این روزها دسترسی به اینترنت به یکی از نیازهای اساسی تبدیل شده‌ و عدم دسترسی به اینترنت به معنای واقعی باعث عقب افتادن یا به مشکل خودرن بسیاری از امور ما خواهد شد. اپراتورهای همراه برای آسان‌تر کردن دسترسی مشترکان به اینترنت، سعی در قیمت‌گذاری منصفانه بسته‌های اینترنتی داشته و تا علاوه بر آن، بسته‌های اینترنتی هدیه نیز برای کاربران درنظر گرفته‌اند. در این مقاله از چگونه به معرفی راه‌های دریافت اینترنت هدیه خواهیم پرداخت. پس اگر با طرح‌های دریافت اینترنت هدیه اپراتورها آشنایی ندارید، با ما همراه شوید.

اینترنت رایگان یا هدیه چیست

منظور از اینترنت رایگان درواقع بسته‌های اینترنتی هدیه‌ای می‌باشد که اپراتورهای مختلف برای تشویق کاربران به نصب و راه‌اندازی برخی از اپلیکیشن‌های بومی، خریداری سیم‌کارت، تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی و ترابر سیم‌کارت، به کاربران هدیه می‌کنند. شما می‌توانید از هر کدام از راه‌های معرفی شده در این مقاله جهت دریافت اینترنت هدیه استفاده نمایید.

آموزش دریافت اینترنت هدیه:

شاید خیلی از افراد با روش‌های دریافت اینترنت هدیه آشنایی داشته باشند اما اگر شما از همه راه‌های دریافت اینترنت رایگان مطلع نیستید، مطالعه این مقاله می‌تواند برای‌تان سودمند باشد.


دریافت اینترنت رایگان (هدیه) همراه اول

چگونه اینترنت رایگان دریافت کنیم (همراه اول، ایرانسل و رایتل)

1 – نصب برنامه کاربردی همراه من (همراه اول):

یکی از راه‌های دریافت اینترنت هدیه، نصب برنامه همراه من می‌باشد. این برنامه به شما امکان مدیریت سیم‌کارت‌های همراه اول شما را فراهم کرده و دسترسی به خدمات همراه اول را برایتان آسان‌تر می‌گرداند. با نصب جدیدترین نسخه برنامه همراه من می‌‌توانید 10 گیگابایت اینترنت هدیه 3 روزه دریافت نمایید.


2 – نصب برنامه اوانو (همراه اول):

یکی دیگر از راه‌های دریافت اینترنت رایگان، نصب برنامه اوانو می‌باشد. با نصب برنامه اوانو می‌توانید از 10 گیگابایت اینترنت 1 روزه بهره‌مند گردید. توجه داشته باشید که اینترنت هدیه نصب برنامه اوانو تنها منحصر به مشترکین همراه اول می‌باشد.


3 – دوشنبه سوری همراه اول:

طرح دوشنبه سوری همراه اول به شما شانس دریافت اینترنت رایگان از 500 مگ تا 100 گیگ اینترنت رایگان را می‌دهد. برای استفاده از این طرح می‌توانید دوشنبه‌های آخر هر ماه از ساعت 8 صبح تا 12 شب، کد *100*64# را شماره‌گیری کرده و برنده اینترنت رایگان 1 روزه شوید.


4 – اینترنت هدیه روز تولد همراه اول:

همراه اول به مناسب روز تولد شما، امکان دریافت 2 گیگ اینترنت هدیه 1 روزه را به شما خواهد داد. شما می‌توانید در روز تولد خود (تولد صاحب سیم‌کارت) کد دستوری *10*4121# را شماره‌گیری نموده و از 2 گیگ اینترنت هدیه 1 روزه بهره‌مند گردید.


5 – تبدیل سیم‌کارت‌های قدیمی به USIM (همراه اول):

مشترکین اعتباری و دائمی همراه اول می‌توانند سیم‌کارت‌های قدیمی خود را به USIM تبدیل نموده و ضمن افزایش سرعت اینترنت خود از 20 گیگ اینترنت رایگان (مشترکین دائمی) و 15 گیگ اینترنت رایگان (مشترکین اعتباری) بهره‌ ببرند.


6 – تبدیل سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول به دائمی:

با تبدیل سیم‌کارت‌های اعتباری خود به سیم‌کارت‌های دائمی می‌توانید از 30 گیگابایت اینترنت رایگان 1 ماهه بهره‌مند شوید.


7 – خریداری سیم‌کارت دائمی همراه اول:

یکی از روش‌های بهره‌مندی از اینترنت هدیه همراه اول، خریداری سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول می‌باشد. دریافت 30 گیگابایت اینترنت رایگان 1 ماهه با خریداری سیم‌کارت‌های دائمی عادی و زمردی و 180 گیگابایت اینترنت رایگان 6 ماهه سیم‌کارت‌های دائمی فیروزه‌‌ای از طرح‌های اینترنت رایگان خریداری سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول می‌باشند.


دریافت اینترنت هدیه ایرانسل

چگونه اینترنت رایگان دریافت کنیم (همراه اول، ایرانسل و رایتل)

1 – ورود به وب اپلیکیشن ایرانسل من:

یکی از بهترین روش‌های دریافت اینترنت رایگان برای مشترکین ایرانسلی، فعال‌سازی وب اپلیکیشن ایرانسل من می‌باشد. با راه‌اندازی وب اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانید از 50 گیگ اینترنت هدیه بهره‌مند شوید.


2 – نصب سوپر اپ ایرانسل من:

با نصب برنامه ایرانسل من می‌توانید از خدمات ایرانسل به سادگی استفاده کرده و سیم‌کارت‌های خودتان را به راحتی مدیریت نمایید و از 10 گیگابایت اینترنت هدیه 3 روزه بهره ببرید. همچنین با دعوت از دوستان‌ خود به نصب برنامه ایرانسل من و پس از نصب کردن ایرانسل من توسط دوستان خود، به شما 1 گیگابایت اینترنت هدیه داده خواهد شد.


3 – تبدیل سیم‌کارت به 4G:

اگر سیم‌کارت ایرانسلی شما 4G نمی‌باشد، می‌توانید از طریق برنامه ایرانسل من، سیم‌کارت خود را به صورت رایگان به 4G تبدیل کرده و ضمن افزایش سرعت اینترنت خود، امکان دریافت اینترنت رایگان 20 گیگابایتی 20 روزه را داشته باشید.


4 – خرید سیم‌کارت اعتباری:

با خریداری سیم‌کارت اعتباری ایرانسل و فعال‌سازی آن از 5 گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار 5 ماهه برخوردار شوید. همچنین با ترابرد سیم‌کارت‌های خود به ایرانسل نیز می‌توانید از این هدیه بهره‌مند گردید.


دریافت اینترنت هدیه رایتل

چگونه اینترنت رایگان دریافت کنیم (همراه اول، ایرانسل و رایتل)

1 – نصب برنامه رایتل من:

اگر جزو مشترکین رایتل هستید، می‌توانید اپلیکیشن رایتل من را نصب کرده و پس از فعال‎سازی آن، 1 گیگابایت اینترنت هدیه از رایتل دریافت نمایید.


2 – اینترنت هدیه روز تولد:

مشترکین رایتل می‌توانند در روز تولدشان، یکی از هدایای رایتل را انتخاب نمایند که یکی از این هدایا، 2 گیگابایت اینترنت هدیه 1 روزه می‌باشد. برای دریافت هدیه روز تولد خود کافیست تا کد دستوری *232# را شماره‌گیری کرده و از بین لیست هدیه‌ها، 2 گیگ اینترنت 1 روزه را انتخاب نمایید.


3 – دعوت از دوستان برای خریداری سیم‌کارت رایتل:

یکی از راه‌های دریافت اینترنت رایگان از رایتل، دعوت کردن از دوستان و آشنایان برای خریداری سیم‌کارت‌های رایتل می‌باشد. درصورتی‌که دوستان‌ شما سیم‌کارت‌ رایتلی خریداری کرده و شماره شما را به در بخش شماره شخص معرف وارد نمایند، 10 گیگابایت اینترنت هدیه 30 روزه به شما هدیه داده خواهد شد.


4 – روزهای رایتلی:

روزهای رایتلی یکی از طرح‌های رایتل می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید از طریق اپلیکیشن رایتل من، هر هفته شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه تا حجم 30 گیگابایت یا بسته مکالمه، امتحان کنید.


جمع بندی

راه‌های دریافت اینترنت رایگان محدود بوده و بهره‌مندی از اینترنت هدیه تنها با استفاده از روش‌های معرفی شده توسط اپراتورهای تلفن همراه امکان‌پذیر می‌باشد. در این مقاله از چگونه به معرفی راه‌های دریافت اینترنت هدیه پرداخته شد.