را در کادر insert ok.ru video link here & hit GO وارد کرده و روی GO کلیک کنید.

مرحله دوم: حال صفحه را کمی به پایین اسکرول کنید تا لینک‌های دانلود ویدیوی خود را در کیفیت‌های مختلف، مشاهده نمایید. برای دانلود ویدیوی خود با کیفیت مورد نظرتان کافیست تا روی گزینه‌ DOWNLOAD در کنار کیفیت مدنظر، کلیک کنید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
روی گزینه DOWNLOAD کلیک نمایید.

5 – دانلود ویدیو ok.ru با استفاده از allvideodownloader.cc

آخرین سایتی که برای دانلود ویدیو از ok.ru، معرفی می‌کنیم، سایت allvideodownloader.cc می‌باشد. این سایت نیز از سرعت خوبی برخوردار می‌باشد و محیطی کاربرپسند دارد. برای استفاده از سایت allvideodownloader.cc، مراحل زیر را طی نمایید:

مرحله اول: وارد سایت allvideodownloader.cc شده و لینک ویدیو ok.ru کپی شده را درون کادر Paste a video URL، وارد کنید. برای وارد کردن لینک در کادر می‌توانید روی گزینه Paste from clipboard کلیک کنید. در نهایت نیز روی گزینه Download کلیک نمایید.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
لینک کپی شده را در کادر Paste a video URL وارد کرده و سپس روی گزینه Download کلیک کنید.

مرحله دوم: حال روی یکی از کیفیت‌های ارائه شده کلیک کنید تا ویدیوی شما با همان کیفیت دانلود شود.

چگونه از ok.ru ویدیو دانلود کنیم
برای دانلود ویدیوی خود بر روی کیفیت مد نظرتان کلیک کنید.

سایر روش‌های دانلود ویدیوهای ok.ru

برای دانلود ویدیو از ok.ru روش‌های دیگری چون استفاده از نرم‌افزارهای دسکتاپی نیز وجود دارد. هرچند دقت داشته باشید که این روش‌ها شما را مجبور به دانلود و نصب برنامه‌‌هایی مجزا کرده و زمان شما را می‌گیرند. از این رو، بهترین راه برای دانلود ویدیوهای ok.ru، استفاده از سایت‌هایی می‌باشد که در این مقاله به معرفی آن‌ها پرداخته شد.

سخن پایانی

سایت‌های معرفی شده، هیچ مشکلی نداشته و برای استفاده از آن‌ها نیاز به تحریم گذر ندارید. کافیست تا وارد این‌ سایت‌ها شوید و طبق آموزش‌های بالا، ویدیوهای خود را در کوتاه‌ترین زمان، با کیفیت مورد نظرتان دانلود نمایید. به این نکته توجه کنید که شما برای استفاده از سایت ok.ru باید از تحریم گذر استفاده کنید تا بتوانید لینک ویدیو مورد نظر را کپی کنید.