اشکان معروفی 60 روز پیش بدون دیدگاه

آموزش دانلود ویدیو از VK.com به صورت رایگان با کیفیت بالا

در عصر ارتباطات، شبکه‌های اجتماعی جایگاه بسیار ویژه‌ای پیدا کرده‌اند، بطوریکه همه افراد در روز بخشی از زمان خود را به چک کردن شبکه‌های اجتماعی اختصاص می‌دهند. شبکه‌های اجتماعی چون توییتر، فیسبوک و اینستاگرام برای همگی ما آشنا می‌باشند اما شاید برایتان جالب باشد که یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار، VK.com می‌باشد. شبکه اجتماعی VK.com یک شبکه اجتماعی روسی می‌باشد که بیش از 500 میلیون کاربر را در سراسر دنیا به خود جذب کرده است.اگر با این شبکه اجتماعی آشناییت دارید، می‌دانید که دانلود ویدیو از VK.com بصورت مستقیم همانند بسیاری از شبکه‌های اجتماعی دیگر ممکن نیست. در این مقاله از چگونه به آموزش دانلود ویدیو از VK.com با استفاده از روش‌های مختلف خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

آموزش دانلود ویدیو از VK.com:

برای دانلود ویدیو از VK.com روش‌های زیادی وجود دارد. برنامه‌های دانلود ویدیو از VK.com، افزونه‌های دانلود از VK.com و سایت‌های دانلود ویدیوهای VK، همگی روش‌هایی برای دانلود ویدیوهای VK می‌باشند. با این‌حال استفاده از سایت‌های دانلود ویدیوهای VK.com، کم‌دردسرترین و بهترین روش دانلود ویدیوهای این شبکه اجتماعی می‌باشند. استفاده از ابزارهای آنلاین دانلود ویدیوهای VK.com شما را از نصب برنامه و افزونه‌های مختلف بی‌نیاز کرده و امکان دانلود ویدیوهای VK.com را به راحتی برای‌تان فراهم می‌سازد.

برای دانلود ویدیوهای VK.com نیاز به لینک یا URL ویدیوهای مورد نظر خود دارید. برای کپی کردن لینک ویدیوهای VK.com کافیست تا از راهنمای زیر استفاده نمایید.

آموزش کپی کردن لینک ویدیوهای VK.com:

وارد سایت و یا اپلیکیشن VK.com شده و ویدیو مد نظر را باز نمایید. سپس بر روی گزینه Forward کلیک کنید.

حال کافیست تا روی گزینه Copy Link کلیک کنید تا لینک ویدیو انتخاب شده بر روی کلیپ برد شما کپی شود.

کپی کردن لینک ویدیو VK.com
بر روی آیکون نشان داده شده با فلش 1 کلیک کرده و سپس گزینه Copy Link را انتخاب کنید.

1 – دانلود ویدیو از VK.com از طریق flydownloader.com:

سایت flydownloader.com ابزاری قدرتمند برای دانلود ویدیوهای شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌باشد. سایت flydownloader.com در کنار کاربرپسند بودن، سرعت بالایی داشته و فاقد تبلیغات فراوان و آزاردهنده می‌باشد. فلای دانلودر کیفیت‌های متنوعی را برای دانلود ویدیو از VK.com به مانند دانلود ویدیو از پینترست ارائه داده و امکان دانلود تصویر کاور ویدیوها را نیز فراهم می‌سازد. نحوه دانلود ویدیوهای VK.com از flydownloader.com به شکل زیر می‌باشد.

مرحله اول: وارد flydownloader.com شوید و لینک ویدیو را در کادر Paste the URL وارد نمایید. سپس روی Download کلیک کنید.


مرحله دوم: با توجه به کیفیت مورد نظرتان بر روی یکی از لینک‌های دانلود سبز رنگ در بخش Full Video کلیک کنید. همچنین برای دانلود تصویر کاور ویدیو خود نیز کافیست تا روی لینک دانلود قرمز رنگ در بخش Download Thumbnail image کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از VK.com 4
برای دانلود ویدیو با توجه به کیفیت بر روی یکی از لینک‌های سبز و برای دانلود کاور ویدیو VK.com بر روی لینک قرمز در پایین صفحه کلیک کنید.

2 – دانلود ویدیوهای VK.com از طریق youtube4kdownloader.com:

یکی از روش‌های دانلود ویدیو از VK.com، مراجعه به سایت youtube4kdownloader.com می‌باشد. این سایت به شما امکان دانلود ویدیوهای VK.com را با کیفیت‌ها و فرمت‌های مختلف می‌دهد. برای دانلود ویدیوهای خود از youtube4kdownloader.com، کافیست تا مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول: وارد سایت youtube4kdownloader.com شده و لینک ویدیو خود را در کادر Enter Video Link Here وارد نمایید. سپس روی گزینه Download کلیک کنید.

لینک کپی شده را در کادر Enter Video Link Here قرار داده و روی Download کلیک کنید.

مرحله دوم: صبر نمایید تا لینک‌های دانلود ویدیو مورد نظر، ساخته شوند. سپس بر روی یکی از لینک‌های دانلود کلیک کنید تا ویدیو شما دانلود شود.

برای دانلود ویدیو VK.com خود با توجه به کیفیت مورد نیاز بر روی یکی از لینک‌های سبز کلیک کنید.

بهترین روش دانلود ویدیو از یوتیوب

با استفاده از روش های گفته شده با بالاترین کیفیت و رایگان ویدیو های یوتیوب را ذخیره کنید.

3 – دانلود ویدیوهای VK.com از طریق 9xbuddy.xyz:

یکی دیگر از روش‎های دانلود ویدیو از VK.com، استفاده از سایت 9xbuddy.xyz می‌باشد. این سایت رابط کاربرپسندی داشته و امکان دانلود ویدیوهای VK.com را با کیفیت‌های مختلف برای شما فراهم می‌سازد. نحوه استفاده از سایت 9xbuddy.xyz جهت دانلود ویدیوهای VK.com به شرح زیر می‌باشد.

مرحله اول: وارد سایت 9xbuddy.xyz شده و لینک ویدیو مورد نظرتان را در کادر Paste the VK video url you want to download وارد کنید. سپس روی گزینه Download در کنار کادر کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از VK.com 2
بر روی یکی از لینک‌های دانلود DOWNLOAD NOW کلیک کنید.

مرحله دوم: حال بر روی یکی از گزینه‌های Download Now کلیک کنید تا دانلود ویدیو آغاز شود.


4 – دانلود ویدیو از VK.com از طریق vkdownload.one:

سایت vkdownload.one بصورت اختصاصی برای دانلود ویدیوهای VK.com طراحی شده است. سایت vkdownload.one از سرعت بالایی برخوردار بوده و یکی از راه‌های مناسب برای دانلود ویدیو از VK.com می‌باشد. هرچند تنوع کیفیت ویدیو در vkdownload.one کمتر از سایت‌های معرفی شده دیگر می‌باشد. برای استفاده از vkdownload.one برای دانلود ویدیو از VK می‌توانید از راهنمایی زیر استفاده نمایید.

مرحله اول: وارد vkdownload.one شوید و سپس لینک ویدیو VK خود را در کادر Enter VKontakte Video Link وارد کنید. سپس روی گزینه Convert در سمت راست کادر کلیک نمایید.


مرحله دوم: حال بر روی یکی از لینک‌های دانلود ارائه شده در پایین صفحه کلیک نمایید تا ویدیو شما دانلود شود.

دانلود ویدیو از VK.com 3
برای دانلود ویدیو VK بر روی یکی از لینک‌های دانلود آبی کلیک نمایید.

5 – دانلود ویدیو از VK.com از طریق keepv.id:

سایت keepv.id یکی از سایت‌های پرطرفدار دانلود ویدیو از شبکه‌های اجتماعی می‌باشد که امکان دانلود ویدیوهای VK.com نیز در آن فراهم است. دقت داشته باشید که سرعت سایت keepv.id کمی پایین می‌باشد. درنتیجه برای دانلود ویدیوهای VK.com از keepv.id باید کمی صبر نمایید. طرز استفاده از keepv.id به صورت زیر است.

مرحله اول: وارد keepv.id شده و لینک ویدیو VK را در کادر Type to search or insert Video link & hit GO قرار دهید. سپس روی گزینه GO کلیک کنید.

مرحله دوم: کمی صبر نمایید تا لینک‌های دانلود ویدیو آماده شوند. سپس بر روی یکی از لینک‌های دانلود کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از VK.com 5
بسته به کیفیت مورد نظرتان روی یکی از لینک‌های قرمز در سمت راست صفحه کلیک کنید.

دانلود ویدیو از توییتر

بهتررین روش های دانلود ویدیو از توییتر به صورت تضمینی

6 – دانلود ویدیوهای VK از طریق y2bs.com:

آخرین روشی که برای دانلود ویدیو از VK.com خدمت‌تان معرفی خواهیم کرد، سایت y2bs.com می‎باشد. سایت y2bs.com از سرعت قابل قبولی برخوردار بوده و کار کردن با آن به سادگی مراحل زیر می‌باشد.

مرحله اول: وارد سایت y2bs.com شوید. لینک ویدیو مورد نظرتان را در کادر Paste a Video URL وارد کنید. حال روی گزینه Download کلیک نمایید.


مرحله دوم: برای دانلود ویدیو VK با کیفیت مورد نظرتان، بر روی یکی از لینک‌های سبز رنگ آماده شده کلیک نمایید.

دانلود ویدیو از VK.com 6
برای دانلود ویدیو مورد نظرتان بر روی یکی از لینک‌های سبز رنگ پایین صفحه کلیک نمایید.

نکاتی مهم درخصوص دانلود ویدیو از VK.com:

استفاده از سایت‌های واسط، ساده‌ترین روش دانلود ویدیو از VK.com می‌باشد. با این‌حال به دلیل ترافیک بالای این سایت‌ها، ممکن است در برخی ساعات روز، برخی از سایت‌های معرفی شده کار نکنند. در این صورت کافیست تا از سایت‌های دیگری که در این مقاله خدمت شما معرفی کردیم، استفاده نموده و ویدیوهای خود را از VK دانلود کنید.


جمع بندی

VK.com یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار روس زبان می‌باشد. همانند بسیاری از شبکه‌های اجتماعی دیگر، دانلود ویدیوهای VK.com به شکل مستقیم مقدور نمی‌باشد. بنابراین اگر قصد دانلود ویدیوهای VK.com را دارید، ناگزیر به استفاده از روش‌های دیگر می‌باشد.

دانلود ویدیو از OK.ru

آموزش دانلود ویدیو از ok.ru یکی دیگر از شبکه های اجتماعی روسی

در این مقاله، روش‌های مختلف و کاملا تست شده برای دانلود ویدیو از VK.com را به شما معرفی و آموزش استفاده از آن‌ها را نیز برای‌تان قرار داده‌ایم. با استفاده از هر یک از روش‌های فوق می‌توانید ویدیوهای VK.com را به آسان‌ترین شکل ممکن با کیفیت مورد نظر خود دانلود نمایید.

منبع: چگونه

نظرات کاربران

  • نظرات توهین آمیز، نژاد پرستانه و زننده تایید نخواهد شد.
  • نظراتی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند و یا لینک سایر وبسایت ها در آن باشد تایید نمی شود.
  • لطفا در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده نفرمایید.
  • از ارسال کامنت نامرتبط با موضوع این مقاله پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید دوست داشته باشید