به جرئت می‌توان گفت که پینترست، قوی‌ترین و در حین حال مشهورترین شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس می‌باشد. ویژگی‌های بی‌بدیل این شبکه اجتماعی مانند هوش مصنوعی قوی و امکان تشکیل و اشتراک گذاری آلبوم، این شبکه اشتراک گذاری عکس را تا به این اندازه محبوب ساخته است. در این مقاله از سایت چگونه قصد داریم تا به آموزش دانلود عکس از پینترست بپردازیم. با ما همراه شوید.

آموزش دانلود تصاویر از پینترست

بر خلاف بسیاری از شبکه‌های اشتراک گذاری عکس و ویدیو، در پینترست می‌توانید عکس‌ها را به صورت مستقیم دانلود نمایید. برای مراجعه به پینترست دو راه وجود دارد. شما می‌توانید از طریق برنامه موبایلی پینترست به این شبکه اجتماعی مراجعه کنید و یا می‌توانید مستقیما از سایت پینترست استفاده نمایید. در این بخش به مانند دانلود عکس از اینستاگرام به آموزش دانلود عکس از پینترست هم از طریق برنامه موبایلی آن و هم از طریق سایت پینترست خواهیم پرداخت.

اموزش دانلود عکس از پینترست از طریق برنامه:

اگر از طریق برنامه به پینترست مراجعه می‌کنید، برای دانلود عکس‌های خود کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول: وارد برنامه پینترست شده و عکس مورد نظر خود را باز نمایید. سپس روی آیکون نشان داده شده کلیک کنید.

چگونه از پینترست عکس دانلود کنیم
روی آیکون نشان داده شده در کادر مستطیلی قرمز، کلیک کنید.

مرحله دوم: پس از کلیک بر روی آیکون نشان داده شده، روی گزینه Download image کلیک کنید.

چگونه از پینترست عکس دانلود کنیم
روی گزینه Download image کلیک کنید تا عکس مورد نظر دانلود شود.

تذکر: چنانچه برای اولین بار است که از پینترست عکس دانلود می‌کنید، برنامه از شما می‌خواهد که دسترسی به حافظه گوشی خود را برای پینترست فعال نمایید. در این صورت کافیست تا بر روی گزینه ALLOW و یا مجاز است، کلیک نمایید.

چگونه از پینترست عکس دانلود کنیم
اگر هنگام دانلود عکس چنین پیامی برای شما نمایش داده شد روی گزینه ALLOW یا مجاز است، کلیک نمایید.

به همین راحتی می‌توانید عکس‌های خود را از پینترست دانلود نمایید.


آموزش دانلود عکس از پینترست از طریق سایت

اگر از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده می‌کنید، برای استفاده از پینترست می‌بایست وارد سایت pinterest.com شوید. برای دانلود عکس از طریق سایت پینترست نیز کافیست تا طبق راهنمای زیر پیش بروید:

مرحله اول: وارد سایت پینترست شده و عکس مورد نظرتان را باز کنید.

مرحله دوم: روی آیکون نشان داده شده کلیک کرده و سپس روی گزینه Download Image کلیک نمایید.

چگونه از پینترست عکس دانلود کنیم
روی آیکون نشان داده شده کلیک کنید و سپس گزینه Download image را انتخاب نمایید.

به همین سادگی عکس شما دانلود خواهد شد.


پینترست، قوی‌ترین شبکه اشتراک گذاری عکس و ویدیو:

پینترست به واسطه امکانات و ویژگی‌های خاص خود توانسته است تا کاربران زیادی را از سراسر دنیا به خود اختصاص دهد. زمانی که شما یک حساب کاربری در پینترست ایجاد می‌کنید، پینترست با بررسی جست‌ و جوهای اخیرتان در خود شبکه، مجموعه‌ای از عکس‌هایی را که باب طبع و سلیقه شماست را برایتان به نمایش می‌گذارد.

از دیگر ویژگی‌های جذاب این شبکه اجتماعی، امکان تشکیل آلبوم‌های متعدد از عکس‌های موجود در برنامه می‌باشد. آلبومی که شما در پینترست ایجاد می‌کنید برای دیگر کاربران قابل نمایش بوده و کاربران می‌توانند کل آلبوم شما را ذخیره نمایند.

توجه داشته باشید که در زمان نگارش این مقاله به مانند آموزش دانلود ویدیو از پینترست، شبکه اجتماعی پینترست برای کاربران ایرانی تحریم نبوده و برای استفاده از آن نیازی به تحریم گذر ندارید. این در حالیست که پیش از این، پینترست بارها تحریم و رفع تحریم شده‌ است. در صورتی که پینترست مجددا تحریم شود، برای مراجعه به آن و دانلود عکس از پینترست نیاز به استفاده از یک تحریم گذر خواهید داشت.


جمع بندی

پینترست منبعی بسیار گسترده از عکس‌های یونیک می‌باشد. به جرئت می‌توان گفت که در پینترست یک منبع کامل عکس از تمامی دسته‌ بندی‌ها می‌باشد. در این مقاله به شکل کاملا صریح و ساده، دانلود عکس از پینترست را به شما همراهان همیشگی سایت چگونه آموزش دادیم. با مطالعه راهنمای تصویری ارائه شده می‌توانید تمامی عکس‌های مورد نیازتان را از پینترست دانلود نمایید.