اشکان معروفی 105 روز پیش بدون دیدگاه

دانلود ویدیوهای یوتیوب با ربات تلگرام + بهترین ربات ها

یوتیوب یکی از بهترین و کامل‌ترین منابع آموزشی می‌باشد که در آن همه چیز پیدا می‌شود. از آموزش‌ آشپزی و سازهای موسیقی گرفته تا مطالب تئوری دانشگاهی، همه در یوتیوب یافت می‌شوند. اما یکی از مشکلان یوتیوب، عدم امکان دانلود ویدیو از آن به صورت رایگان می‌باشد. در نتیجه هربار برای مشاهده ویدیوهای مورد نظر خود می‌بایست تحریم گذر خود را روشن نموده و وارد یوتیوب شوید. هرچند این مشکل به لطف ابزارهای دانلود ویدیو از یوتیوب رفع گردیده است. در این مقاله از سایت چگونه به آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب با ربات تلگرامی خواهیم پرداخت. در نتیجه دیگر نیازی به مراجعه مکرر به یوتیوب برای مشاهده ویدیوهای مدنظرتان نخواهید داشت. پس با ما همراه شوید.

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب با ربات تلگرامی

یکی از روش‌ های دانلود ویدیو از یوتیوب، استفاده از ربات‌های تلگرامی می‌باشد. این روش به دلیل سادگی و سریع بودن، بسیار محبوب می‌باشد. هرچند برخی از ربات‌های تلگرامی که این امکان را برای کاربران فراهم می‌ساختند، از دسترس خارج شده‌اند. در نتیجه ما ربات‌ها را تست کرده و بهترین آن‌ها را به شما معرفی خواهیم نمود.

پیش از اینکه به معرفی ربات‌ های دانلود ویدیو از یوتیوب برسیم، لازم است تا کپی کردن لینک ویدیوهای یوتیوب را به شما آموزش دهیم. چراکه برای دانلود ویدیوهای یوتیوب، نیازمند داشتن لینک ویدیوها هستید.

1. دانلود از یوتیوب با ربات تلگرامی YouTubeV2DXBot

ربات تلگرامی YouTubeV2DXBot یکی از ربات‌های دانلود ویدیو از یوتیوب می‌باشد که استفاده از آن بسیار ساده است. با طی چند مرحله می‌توانید به راحتی ویدیوی خود را از طریق این ربات تلگرامی در کیفیت مورد نظر دانلود نمایید.

تنها عیبی که می‌توان به این ربات وارد دانست، محدودیت زمانی دو دقیقه ای بین دانلود ویوید ها میباشد. این ربات امکان دانلود فایل صوتی ویدیو را به صورت جداگانه دارد.

مراحل استفاده از این ربات دانلود ویدیو از یوتیوب بسیار آسان می‌باشد. برای استفاده از ربات YouTubeV2DXBot کافیست تا مراحل زیر را طی نمایید:

مرحله اول: برای کپی کردن لینک ویدیو از یوتیوب با گوشی کافیست تا وارد برنامه یوتیوب شده و ویدیو مورد نظر خود را باز نمایید. حال روی آیکون Share نشان داده شده در شکل زیر کلیک کنید.

سپس روی گزینه Copy link کلیک نمایید. به همین سادگی می‌توانید لینک ویدیو مورد نظرتان را کپی کنید.

ویدیوی مورد نظر خود را در یوتیوب باز نموده و روی گزینه Share کلیک کنید.

چنانچه با مرورگر خود وارد یوتیوب شده‌اید، وارد صفحه ویدیو مورد نظر شده و سپس لینک صفحه را که در بالای مرورگر (URL) نمایش داده شده‌ است را کپی کنید.


مرحله دوم: وارد تلگرام شده و @YouTubeV2DXBot را جست و جو کنید. سپس وارد ربات YouTubeV2DXBot شوید و روی گزینه start کلیک کنید.

با جست و جوی نام YouTubeV2DXBot، ربات را پیدا کرده و وارد آن شوید. سپس روی گزینه Start کلیک کنید.

مرحله سوم: حال لینک کپی شده ویدیو خود را درون کادر Message کپی کرده و ارسال کنید.

لینک کپی شده را درون کادر Message وارد کرده و آن را ارسال کنید.

توجه کنید: برای استفاده از ربات باید در کانالی که ربات از شما میخواد عضو شوید. پس از عضو شدن دوباره لینک ویدیو را به ربات ارسال کنید.


مرحله چهارم: صبر کنید تا ربات ویدیوی شما را پیدا کند. سپس روی یکی از گزینه‌های کیفیتی موجود کلیک کنید. برای مثال در تصویر زیر، دو کیفیت 360p و 720p موجود است. روی یکی از آن‌ها کلیک نمایید تا ویدیو شما آماده دانلود شود.

کیفیت ویدیو مورد نظر را انتخاب و روی آن کلیک کنید.

مرحله پنچم: کمی صبر کنید. حالا ویدیو شما آماده دانلود است و شما میتوانید به راحتی ویدیو خود را از یوتیوب با ربات تلگرامی دانلود و ذخیره کنید.

حالا به راحتی میتوانید ویدیو را دانلود کنید.

تمام کاری که لازم بود انجام دهید، همین پنچ قدم ساده بود. شما می‌توانید با این روش، هر ویدیویی را که دوست داشتید را در سریع‌ترین زمان ممکن دانلود نمایید.


2. دانلود ویدیو از YouTube با ربات تلگرام tmyoutubebot

شما به این ربات به راحتی میتوانید رایگان ویدیو های یوتیوب خود را در تلگرام دانلود و ذخیره کنید.

برای دانلود ویدیو از یوتیوب با ربات تلگرامی tmyoutubebot مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول: وارد اپلیکیشن یا سایت یوتیوب شوید و لینک ویدیو مورد نظر خود را کپی کنید.

مرحله دوم: وارد نسخه موبایل یا دسکتاپ تلگرام شوید و ربات tmyoutubebot را سرچ کنید و وارد ربات شوید و روی گزینه Start بزنید.

ربات را باز کنید و Start را بزنید.

مرحله سوم: در قسمت پیام (Message) لینک کپی شده را وارد کنید و سپس به ربات ارسال کنید.

لینک ویدیو را به ربات ارسال کنید.

مرحله چهارم: ربات در حال پردازش ویدیو شما است، کمی صبر کنید. حالا میتوانید کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کیفیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مرحله پنچم: پس از کمی صبر ویدیو شما برای دانلود آماده میشود و به راحتی میتوانید ویدیو یوتیوبی خود را در تلگرام دانلود و آن را در دستگاه خود ذخیره کنید.

توجه کنید: این ربات محدودیت حجمی دارد و شما ویدیو های با حجم بیشتر از یک گیگ را نمیتوانید دانلود کنید.

دانلود فیلم از یوتیوب با ربات


3. دانلود ویدیو از یوتیوب با ربات تلگرامی LinkgramBot

یکی دیگر از ربات‌های دانلود ویدیو از یوتیوب، ربات LinkgramBot می‌باشد. این ربات از ربات قبلی قوی‌تر بوده و امکان دانلود صوت ویدیو به تنهایی را نیز برای شما فراهم می‌آورد. استفاده از این ربات نیز پیچیدگی خاصی نداشته و شما می‌توانید به راحتی طبق آموزش پایین از آن استفاده کنید:

مرحله اول: وارد تلگرام شده و @LinkgramBot را جست و جو کنید. سپس وارد ربات شده و روی گزینه Start کلیک نمایید.

دانلود ویدیو با ربات تلگرامی LinkgramBot
با جست و جوی LinkgramBot در تلگرام، وارد ربات شده و روی گزینه Start کلیک کنید.

مرحله دوم: ربات از شما می‌خواهد تا زبان خودتان را مشخص نمایید. با کلیک بر روی زبان فارسی ، کار را جلو می‌بریم.

دانلود ویدیو از یوتیوب با ربات تلگرامی 9
ربان مورد نظرتان را از پایین انتخاب نمایید.

مرحله سوم: حال لینک ویدیویی را که از یوتیوب کپی کرده بودیم را در کادر Message وارد کرده و ارسال می‌کنیم.

وارد کردن لینک ویدیو یوتیوب در ربات LinkgramBot
لینک ویدیوی مورد نظر را درون کادر Message وارد کرده و آن را ارسال کنید.

مرحله چهارم: در این بخش می‌توانید بین دو گزینه ویدیو (با صدا) و فقط صدا، یکی را انتخاب کنید. ما گزینه اول یعنی ویدیو (با صدا) را انتخاب می‌کنیم.

پیست کردن لینک در LinkgramBot
یکی از دو گزینه ویدیو (با صدا) و یا فقط صدا را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که با انتخاب گزینه فقط صدا، تنها صوت ویدیو برای شما دانلود خواهد شد.

مرحله پنجم: در این قسمت لینک‌های دانلود ویدیو با کیفیت‌های مختلف برای ما نمایش داده می‌شود. همانطور که می‌بینید، گزینه‌های کیفیتی این ربات از ربات قبلی بیشتر بوده و قدرت انتخاب کیفیت بیشتری را برای ما فراهم می‌سازد. روی کیفیت مورد نظرتان کلیک کنید.

انتخاب کیفیت در LinkgramBot
از بین کیفیت‌های نمایش داده شده، کیفیت مد نظرتان را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید.

مرحله ششم: در این بخش دو گزینه فایل تلگرام و لینک دانلود برای شما ظاهر می‌شود. اگر قصد دارید تا ویدیو را به صورت یک فایل تلگرامی دانلود کنید، روی گزینه فایل تلگرام کلیک کنید.

اگر هم قصد دارید تا لینک دانلود ویدیو یوتیوبی خود را دریافت کنید، روی لینک دانلود کلیک نمایید. به دلیل آنکه سرعت تلگرام بطور معمول پایین است، ما از گزینه دوم یعنی لینک دانلود استفاده می‌کنیم.

دانلود ویدیو از یوتیوب با ربات تلگرامی 13
بر روی گزینه لینک دانلود کلیک نمایید.

مرحله هفتم: حال بر روی گزینه شروع و دریافت لینک کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما آماده شود. این مرحلخ ممکن است کمی طول بکشد.

دانلود ویدیو از یوتیوب با ربات تلگرامی 14
روی گزینه شروع و دریافت لینک کلیک کنید تا لینک دانلود برای شما آماده شود.

مرحله هشتم: حال لینک دانلود نمایش داده شده را کپی کرده و در برنامه ADM پیست کنید تا ویدیو شما دانلود شود. همچنین با کلیک بر روی لینک می‌توانید ویدیو را در مرورگر خود باز نموده و مشاهده کنید.

لینک دانلود ویدیو در LinkgramBot
در آخر نیز لینک نمایش داده شده را در ADM وارد کرده و ویدیو را دانلود کنید. و یا برای نمایش، آن را با مرورگر خود باز کنید.

چه نیازی به دانلود ویدیو از یوتیوب داریم؟

ممکن است از خودتان بپرسید که تمامی ویدیوها در یوتیوب موجود است. پس چه نیازی به دانلود آن‌ها از یوتیوب و اشغال کردن حافظه گوشی خود داریم؟

در پاسخ به این سوال باید به شما اشاره کنیم که سرویس یوتیوب در کشور ما تحریم بوده و شما برای دسترسی به ویدیوهای یوتیوب نیازمند استفاده از تحریم گذر هستید. در نتیجه هربار که بخواهید یک ویدیو را تماشا کنید می‌بایست دسترسی خود را به اینترنت فعال کرده و تحریم گذر خود را روشن کنید.

همچنین سرعت اینترنت پایین باعث می‌شود تا مجبور به مشاهده ویدیوهای مورد نظرتان با کیفیت بسیار پایین شوید. برای جبران این مشکل‌ها، می‌توان به راحتی لیستی از لینک ویدیوهای مورد نظرتان را جمع کرده و آن‌ها را سر فرصت دانلود کنید.

شما همچنین می‌توانید از سایت‌های دانلود ویدیو از یوتیوب برای دانلود ویدیوهای خود استفاده کنید. این روش برای کاربران دسکتاپی مناسب می‌باشد. برای اطلاع از این روش می‌توانید مقاله چگونه از یوتیوب ویدیو دانلود کنیم را مطالعه نمایید.

جمع بندی

روش‌های متنوعی برای دانلود ویدیو از یوتیوب وجود دارد که یکی از این روش‌ها، دانلود ویدیو از یوتیوب با ربات تلگرامی می‌باشد. این روش برای افرادی که از موبایل برای دانلود ویدیو از یوتیوب استفاده می‌کنند، بسیار مناسب می‌باشد.

با استفاده از این روش نیازی به مراجعه به سایت‌های مختلف و نصب برنامه‌های متنوع ندارید. شما تنها با داشتن تلگرام در گوشی همراه یا کامپیوتر خود می‌توانید تمامی ویدیوهای مورد نظرتان را از یوتیوب دانلود کنید.


سوالات متداول

آیا آموزش مخصوص نسخه موبایل تلگرام میباشد؟

خیر، شما برای دانلود از یوتیوب با ربات تلگرام میتوانید از نسخه موبایل، دسکتاپ و نسخه وب تلگرام استفاده کنید.

آیا برای دانلود ویدیو از یوتیوب از طریق ربات تلگرام باید از وی پی ان استفاده کنیم؟

بله، شما همانطور که برای استفاده از یوتیوب نیاز به وی پی ان دارید برای استفاده از تلگرام هم باید از ابزار تغییر آی پی یا پروکسی استفاده کنید.

ربات های معرفی شده برای دانلود ویدیو از یوتیوب رایگان میباشند؟

در این آموزش از بخش های رایگان ربات ها برای دانلود ویدیو از یوتیوب از طریق تلگرام استفاده میشود.

آیا در ربات های معرفی شده امکان انتخاب کیفیت ویدیو وجود دارد؟

بله، در ربات های معرفی شده برای دانلود ویدیو شما امکان تعیین کیفیت را دارید.

در ربات های معرفی شده امکان دانلود فایل صوتی ویدیو وجود دارد؟

بله، شما میتوانید به صورت جداگانه فایل صوتی (mp3) را دانلود و ذخیره کنید.

آیا ربات های دانلود ویدیو از یوتیوب امن هستند و به حساب تلگرامی من آسیبی نمیرسانند؟

خیر، تمامی ربات های دانلود ویدیو از یوتیوب تست شده اند و مشکل امنیتی ندارند. هرچند چگونه مسئولیتی را در قبال مشکلات احتمالی نمی پذیرد.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید